Sex den před ovulací.1

155
7.8.15 20:34

Sex den před ovulací.1

Ahoj holky :andel: chtěla bych se Vás zeptat. Jaká je šance na otěhotnění den před ovulací? Zdali je nějaká šance? Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

69307
7.8.15 20:35

Absolutně nejvyšší možná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
7.8.15 20:35
@Vitalion píše:
Ahoj holky :andel: chtěla bych se Vás zeptat. Jaká je šance na otěhotnění den před ovulací? Zdali je nějaká šance? Děkuji za odpovědi.

to uz je druha diskuze co na tohle téma dneska zakaldas ne? :think: To ti v te jedne nastacily odpovedi? :nevim:

• Citovat
  • Upravit
7385
7.8.15 21:07
@Vitalion píše:

cim drive pred ovoluci (rozmezi 3 dnu max) tím vyšší šance na holku:) prosta biologie:) sance na otehotneni velka:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9427
7.8.15 21:10
@terinka4444 píše:
Absolutně nejvyšší možná.

Nikdy jsem nechápala proc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
7.8.15 21:11

@Vitalion je velmi vysoká..před pár dny jsem takto otěhotněla ;)

• Nahlásit
  • Citovat
elot
7.8.15 21:31

@verulicek tak to gratuluji :kytka: Z pár diskuzí si pamatuji že chcete druhý tak to je fajn, že se podařilo

• Nahlásit
  • Citovat
verulicek
7.8.15 21:31

@elot jojo :-) díky..chceme i třetí :-D

• Nahlásit
  • Citovat
155
7.8.15 21:34

@terinka4444
Děkuji za odpověd ;)
@MarieOVMUC
Děkuji za větší rozbor :mrgreen:
@tasa
Jak to myslíš?
@verulicek
Tak to je pro mě pozitivní a dobrá zpráva :palec: takže uvidím jak to se mnou nakonec dopadne. A gratuluji k těhotenství :srdce: :hug:

Příspěvek upraven 07.08.15 v 21:36

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
elot
7.8.15 21:35

@verulicek Já je mám ;) a čtvrtý už neplánujeme :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
21609
7.8.15 21:36

Den před o ovulací je maximálně plodný. Takže šance určitě je.
Osobně mám takhle kluka. A taky z tři dny před.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
7.8.15 21:39

@andelka83
Děkuji za odpověd tak já budu doufám že mi to už klapne uvidíme v srpnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6391
7.8.15 22:16

Ahojky,
takze je sance teda velika den před ovu?
Ja jen ze my se s muzem snažíme o druhé ditko, ale nedari se moc.
A sexik jsme měli 30.7.-31.7. (čtvrtek, patek),i v nedeli byl sexik.Toho 30.7. mi vysel pozitivni ovu testik..Takze myslite ze tedy jsme to pekny vystihly? :mrgreen: :mrgreen:

Dekuji za odpovedi.. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69307
7.8.15 22:16
@tasa píše:
Nikdy jsem nechápala proc

bvajíčko je oplodnitelné 12, max 24 hodin od ovulace. Spermiím trvá v řádu hodin, těm nejrychlejším zhruba kolem pěti hodin, zbytku klidně i 10 hodin, než doputují do horní části vejcovodu, kde musí dojít k oplodnění vajíčka. 24 hodin ještě přežije drtivá většina spermií v pohodě, takže nejideálnější čas je den před ovulací, přežijí téměř všechny spermie, co mají sílu doputovat do vejcovodu, doputují tam všechny, i ty´, jimž trvá cesta až 10 hodin, číhají v tom vejcovodu a jakmile dojde k ovulaci, prostě jsou tam. Více dnů před ovulací klesá počet těch, jež v plném zdraví vydrží čekat, v den ovulace tam zase doputují jen ty nejrychlejší, jichž ale nemusí být tolik…a taky trefit se je umění, říká se den ovulace, nicméně ovulace může být už ráno, k sexu dojde večer, 5 hodin do vejcovodu…nejideálnější je oplodnění do 12ti hodin od ovulace, prameny uvádějí až 24, nicméně ta šance zvolna klesá…podtrženo sečteno, nejideál den před.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2804
7.8.15 22:58

Vysoká

Příspěvek upraven 23.08.15 v 11:38

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...