První příznaky otěhotnění při Duphastonu

14.8.15 21:17

První příznaky otěhotnění při duphastonu

Ahoj, toto je dotaz spíše na ty, které při užívání Duphastonu otěhotněly. Jsem 2 dny po vysazeni a čekám, co se bude dít.
Zajímalo by mě, zda jste ještě špinily, jake příznaky jste pociťovaly a kdy jste měly pozitivní tehotensky test.
Plus zda Vám po Duphastonu stoupla B. teplota a po vysazení již neklesla.
Před 2 dny jsem vysadila Duphaston, zatím se objevilo jen lehounké špinění. Dnes 12. DPO tehu test negativní. Kromě bolestivých a zvětšených prsou nemám žádné další příznaky, jen 9. DPO jsem se strašně motala. BT během brani D. V průměru jen o 2 stupně vyšší cca 36,6 než před ovu 36,3. Nyní BT 36,8 - ttj. po vysazení Duph. teplota ještě stoupla.

Díky za každou reakci :)

Příspěvek upraven 15.08.15 v 15:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15.8.15 15:03

Nikdo si nevzpomene na první příznaky a průběh těhu bezprostředně po užívání Duphastonu? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
15.8.15 16:44

@Nela_Bobina: Ahoj, tak koukám, že jsme na tom prakticky stejně, také by mě zajímaly názory jiných. Dnes dobírám svou úplně první várku Duphastonu a cítím se velmi těhotně, bolavá nalitá prsa, střídání zácpy s průjmy, bolesti břicha a spodku zad jako při ovu a extra motání hlavy a víc chlupatím :lol: Takže jestli nejsem těhotná, tak budu muset s Duphastonem skončit, takhle blbě mi dlouho nebylo. Bazálku měřím, ale jestli mi to zvedlo teplotu to nevím. Dnes večer beru poslední tbl., takže změnu v teplotě čekám až v pondělí. Včera tj. 12 dpo jsem měla taky neg. test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
15.8.15 16:47

Za jak dlouho se má po dobrání ohlásit ms? Mě gyndr. řekla, že to trvá tak 2-3 dny a tady v diskuzích čtu, že až 14 dní! 8o

Jinak @Nela_Bobina: máš ověřenou ovu? Duphaston se musí brát až po ní, jinak ovulaci blokuje. Já měla ovu 13 dc a Duphík jsem začla brát až 17 dc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.8.15 18:49

@Anna01 ahoj ja Duphaston začala brát den po ovulaci a brala 10 dni. Teď jsem 3 den po vysazení a MS stále nic. Den po vysazení jsem měla lehounke růžové zastínění ale pak už nic. Prsa jsem během brani měla větší snad o 2 velikosti, nyní už se vrátily do normálu a jsou jen lehce bolestivá na dotek. Krome větších prsou jsem při braní D. nepocitovala žádné jiné příznaky. Akorat 6. DPO bolest v podbřišku, jinak nic. Jediné co mě máte je bazální teplota, která se zvýšila „jen“ o 2 stupně, přitom se všude píše že progesteron BT zvyšuje.. Až po vysazení před 3 dny ještě cca o 2 stupinky stoupla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
15.8.15 19:00

@Nela_Bobina: některé ženy, při braní žádnou změnu v teplotě nezaznamenají, jsou už o tom tady i nějaké diskuze, kde to taky zmiňují. Prsa mám taky oproti normálu ohromná a bolí mě i nosit podprsenku. Tu ovulaci máš prokázanou ovu testem nebo ultrazvukem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.8.15 19:07

Dělala jsem si ovutest a nejaky ten sex pak proběhl, takže sance by byla, ale tak nějak tuším že to nevyšlo.
A co ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
15.8.15 19:13

Aha, já už myslela, že usuzuješ, že ovu proběhla jen na základě jednoho dne zvýšené teploty :) Já jak jsem psala vůbec netuším, dnes bude poslední tabletka a uvidím co to udělá v pondělí s teplotou až tělo nedostane dávku hormonů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
18.8.15 13:40

..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
349
7.1.16 16:33

Ahoooj. když to tak čtu tady… Jak Vám to oběma tedy dopadlo? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
12.1.16 13:47

@Leena15 Ahoj, tak u mě to byly následky braní Duphastonu, byl to hnus takže jsem ho vysadila a vyměnila za něco lepšího stačilo asi 2-3 měsíce pít kontryhelový čaj z lékárny (stojí asi 40,–) a ovulku (i když nepravidelnou) a menzes mi to krásně nahodilo, díky čemuž se mi povedlo v listopadu otěhotnět. Takže za mě hormony :poblion: stačil čajík a vše fungovalo téměř, jak má :-D. Přeju hodně zdraví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.16 11:43

@Leena15 Ahoj, mě to vyšlo hned v tom srpnu… zázrak :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
349
15.1.16 11:56

@Nela_Bobina a dekujuuu. A brala jsi i Duphaston?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
349
15.1.16 11:56

@Nela_Bobina je promin, to jsem chtela napsat jinam :)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.9.18 09:13

Dobrý den chtěla sem se zeptat ja ted beru duphaston a v patek 21.9.2018 sem dobrala posledni a chtěla bych vedet pokud bych otehotnela tak jestli můžu dostat menstruaci mela by se jinak dostavit prave do čtvrtka :nevim: moc prosim o radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama