Vyvolávačka a pozitivní těhotenský test

16.8.15 10:14

Vyvolávačka a pozitivní těhotenský.test

Ahoj děvčata…může vyvolávačka udělat falešně pozitivní test? Mám už měsíc spoždění, ale před dvěma týdny test negativní a ve čtvrtek to budou dva týdny, co jsem byla u dr na vyvolávačce a udělal mi už - nic tam nebylo…no a v pátek jsem si udělala test z odpol.moci, téměř ihned tam skočila dvě čárky…opakovala jsem během víkendu jeste dvakrát a test opět okamžitě pozitivni…žádné léky neberu a cysta na účtu nebyla…muze to udělat vyvolávačka? Díky za nazor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2307
16.8.15 10:16

@Madla1982 vyvolavacka ti pozitivni TT neudela :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24837
16.8.15 10:26

@Madla1982 Ne, Agolutin je progesteron, který ti pozitivní test rozhodně neudělá. A neboj, těhotenství neublíží, naopak je podpoří :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.8.15 10:39

@ivkaaa mně se tomu proste nechce věřit…poslední MS 18.6., měsíc před tim potíže -krvácení mimo cyklus (norethisteron) a je mi pravé dívný, ze před 10ti dny na utz nic a před 14ti dny negativni test…vždyť v tu dobu už by měl byt pozitivni ne? Už jsem mela spoždění 14dnu…u prvního dítěte jsem mela pozitivni hned den po vynechání…na zánět močových cest se necítím, ale někdo tu někde psal, ze bílkovina v moci muze falešně zpozitivnit…ale je fakt, ze další příznaky by tomu nasvědčovaly…jen mi nevychází časová posloupnost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.8.15 10:40

@fragola ja nevím co mi píchnul…už je to od vyvolávačka ale 10dnu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
16.8.15 10:41

Víš přesně kdy byla ovulace? Pokud ne, ovulace mohla proběhnout později ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24837
16.8.15 10:55

@Madla1982 Píchá se Agolutin a i kdyby se ta injekce jmenovala jinak, pořád to bude progesteron, které ty // na testu neudělá, to umí jen hCG ;)

Se zbytkem neporadím, že to časově neodpovídá, ale držím pěsti, ať to klapne :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
16.8.15 10:59

Může :lol: Podpoří vznikající těhotenství a to pak udělá tu druhou čárku :mrgreen: Jen jsi asi měla delší cyklus, proto ta druhá čárka tak pozdě :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
16.8.15 11:15
@RadkaCh píše:
Může :lol: Podpoří vznikající těhotenství a to pak udělá tu druhou čárku :mrgreen: Jen jsi asi měla delší cyklus, proto ta druhá čárka tak pozdě :lol:
:pankac: :palec:
  • Citovat
  • Upravit
341
16.8.15 11:22

Ahoj, ja to mela podobne. Mela jsem tyden zpozdeni, tt negativni, tak jsem sla na kontrolu jestli nemam cystu, pichla mi vyvolavacku a ms uz nedorazila. „Cysta“ ma uz pul roku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.8.15 11:27

Jeeeeee tak ja vám moc všem dekuju za podporu :-) v úterý dr zavolám a zeptám se…to bude tedy nervak :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.8.15 11:27

@myskalucka to nevim…spis jsem mela pocit ze neprobíhá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.8.15 11:30

Moc a moc dekuju :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9195
16.8.15 12:14

@Madla1982 Řekla bych, že si neměla v době píchnutí vyvolávačky „zpoždění“ ale že to byl delší cyklus a ovulace byla o dost později.
A ani zánět močových cest neudělá pozitivní tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47760
16.8.15 12:23
@ivašot. píše:
@Madla1982 Řekla bych, že si neměla v době píchnutí vyvolávačky „zpoždění“ ale že to byl delší cyklus a ovulace byla o dost později.
A ani zánět močových cest neudělá pozitivní tt.

Ale udělá. Mě už se to jednou stalo. Měla jsem být podle dr. mimodelozne těhotná a nakonec z toho byla infekce močových cest :roll: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama