Cemio Gravitest 10

Anonymní
15.8.15 16:02

Cemio Gravitest 10

Holky, omlouvám se že anonymně, muž zná můj nick a zatím nechci aby věděl že testuju. Jsou gravitesty spolehlivé, nebo dělají falešné čárky? Dnes jsem 5dní po et Hb takže od opu je to už10 dní. Objevila se mi slabounká čárka, ale diskuse o cemio testech nic moc. Budu zkoušet v neděli, nemáte některá s těmito testy zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3315
15.8.15 16:09
@Anonymní píše:
Holky, omlouvám se že anonymně, muž zná můj nick a zatím nechci aby věděl že testuju. Jsou gravitesty spolehlivé, nebo dělají falešné čárky? Dnes jsem 5dní po et Hb takže od opu je to už10 dní. Objevila se mi slabounká čárka, ale diskuse o cemio testech nic moc. Budu zkoušet v neděli, nemáte některá s těmito testy zkušenost?

Ahoj, gravitesty jsou spolehlivé. Jen o kterém vím, že dělá falešnou pozitivitu je mamatest…jestli můžu doporučit kup si test dr.maxe na ten jsou fakt dobré recenze a není falešně pozitivní :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.8.15 16:11

@delfin.07 já bych ráda dr max, jenže jejich lékárna je cca 25 km :? :?

• Nahlásit
  • Citovat
3761
15.8.15 16:14

U nás mají taky většinou gravitest a vždycky byl spolehlivý, držím palce, ale 5.den po ET…? to je hodně brzy, nemůže to být Pregnyl nebo něco takového

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.8.15 16:50

@Conulka pregnyl to neni, ten jsem zkousela testovat ve ctvrtek a bylo bilo. Tak expandujici blasta se pry zavrta do 48hod nebo nic.

• Nahlásit
  • Citovat
3761
15.8.15 16:57

Tak to teda asi vypadá dobře, držím palce, taky jsem měla HB a taky se zakousla, ale testovala jsem 7.den a byla tam slabá čárka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
15.8.15 16:59

Já jsem tyto testy použila před pár týdny a ukázaly mi krásné čárky, nejdřív slabší, potom silnější, ale teda žádné duchy nebo tak něco. Byly tam 3. A vypadají stejně jako mamatesty :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama