Vsugerované těhotenské příznaky vs ty pravé

4634
2.8.15 08:03

Vsugerovane těhotenské příznaky vs ty pravé

Dobré ráno dámy, chtela jsem vás poprosit, zda-li byste se podělili o zkušenosti s příznaky těhotenství, kdy jste si jej moc přály a hormony si s vámi jen zahrávaly a poté, když už to bylo opravdu těhotenství.
Já ten rok měla snad úplně všechny těhu příznaky a když jsem na to po hodně nevydařeném tehu vykašlala, tak jsem za měsíc zjistila, že jsem těhu uplne náhodou, bez příznaků. Měl to někdo stejně? Nebo naopak, měla jste některá úplně stejné příznaky v obou případech? Poznaly jste podle něčeho bezpečně, ze jste těhotná třeba po předchozím tehu? Případně, i když jste se snažily, tak jste žádné příznaky nemely, dokud to opravdu nebylo těhotenství?
Když pročítám mimino, zjišťuji totiz, ze bolení prsou apod nebývá nic směrodatné ho. Za to, kdyz nekdo napise, ze chodi hodne casto curat, vetsinou se pak hlasi se 2// na testu. Takova soukromá anketa. Moc dekuji za odpovedi :* :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13534
2.8.15 08:17

Prsa mám od té doby větší každý cyklus, takže to se u mě opravdu z příznaku změnilo v normální stav po ovulaci. Častější čůrání bylo jen při pozitivním testu, jinak ne. Stejně tak změny chutí a čichu. Ale v dalším těhotenství to může být zas trochu jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4634
2.8.15 08:19

@Litta No, ja nemela vetsi prsa snad ani tesne po porodu. :roll:, takze zavidim :pankac: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
2.8.15 08:37

Naprosto desne nevolnosti v obou tehotenstvich. to druhe jsem poznala prave diky tomu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
962
2.8.15 08:37

@Tiffany1
V prvním těhotenství naprosto žádné příznaky. Jako by nic. V druhém mi ihned natekly prsa jako blázen, ale jinak taky nic směrodatného… čůrat jsem chodila hodně vždycky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.8.15 08:42

První těhotenství jsem na sobě poznala skoro stoprocentně. Test jsem si dělala spíš pro ujištění. S druhým těhotenstvím už to bylo trochu bláznovství. Příznaky jsem měla každý měsíc. Dokonce poslední dva měsíce mi bylo i zle od žaludku před menstruací. Těhotenství jsem zjistila teprve minulý týden. Příznaky byly asi stejný jako během posledního roku, kdy jsem těhotná prostě nebyla. Až teď začínám trochu pociťovat ty fakt těhotenský příznaky. Jinak musím říct, že mi během toho roku z toho začalo solidně hrabat. Tohle byl poslední pokus, pak už jsem byla rozhodnutá pro antikoncepci.

• Nahlásit
  • Citovat
56906
2.8.15 08:49

@Tiffany1 nevolnosti, časté močení v noci :cert:, bolesti břicha.. o těhotenství jsem nevěděla - nepředpokládala jsem ho, tušil chlap..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11394
2.8.15 09:12

Tak pro mě je to čerstvá zkušenost, jsem těhotná teprve krátce, ale mám to teda ještě v živé paměti. Měsíc kdy jsem těhotná nebyla, sem si těhotenstvím byla jistá, měla jsem snad všechny příznaky :-) Měsíc kdy jsem opravdu těhotná byla, jsem si pořád říkala, že mám od ovulace hned vysoké teploty, takhle jsem je nemívala, jinak sem na sobě cítila: Bolely mě prsa, ale až teď vím, že jinak. Bolelo mě hlavně to pravé a ze stran. U PMS mě nebolely na dotyk bra. (stydím se to napsat :mrgreen: ) a teď ano. Pobolívání podbřišku. Někdy jsem měla takové jehličky uprostřed a někdy zase na straně. Pocit jako na MS jsem začala mít až po //. Únava a hrozně sem se potila, víc než normálně. Pak přišli další věci až s vynecháním. A ten měsíc co to vyšlo tak sem s tím nepočítala, šla jsem si koupit tampony, abych byla připravená :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11605
2.8.15 10:16

Taky takova jina bolest prsou, tezko se to popisuje, proste to bylo jine nez pred ms…to bylo u me jedine, casteji curat jsem chodila az nekdy v druhe polovine tehotenstvi, extra spatne mi nebylo, chute jsem taky nemela…vlastne jsem se citila behem tehotenstvi relativne netehotne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.15 10:26

Jediným příznakem pro me byla absence všech priznaku :mrgreen:
Kazdy mesic jsem si byla jista, ze to vyslo, mela jsem snad VSECHNY příznaky.. Pak jeden mesic absolutne nic. A bylo to tehu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
2.8.15 10:31

Jak se zdá, jsem po druhé těhotná…poprvé žádné příznaky, trochu „jinak“ jsem se začala cítit až po prvním trimestru (nechutě na některá jídla, častější močení, pálení žáhy, bolesti v prsou) teď se historie opakuje, opět bez příznaků, jen občasné pobolívání břicha - jako u prvního, těhotenství bych si nevšimla nebýt testů do doby, než by mě dítě začalo kopat. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.8.15 16:41

Ahoj mam dotaz.. vím že je tu hodně z vás co si mimčo přejí, ale řekla bych že na něho mám ještě chvilku čas.. už delší dobu mě trápí problémy jako záněty a tak a nyní jsem dostala od doktorky clotrimazol tablety.. včera jsem začla lehounce špinit a dneska se to moc nezměnilo. Minulý měsíc mi menstruace také nepříšla taková jaká bžně byla.. jelikož jsem plašan došla jsem si na test z krve po +- 21 dnech po styku a měl hěl hodnotu 0,0 a test z moči mi také žádnou druhou čárku neukázal až na tom ze včera jsem objevila slaboučkou druhou čarku ale vědoma toho že bych ji viděla v limitu si nejsem.. jinak beru antikoncepci ale jak jsem psala jsem plašan a potřebuju slyšet názory dalších.. moc děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
3525
2.8.15 20:21

Když jsem se snažila, tak těch příznaků vsugerovaných bylo dost. Bolesti podbřišku skoro pravidelně, nafouklá to je jasné, bolest prsou trochu, různé nevolnosti, ale vždy ms přišla.
Když jsem otěhotněla, tak někdy dejme tomu týden a půl před očekávanou MS mně silně bolel pravý bok hýždě, jako bych měla natažené svaly. Buď vajíčko putovalo, nebo se zavrtávalo do dělohy, ale souvislost to jistě mělo.
Jeden celý den jsem měla jakoby lehce rozostřené vidění. Dle info na netu to může být. Dále bolest v podbřišku, i silnější v průběhu celého dne či usínání, že jsem si myslela, že jsem to dostala.
A konečně bolest prsou, opravdu větší, než před MS, daleko větší bolest. Ne jen bradavky, ty ani ne, ale celá prsa. No, a dva dny na to už mi to nedalo a byly tam dvě čárky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11605
3.8.15 07:51
@Anonymní píše:
Ahoj mam dotaz.. vím že je tu hodně z vás co si mimčo přejí, ale řekla bych že na něho mám ještě chvilku čas.. už delší dobu mě trápí problémy jako záněty a tak a nyní jsem dostala od doktorky clotrimazol tablety.. včera jsem začla lehounce špinit a dneska se to moc nezměnilo. Minulý měsíc mi menstruace také nepříšla taková jaká bžně byla.. jelikož jsem plašan došla jsem si na test z krve po +- 21 dnech po styku a měl hěl hodnotu 0,0 a test z moči mi také žádnou druhou čárku neukázal až na tom ze včera jsem objevila slaboučkou druhou čarku ale vědoma toho že bych ji viděla v limitu si nejsem.. jinak beru antikoncepci ale jak jsem psala jsem plašan a potřebuju slyšet názory dalších.. moc děkuju

Druha carka po limitu nemusi nic znamenat, ja ji mela v anovulacnim cyklu (podle bazalni teploty), test jsem delala vlastne jen ze zvedavosti. Vyckej par dni a udelej dalsi test nebo si dojdi znova na krev, nic lepsiho asi udelat nejde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
296
4.8.15 12:45

Ahojky,
tak moje první těhu - žádné příznaky. Žádná bolavá prsa, nechutenství prostě nic. nakonec ZT ve 12tt
moje druhé těhu (po roce a měsíci :) ) Přestala mi vonět káva, ale nejet vonět. Cítila jsem z ní zmoklého psa…byl to fakt hnus :roll: Pak jsem zjistila, že jsem tehu a snad hned začala unava…ale fakt brutální. spala jsem i v sedě v čekárně u doktora. Prsa mi natekla cca v druhém trimestru, ale citlivá byla snad od začátku. No a pak nevolnosti. nemohla jsem skoro jist. Klidne jsem mela jen jeden rohlik za den. vic proste nešlo. (Taky jsem za celé těhu přibrala jen 4 kg. ) Narodila se mi zdravá holčička :srdce:
třetí těhotentví ( necelých 5 let po narození Laurinky) pobolívaní podbřišku, jinak nic. ZT v 6tt
no a teď mám nejspíš vsugerované příznaky. Strašně mě bolí prsa a v podbřišku. MS čekám až příští týden, tak uvidíme :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama