Mohu být těhotná, nedorazila ms

1384
1.8.15 09:58

Mohu být těhotná, nedorazila ms

Ahoj holky, jsem tu poprvé :) mám dotaz… Měsíc se snažíme s přítelem o miminko, antikoncepci neberu už rok a půl, menstruaci dostávám pravidelně. Poprvé menstruace nedorazila, mám 5 dní po menstruaci, těhotenské testy vyšly pouze jeden druh se slabou čárkou, jinak pouze nádech a nebo nic, může to něco znamenat? Stále mi není moc dobře.. :roll: Moc Vám děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

524
1.8.15 10:03

Ano jsi stoprocentne tehotna!! :roll: Boze zajdi si k lekari a neptej se tady. Je tady snad milion takovych diskuzi. Nikdo ti to nerekne, jen lekar!!! :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
1.8.15 10:04

Koupím si křišťálovou kouli a do roka jsem milionář :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Znáš slovo doktor?? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Krasavicaa
1.8.15 10:05
@Jarr píše:
Ano jsi stoprocentne tehotna!! :roll: Boze zajdi si k lekari a neptej se tady. Je tady snad milion takovych diskuzi. Nikdo ti to nerekne, jen lekar!!! :roll:

To víš, snaží se měsíc :roll: Tak už je hrozně nedočkavá. To je strašná doba :-)

• Nahlásit
  • Citovat
1384
1.8.15 10:05

Hned v pondělí mu volám, má do pondělí dovolenou a s přítelem jsme v Krkonoších, tak na sebe dávám pozor a tak, ale ta nejistota zatím je hrozná :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
1.8.15 10:06
@Slunicko.R píše:
Hned v pondělí mu volám, má do pondělí dovolenou a s přítelem jsme v Krkonoších, tak na sebe dávám pozor a tak, ale ta nejistota zatím je hrozná :roll:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ty se mi snad zdáš :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
50114
1.8.15 10:06

No tak k doktorovi teď ale taky nechoď protože ten ti teď o moc víc neřekne. Udělej si test za pár dní znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
524
1.8.15 10:07

@Krasavicaa Vzdy kdyz vidim takovou diskuzi uz jen tocim oci ted uz sem se ale neovladla. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
524
1.8.15 10:09

@Slunicko.R no jo mela by sis radsi honem lehnout a dat nohy nahoru. A at se o zebe nekdo stara. Sama radsi nechod uz ani na zachod. :lol: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
1.8.15 10:10
@Jarr píše:
@Slunicko.R no jo mela by sis radsi honem lehnout a dat nohy nahoru. A at se o zebe nekdo stara. Sama radsi nechod uz ani na zachod. :lol: :roll:
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
7016
1.8.15 10:11

@Slunicko.R musis pockat. Kdyz se ted pozenes k doktorovi, tak tam prd uvidi, bude z toho akorat stres a honeni se po ultrazvucich. Jestli to tam je, tak to tam je, jestli neni, tak neni. K doktorovi bych sla tak za mesic, samozrejme pokud bych nezacala nejak extra silne krvacet ci mit krece.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1384
1.8.15 10:14

@Bibi239 Děkuji, taková odpověď mi bohatě stačila :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
1.8.15 10:16

@Jarr Teeda, ty ses dneska musela hodně blbě vyspat, co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1384
1.8.15 10:25

Spíš mi šlo o to, zda někomu testy ukázaly až po delší době po meskane menstruaci a ne třeba 4 dny. Jinak děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24363
1.8.15 10:27

@Slunicko.R Záleží, kdy byla ovulace :nevim: Prostě počkej, nedá se nic jiného dělat.
Případně můžeš zajít do laboratoře na test z krve (zaplatíš), ten je celkem jasný (jestli už je to od ovulace tak 10 dní aspoň…).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama