Antibiotika Penbene v 5tt

500
6.4.20 15:05

Antibiotika Penbene v 5tt

Ahojky všem, potřebovala bych od vás trošičku uklidnit :(

V Březnu jsme se s partnerem začali pokoušet o miminko, minulý čtvrtek mě začalo bolet celé tělo a škrábat v krku. Poslala jsem partnera do lékárny pro pastilky pro těhotné, kdybych náhodou byla v tom, ale vůbec jsem s tím nepočítala, že by to hned na první pokus vyšlo. Pak jsem se dočetla, jak v těhotenství se muže max paralen, protože k večeru to bylo horší a horší, tak jsem si ho nasadila. Od pátku se to už opravdu začalo zhoršovat a začala jsem se bát Corony. Obvolala jsem vše co se dalo a měla jsem volat na pohotovost kolem svého okolí. Teploty mi začali skákat na 38, tlumila jsem Paralenem. V sobotu ráno, jsem už chtěla vyrazit na pohotovost, bylo mi na umření a nemohla už ani polikat, mluvit a hýbat se. Udělala jsem si teda raději test a tam na mě vyběhly ty // :srdce: Jenže v tu chvíli jsem propadla panice a neskutečného strachu, že jsem takhle nemocná. Ihned jsme jeli v 8 ráno na pohotovost na ORL a vyšetření čepy po celé puse. ORL mi nasadila Penbene Penicillin a k tomu zobat paralen. Dnes až mi je konečně dobře a je konečně pondělí a já mohla zavolat na gyndu, sestřička se ptala na jak dlouho je mám, jsou na 9 dní a 20.4 mám tedy dorazit. Jenže já mám teď takový strach, jak to miminko ohrozí, nemůžu z toho spát. Tak bych se chtěla radovat ohledně těhotenství, Ale nejde to. Ty obavy jsou obrovské a chce se mi pořad plakat. Prosím prožil jste někdo něco podobného a dopadlo to dobře? Těch 14 dní momentálně čekat bude peklo :(

Příspěvek upraven 06.04.20 v 15:27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
13029
6.4.20 15:12

Penicilin embryo nijak neohrožuje - naopak neléčený zánět by ti těhotenství docela dobře mohl ukončit.

Rozhodně to dober, protože si nechceš vypěstovat rezistentní bakterie.

Ta úzkost jsou jen hormony, ty katastrofické představy, co ti cpe do hlavy jsou lži - myšlení zaplavené úzkostí prostě nefunguje správně.

Stáhni si do mobilu http://nepanikar.eu/ a vždycky když na tebe poleze nějaký záchvat úzkost a začneš se utápět v tom, co si udělala špatně, tak si spusť jejich dechové cvičení, dýchej podle něho a to alespoň 10 minut.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6090
6.4.20 15:46

Penbene jsou penicilinova atb a ta se v těhotenství muzou. Ja brala v 1.trimestru dvoje atb, jedny byly Penbene a vse v poradku, ted jsem 33 tt. Neboj se, neleceny zanet je milionkrát horsi nez atb :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
500
6.4.20 16:04

@Ou Moc moc děkuji :kytka:
Ani nevíš, jak si mě uklidnila a hned je mi o něco lépe :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
500
6.4.20 16:05

@Lenny93 To mám takovou radost :hug: Úplně mi přijde, že jsem se znova nadechnula :hug: Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama