Těhotenství bez příznaků – 9. týden těhotenství

6
28.7.07 21:24

Těhotenství bez příznaků

Ahojky holčinky,zajímalo by mě,zda je tu taky někdo jako já.Jsem v 9 tt podle UTZ a už nemám žádné těhu příznaky.Ještě před týdnem mě bolela prsa,občas mi něco nevonělo a byla jsem nafouklá jak balon,teď už nic.Zdá se mi to divné.Raději bych několikrát denně zvracela,než být takhle v klidu.Bojím se,jestli není něco špatně.Na další kontrolu jdu v úterý a už se nemůžu dočkat.Zdá se mi to nekonečné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2619
28.7.07 21:28

Ahojky,

to je uplne normalni :-) U prvniho tehu jsem taky nemela jediny tehotensky priznak, mimo chybejici MS a sileneho hladu ;-) S kazdym dalsim tehotenstvim se to zhorsovalo a priznaku pribyvalo…

Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3136
28.7.07 21:28

buď naprosto v klidu a spíš se raduj :wink: mě taky absolutně nic nebylo - jen prsa mě bolela, ale to taky přešlo, až kolem 12 tt mě začaly pálit bradavky… ale to je taky pryč…
a neboj, ono se co nevidět najde něco, co nebudeš moct ani vidět :-(

tak si to užívej a přeji pohodové těhu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
28.7.07 21:41

Jé,děkuji za odpověď.To jsem ráda,že se taky někdo našel.Těhule kolem mě pořád říkají ,jak jim je zle a že jim vadí i čištění zubů,proto jsem dostala strach,že já nic.Ještě se pořád všude píše o zamlklých potratech,tak se bojím aby mě to taky nepotkalo.Otěhotnět se mi povedlo po dvou letech.Už jsme uvažovali o IVF,protože mi doktorka v Pronatalu řekla,že s mými PCO vaječníky neotěhotním a ono ejhle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
28.7.07 22:18

Taky jsem neměla žádné příznaky - jen chybějící MS a trochu bolavé bradavky (to ale brzy přešlo). Nebylo mi špatně, neměla jsem větší hlad … prostě vše v normálu. Zato v posledním měsící těhu jsem měla pěkné otoky nohou, že jsem se do bot nevešla, zmizely mi kotníky …

Vlastně si vzpomínám na jednu věc, která nebyla v normálu - občasné střevní potíže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
29.7.07 07:21

Mě nebylo vůbec nic.Občas jen žaludek trochu na vodě, ale když jsem se najedla tak v poho.Za celé těhu jsem zvracela jednou.Jinak žádné bolesti prsou, žádně otoky, nic.Myslím že bys měla být jedině ráda.Užívej si to :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
29.7.07 09:03

Přesně takové těhotenství má moje kamarádka. Taky byla nervózní, že se vůbec necítí těhotě a že jí vlastně vůbec nic není, ale mimi je v pořádku. Jen měla to štěstí, že se jí všechny ty nepříjemné věci okolo těhu vyhly :wink: Teď je asi v polovině těhotenství a v pohodě prostě si to užívá:-) Docela jí to závidím, ale v dobrém :wink:

Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3141
29.7.07 09:16

ahoj, ja to mam jako holky, taky jsem v prvnim tehu mela jen nafoukle bricho a bolava prsa, jinak mi (mozna az moc :wink: ) chutnalo a mohla jsem delat, co jsem chtela. zato ve druhem jsem si uzila skoro 5 mesicu nevolnosti a prisly vsemozne problemy. tak si to koukej poradne uzivat, dalsi tehu uz takhle idylicke byt nemusi :D !

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
29.7.07 19:04

Jééééé,tak to jste mě moc uklidnili :D Jsem hrozný nervák a nemůžu se toho zbavit.Už se budu snažit si těhotenství užívat.Vím,že ještě nemám na 100% vyhráno,ale stres určitě taky nepomůže.Ještě jednou moc děkuji.Já jsem si pořád představovala,že těhulky se musí cítit nějak jinak
Pa pa pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
1.8.07 10:11

Ahoj Bonny,
tak ja sa pripajam k debate, ze mne tiez vobec nic nebolo, akurat nejake pachy sem tam, ale inac az do piateho mesiaca som si nepripadala tehotna. Dokonca ani brusko som nemala. Az koncom piateho mesiaca som sa zacala nalievat vodou a teraz od zaciatku siesteho mam krce v nohach a v rukach. Takze neboj, ono sa tie priznaky dostavia - mozno - ak nie tak budes mat velmi pohodove tehu. :D - drzim palceky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.8.07 10:56

Já jsem taky desná plašanka

Ahoj, já jsem v jedenáctým týdnu a taky si obcas pripadam jako nervak. Byla jsem na tom stejne, bylo mi zl furt od zaludku a pak najednou nic. taky jsem z toho byla nervozni. A pak jsem byla u doktora a na ultrazvuku vše ok. Tak jsem se uklidnila. Hned druhý den se mi zase udelalo zle. A pak zase dva dny v pohode. ještě minulý týden jsem mela zravou a ted už zase ztracim chut k jidlu. Hlavne se nestresuj. Já jsem taky desnej plašan. Ale snažim si dycky říct: Stejne to neovlivnim, není to v mý moci, takže pokud se budu strachovat, jen to zhorším. Už jsem přemýšlela, že si pořídím nějakou relaxacni hudbu, protože mám pocit, že by to mohlo pomoct.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
1.8.07 10:56

Já jsem taky desná plašanka

Ahoj, já jsem v jedenáctým týdnu a taky si obcas pripadam jako nervak. Byla jsem na tom stejne, bylo mi zl furt od zaludku a pak najednou nic. taky jsem z toho byla nervozni. A pak jsem byla u doktora a na ultrazvuku vše ok. Tak jsem se uklidnila. Hned druhý den se mi zase udelalo zle. A pak zase dva dny v pohode. ještě minulý týden jsem mela zravou a ted už zase ztracim chut k jidlu. Hlavne se nestresuj. Já jsem taky desnej plašan. Ale snažim si dycky říct: Stejne to neovlivnim, není to v mý moci, takže pokud se budu strachovat, jen to zhorším. Už jsem přemýšlela, že si pořídím nějakou relaxacni hudbu, protože mám pocit, že by to mohlo pomoct.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.5.12 19:40

žádné příznaky

ahoj holky co myslite … nemám žádné příznaky (ani vynechání MS jen se jednou zpozdila ) ale podle testu clearblue digital jsem v 13 tt … test sem si udělala jen ze strachu že bych mohlá být těhu … je pravda, že sem si ho možná dělala trochu dřív ms bych měla dostat až za 4 dny, ale že mi výjde 13tt to jsem opravdu nečekala … Máte někdo zkušenosti s MS v těhotenství ?

• Nahlásit
  • Citovat
14091
14.5.12 19:44

8o tak s tímhle zkušenost nemám, ale být v 13tt a ani o tom nevědět by tedy byla vážně vzácnost :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3242
14.5.12 19:50

Nemyslím si, máma zjistila těhu se mnou někde v pátém měsíci :lol: možné je fakt vše a když by mně nevynechala menstruace a nebylo chvíli blbě, tak to taky nevím, břicho nikde pomalu do sedmého měsíce :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama