Těhotenství - mám jít k lékaři?

Anonymní
19.8.15 19:04

Těhotenstvi- lékař?

Holky, vim ze je zde mnoho témat, ale potřebuji radu od někoho „zkušeného“. Posledni menses proběhla 21.7.-25.7. Další přišla 9.8. Trvala 2 dny, spise jen lehce.Po teto menstruaci jsem mela asi tři dny šílené bolesti břicha a nevolnost.To vše ustalo, dnes tu lezim už druhy den a jen večer mi je zle a vrací se mi žalud.stavy.jsem jak na vodě. Dělala jsem teh.test a negativní. Je možná ještě brzo testovat? Vůbec nevím zda čekat, nebo navštívit lékaře. Ty nevolnosti jsou hrozné. Snažíme se o dítě už pul roku.Co se Týce ovulace, priznavam nevím kdy ji mám. Dvě děti přišly hned.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

31691
19.8.15 19:07

Toho 9. mohlo být nidační krvácení. toreticky. každopádně zs 3-7 dní zkus tes znova, je to ještě brzo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lutonka
19.8.15 19:10

Kdyby ta ms nebyla ms, ale nidace, tak na testu uz by dnes dve carky byly.Ale mohlo jit taky o ovulacni krvaceni a to by bylo na test jeste brzy :think: Mas pravidelny cyklus?

• Nahlásit
  • Citovat
4714
19.8.15 19:11
@Anonymní píše:
Holky, vim ze je zde mnoho témat, ale potřebuji radu od někoho „zkušeného“. Posledni menses proběhla 21.7.-25.7. Další přišla 9.8. Trvala 2 dny, spise jen lehce.Po teto menstruaci jsem mela asi tři dny šílené bolesti břicha a nevolnost.To vše ustalo, dnes tu lezim už druhy den a jen večer mi je zle a vrací se mi žalud.stavy.jsem jak na vodě. Dělala jsem teh.test a negativní. Je možná ještě brzo testovat? Vůbec nevím zda čekat, nebo navštívit lékaře. Ty nevolnosti jsou hrozné. Snažíme se o dítě už pul roku.Co se Týce ovulace, priznavam nevím kdy ji mám. Dvě děti přišly hned.

:nevim: Těžko říct, ale já měla poslední MS taky 21.7. a už mám na testu // :think: cyklus mám v rozmezí 28-32 dní. Jdi na krev a máš jasno :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.8.15 19:13

Holky cyklus mám pravidelný 20-21 dni. menses trvá 3-4 dny. vůbec se v sobě nevyznam. Ty večerní nevolnosti jsou 100% nic vsugerovaneho.

• Nahlásit
  • Citovat
4714
19.8.15 19:15
@Anonymní píše:
Holky cyklus mám pravidelný 20-21 dni. menses trvá 3-4 dny. vůbec se v sobě nevyznam. Ty večerní nevolnosti jsou 100% nic vsugerovaneho.

Jak říkám, běž na krev…ale spíš to vidím na nějakou žaludeční nevolnost, než nevolnost z těhotenství…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.8.15 19:18
@kiwa píše:
Jak říkám, běž na krev…ale spíš to vidím na nějakou žaludeční nevolnost, než nevolnost z těhotenství…

Děkuji, Ja asi pockam do další MS a uvidí se.Na krev nechci, pracuje tam místní „paní“. To čekání je šílené.

• Nahlásit
  • Citovat
20518
19.8.15 19:23

Nechci malovat tchýni na zeď, ale těch blitíček a střevních potíží je teď okolo docela dost :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lutonka
19.8.15 19:28

No tak to opravdu vypada spis na to, ze nevolnosti jsou jineho nez tehotenskeho razu..Pockej na dalsi ms a uvidis ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.8.15 19:51

@Lutonka děkuji, pockam. Mám teda bílý hlen, bez svedivosti apod.Ale to asi nic neznamená? Můžete mi prosím poradit, jak se počítá ovulace? :oops: ( vim, trapné, po dvou dětech a ve 30).

• Nahlásit
  • Citovat
753
19.8.15 20:00

Nebereš femibion? mě bylo taky takhle zle, řikala jsem si na tuty jsem těhotná a bylo to tim femibionem :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.8.15 20:08

@teepe Nene neberu :)

• Nahlásit
  • Citovat
Lutonka
19.8.15 20:49

Tu ovulaci nespocitas-teoreticky pri cyklu 28dni je 14.den. cyklu-ale kazda zena to ma jinak. Spolehlive to zjistis pomoci ovul. testu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.8.15 21:57
@Anonymní píše:
@Lutonka děkuji, pockam. Mám teda bílý hlen, bez svedivosti apod.Ale to asi nic neznamená? Můžete mi prosím poradit, jak se počítá ovulace? :oops: ( vim, trapné, po dvou dětech a ve 30).

Neporadím, je mi 37, mám 2 děti a taky to nevím. Možná to bude tím, že jsme to nikdy nepotřebovaly vědět? ;) :think: :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
19.8.15 23:55

Kdy se objednat?

Dobrý večer Všem. Zítra mám dostat menstruaci a tři dny si dělám testy. Druhá čárka sílí :lol: Proto bych se chtěla zeptat, kdy se mám objednat k lékaři? Díííky a pěknou dobrou noc Všem :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama