Už miminko?

13.8.15 12:58

Už miminko

Ahoj, chtěla bych se zeptat, tento měsíc jsem měla plodné dny od 3.-7. a s přítelem jsme spolu spali 2 dny před ovulací a v den ovulace, menstruace se má dostavit 21.8.Příznaky k těhotenství mám, ale nevím jestli se to nestahuje k menstruaci. Pokud je oplodněno vynechá mi menstruace teď nebo až příští měsíc? Někde jsem četla že až příští, tak se chci zeptat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
13.8.15 13:00
@Verča65 píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, tento měsíc jsem měla plodné dny od 3.-7. a s přítelem jsme spolu spali 2 dny před ovulací a v den ovulace, menstruace se má dostavit 21.8.Příznaky k těhotenství mám, ale nevím jestli se to nestahuje k menstruaci. Pokud je oplodněno vynechá mi menstruace teď nebo až příští měsíc? Někde jsem četla že až příští, tak se chci zeptat.

no pokud jsi ovulaci mela před par dny a tedka cekas ms tak ti ms neprijde tedka pokud by jsi byla tehotna ;)

• Citovat
  • Upravit
254
13.8.15 13:01

Panebože, proč sexuješ, když neznáš základní pojmy? Jasně, že je nejpravdepodobnější doba otěhotnění tesne pred ovulací a v čase ovulace. Pokud by jsi otěhotněla, tak menstruace ti logicky vynechá toho 21.8. :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
13.8.15 13:04
@Fikcia píše:
Panebože, proč sexuješ, když neznáš základní pojmy? Jasně, že je nejpravdepodobnější doba otěhotnění tesne pred ovulací a v čase ovulace. Pokud by jsi otěhotněla, tak menstruace ti logicky vynechá toho 21.8. :roll: :roll:

kouzlo plozeni spociva v tom, ze nemusis ovladat teorii, staci praxe :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28762
13.8.15 13:11

@Verča65 Jo ty už 13 ho máš příznaky těhotenství? A pohlaví už víš taky? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1220
13.8.15 13:12
@berry4
@berry4 píše:
@Verča65 Jo ty už 13 ho máš příznaky těhotenství? A pohlaví už víš taky? :think:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1376
13.8.15 13:13

@Fikcia Proč hned tak útočná odpověď. Ty když jsi začínala s plozením, tak jsi hned všechno věděla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
13.8.15 13:17

Ahoj, menstruace by ti měla vynechat už teď, tak si po 21.8. udělej test a hned uvidíš, na čem jsi. Jinak k těm pocitům… může to být PMS a může to být i k těhotenství, těžko říct, jistota je ten test, příští týden uvidíš. :-) Já jsem měla ještě před pozitivním testem taky zvláštní pocity, jiné než obvykle. Jen jsem to přisuzovala nějaké infekci močových cest a ne těhotenství, vůbec jsem nepočítala, že by se mohlo zadařit napoprvé. Ať to dopadne dle představ! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
13.8.15 13:24

Též nechápu ty uštěpačné odpovědi.. Tady se totiž některé dámy už vševědoucí narodily..

Zakladatelko, pokud jsi těhotná, MS už pravděpodobně nedorazí:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.15 13:31

Taky nechápu ty útočný a pohrdavy reakce..
@berry4 a co by nemohla? Ty pocity můžou být i v souvislosti s těhotenstvím, ale nemusí. Já jsem se cítila „jinak“ a bolely mě prsa (což se mi nestavalo ani před MS) taky už necelý týden po oplodnění.. Stejně jako píše @Maddlen s níž souhlasím do puntíku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1768
13.8.15 13:40

Ahojky, pokud se zadařilo, tk už ti MS nepřijde :) Já měla příznaky tk cca 9DPO asi 3 dny, pak to ustalo, tk jsem si říkala, že MS přijde, ale nakonec nic :) tkže trpělivě vyčkej a pak testuj :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13178
13.8.15 13:41
@berry4 píše:
@Verča65 Jo ty už 13 ho máš příznaky těhotenství? A pohlaví už víš taky? :think:

Ja mela 4 dny po oplodneni „plechovou hubu“ :lol: tezko se to vysvetluje, proste v puse pocit jak kdyby jsem tam mela zelezo. Byla jsem si na 99% jista, že jsem tehotna a že je to kvuli tomu. A byla jsem ;) Ten pocit vydrzel celý prvni trimestr. Fuj :lol: Tehotenstvi bylo planovane, určite jsem se víc pozorovala, takže pokud má nejaké priznaky, které povazuje za tehotenske, tak to nemusí byt nevyhnutne blbost. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.15 13:46
@Bibi239 píše:
kouzlo plozeni spociva v tom, ze nemusis ovladat teorii, staci praxe :mrgreen:

Tak, tak :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.15 13:46

Tak ja začala mit nevlosnosti už v 3-4tt..na digi testu bylo napsane 1-2 tydny..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2144
13.8.15 13:48
@Fikcia píše:
Panebože, proč sexuješ, když neznáš základní pojmy? Jasně, že je nejpravdepodobnější doba otěhotnění tesne pred ovulací a v čase ovulace. Pokud by jsi otěhotněla, tak menstruace ti logicky vynechá toho 21.8. :roll: :roll:

Já mám dvě plánované děti a že existuje nějaký ovulační test a prstíčková metoda jsem se dozvěděla až tady na emiminu :roll: Kdy mám ovulaci netuším dodnes a nikdy jsem to nezjišťovala. To jsem si asi ty děti neměla vůbec dělat :think:

@Verča65 Pokud jsi otěhotněla, vynechat by ti měla hned první MS, ale někdo má MS klidně ještě několik měsíců po ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama