Bolesť pŕs bez menzesu

78
15.8.15 19:01

Bolesť pŕs bez menzesu

Ahojte, už vyše týždňa ma riadne bolia prsia ako pred menzesom, lenže pred ním je táto bolesť nanajvýš 3 dni, nie takto dlho a menzes neprichádza a neprichádza(nemám ho úplne pravidelný od 28-40 dní je normálka, dnes je 36.deň).Teoreticky by som mohla byť tehotná, tak sa chcem spýtať, či ste vy mali nejakú takúto skúsenosť. ( nepýtam sa či som tehotná, viem že nie ste veštice :D len teraz sa kvôli robote nemám čas dostať do lekárne po nejaký test)Ďakujem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

700
15.8.15 19:13

@RutCole tak přesně takhle jsem to měla ja a ve 36dc jsem si dělala test a // :) Dnes jsem v 6 tydnu. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23861
15.8.15 20:15

Vsadím boty, že těhotná jsi ;) Já to měla přesně tak - bolest prsou, MS nikde, ale pozitivní test jsem měla až za 3 týdny po vynechání MS 8o Divný, ale tak to bylo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
16.8.15 12:28

Ďakujem, fúha to ste ma moc nepotešili, nerátala som s tým, že by to mohlo ísť na úplne prvý „pokus“ :) ale tak uvidíme, keď zoženiem test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
700
16.8.15 13:23

@RutCole dej vědět! ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
31.8.15 13:26

Tak nakoniec sa ozývam, nakoniec som sa odhodlala, aj keď vďaka nevoľnostiam a únave test len potvrdil moje pocity, dnes ukázal 2 čiarky, aj tak som v šoku :D :D je to zaujímavý pocit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23861
31.8.15 17:48
@RutCole píše:
Tak nakoniec sa ozývam, nakoniec som sa odhodlala, aj keď vďaka nevoľnostiam a únave test len potvrdil moje pocity, dnes ukázal 2 čiarky, aj tak som v šoku :D :D je to zaujímavý pocit…

Gratuluji :kytka: :kytka: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
31.8.15 21:21

Ďakujem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
31.8.15 21:34

Gratuluji :lol: taky to tak mám, už mě několik dní bolí prsa a ještě jsem TO nedostala… :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama