Těhotenství a zelí

Anonymní
6.4.20 17:05

Těhotenství a zelí

Zdravím maminky. Je to takové nepříjemné téma. Jsem v 15 týdnu a miluju zelí kyselé tak jsem si dala jenže mě to dost nadyma. Přítel mě furt straší že to hlavně miminku bolí když prdite. Je to pravda? Cítí to nějak ten prcek? Nechci mu ublížit. :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20025
6.4.20 17:07

Co to je za blbost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2319
6.4.20 17:08

:mrgreen: jsem v 9tt a zelí si dávám kvůli vitamínu C jelikož jsem špinila a pomáhá mi to. Nemyslím, že by miminku ublížilo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5552
6.4.20 17:08

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6866
6.4.20 17:14

Pritel si dela srandu ne? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60897
6.4.20 17:19
@Anonymní píše:
Zdravím maminky. Je to takové nepříjemné téma. Jsem v 15 týdnu a miluju zelí kyselé tak jsem si dala jenže mě to dost nadyma. Přítel mě furt straší že to hlavně miminku bolí když prdite. Je to pravda? Cítí to nějak ten prcek? Nechci mu ublížit. :?

Myšleno vážně? Jakože opravdu? Kolik ti je? Ne, miminu je to fuk.. Jemu vadí jiné věci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
177
6.4.20 17:20

:lol: jen si zelí v klidu dejte. Jen ať ho není moc, velké množství zahustuje krev, laicky řečeno, zelí obsahuje vit K. Tak bacha. V přiměřeném množství klidně, dobrou chuť :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19706
6.4.20 17:20

Ne tohle miminku nevadi, az budes po porodu a kojit, tak se zeli vyhni, to by miminku vadit mohlo, ale takhle fakt ne :D klidne ho jez ve velkem, ma hodne vitaminu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14599
6.4.20 18:01

Plodu jsou tvoje prdy naprosto ukradené a to i v závěrečných fázích těhotenství. Naopak - alespoň má co poslouchat.

Problém je to až při kojení, kdy to dítě nadýmá a díky tomu brečí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3085
6.4.20 21:00

Kliďo si dej :palec: je zdrave a na pritele " se vyprdni" :mrgreen: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu