Reakce těhotenského testu po operaci

5.8.15 23:12

Reakce těhotenského testu po operaci

Ahoj kočky,

mám v hlavě nyní jen jednu otázku! A zda je toto vůbec možné! Byla jsem na operaci se slepým střevem, před tím proběhla standartně všechna vyšetření (rentgen, ultrazvuk, gynekologie…) na gyndě mi řekli suvereně nic tam neni a já dobrý! Jenže jsem si udelala tehotensky test a tam dve čárky jako kdybych byla těhotná uz minimálně 3 měsíce! Zadny jen duchové ale pekne vyrazne dve čárky! S partnerem jsme velmi opatrní, protoze deti zatim nechceme! Navíc jsem vcera dostala menstruaci, ale slabší nez obvykle. Je mozne, ze test reagoval na nejakou látku, co mi podali v nemocnici? Dekuji moc a omlouvám se, ze píšu obcas bez diakritických znamének, jsem připojena přes telefon

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
5.8.15 23:13

@k-a-č-e-n-k-a myslím, že bych zašla na krev - jako samoplátce.. při operaci není nic, co by vylučovalo hcg :nevim: max jestli nemáš cysty, ale ty dělají duchy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
5.8.15 23:17

Nebo zajdi na gynu, at ti krev vemou a nemusis nic platit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
5.8.15 23:18
@MarieOVMUC píše:
Nebo zajdi na gynu, at ti krev vemou a nemusis nic platit…

jj, to je taky možnost :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
5.8.15 23:19

No na gyndu jedině. Jediný, co jsem tady pochytila, na co těhotenský test reaguje, je progesteron. Tak jestli jsi nedostala ten :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
5.8.15 23:21

@RadkaCh že by kvůli slepáku? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.15 23:21

Na gyndu se chystám v pondělí a doufam, ze to bude jen a jen vtip mého těla!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
5.8.15 23:22
@martina.se píše:
@RadkaCh že by kvůli slepáku? :think:

To se mě neptáš, že ne? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.15 23:26

Doktor na gyndě mi v nemocnici rekl, ze to mam podle výpočtu a pravidelností za tri dny dostat tak nevim, zda mi tam neco soupli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
5.8.15 23:29
@k-a-č-e-n-k-a píše:
Ahoj kočky,mám v hlavě nyní jen jednu otázku! A zda je toto vůbec možné! Byla jsem na operaci se slepým střevem, před tím proběhla standartně všechna vyšetření (rentgen, ultrazvuk, gynekologie…) na gyndě mi řekli suvereně nic tam neni a já dobrý! Jenže jsem si udelala tehotensky test a tam dve čárky jako kdybych byla těhotná uz minimálně 3 měsíce! Zadny jen duchové ale pekne vyrazne dve čárky! S partnerem jsme velmi opatrní, protoze deti zatim nechceme! Navíc jsem vcera dostala menstruaci, ale slabší nez obvykle. Je mozne, ze test reagoval na nejakou látku, co mi podali v nemocnici? Dekuji moc a omlouvám se, ze píšu obcas bez diakritických znamének, jsem připojena přes telefon

to netuším, ale můžu se zeptat, co tě vedlo k tomu, si udělat test? a jak dlouho jsi po operaci? jinak síla čárek nic moc o délce těhotenství nemusí říkat, já měla vyložený dálice 19. den po oplodnění, tzn. 5tt, testovací čárka minimálně stejně silná, jako kontrolní, ne-li silnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.15 23:34

@slavuska1

Dělám si je preventivně kazdy měsíc!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
5.8.15 23:51
@k-a-č-e-n-k-a píše:
@slavuska1Dělám si je preventivně kazdy měsíc!

aha. no a kdy jsi byla na tý operaci? jak jsem psala, mě 19. den po oplodnění test ukazoval silný čárky..přitom nějaký 12.-14. den obvyklena ultrazvuku není vidět vůbec nic, dost často i pozdějc. takže teoreticky můžeš být čerstvě těhotná, při operaci(předpokládám že už byla pár dní zpět), ještě nic vidět být nemuselo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.15 00:06

@slavuska1 25.7.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47668
6.8.15 00:43

@k-a-č-e-n-k-a hm tak to je jasné že na utz nic nebylo vidět, to jsi byla cca týden po ovulaci takže to je na vše brzo. Takhle silnou čárku nic nezpůsobí takže je to asi jasné no, je to bojovník ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Envie
6.8.15 06:12

Pri operaci rozhodne nedacaji nic, na co by test reagoval :) myslim, ze je to jasne. Skoc si na gyndu :pankac:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama