Reklama

Těhotenství - může se ještě čárka objevit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Toma18
Kecalka 118 příspěvků 11.10.18 14:36
Těhotenství- může se ještě objevit?

Ahoj holky, psala jsem tady už několikrát, ale opravdu si nevím rady a nechci volat doktorce nebo v případě, že se jedná o rozhazeny cyklus po HA na vyvolávačku. HA neberu od konce května, od té doby mi chodila menses 24-26. Od začátku září už jsem to nedostala. Dnes je to 21.den od sexu, 37.den cyklu a 14.den zpoždění. Dělala jsem si 3× tehotensky test a nic, dělala jsem si naposledy ted v ppndeli-tj.11.den zpoždění a vůbec žádná reakce, test je určitě proveden dobře. Myslíte, že je možnost být těhotná a tehotensky test to neukze? Podle výpočtu bych měla být v 5.tydnu a necitim se nějak divně nebo špatně, jedine co me docela překvapilo a neni to u mě zvykem je to, že mám hlavně na bradě už měsíc pupinky a nejde se toho zbavit, v životě jsem to neměla. Je toho docela dost. A taky mám zvysenou chuť na sladké a celkově bych pořád jedla. Není to úplně jev na který jsem zvykla. Akorát jsem minulý týden dva dny po sobě jen dopoledne měla slabou krev na papíře, ale vždy jen dopoledne a dva dny, od te doby nic. A zhruba do neděle me dost bolelo v podbřišku, jak kdybych to měla dostat, ale nic. Děkuji za rady.

Reklama

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 39681 příspěvků 11.10.18 14:42

v těhotenství bych nedoufala, to už by test byl hodně pozitivní. Třeba ani nebyla ovulace, bud počkej nebo k doktorovi na vyvolávací injekci. Po 14 dnech zpoždění by už i na utz něco bylo vidět.

Celina
Závislačka 3074 příspěvků 11.10.18 14:43

Těhotná určitě nejsi, po takovém zpoždění by test stoprocentně ukázal pozitivitu. Máš po HA rozhozené hormony, dej tělu čas, aby se srovnalo :mavam:

lachtanice86
Kelišová 6090 příspěvků 11.10.18 16:27

test už by ti to ukázal

crazymisha
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 12.10.18 13:42

Holky delala jsem test vcera rano (rovnou 3) a byl tam krasny duch a dnes jsem testovala ted po obede a prijde mi na testu bilo, max temer nepatrny duch a to vidim asi jen ja… :nevim: Dnes jsem 12dpo, do MS chybi 3 dny.. Picha me v prsou, boli podbrisek jak pri ms, cely den mam zaludek na vode a boli me hlava casto, ale co ten test?

Toma18
Kecalka 118 příspěvků 12.10.18 13:54

@crazymisha může být ještě brzy a test se vybravi. Chce to hlavně klid, může vám to dělat i psychika, vím o čem mluvim :roll: . Zkuste v den menses nebo den po a uvidíte. Dnes už jste mohla hormon naředit a neukazuje.

crazymisha
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 13.10.18 06:12

Tak ja mela 10dpo krasny duchy, bylo mi i rano spatne ted dva dny, pichalo v podbrisku a prsou, bily vytok a vcera 12dpo vse ustalo, test bily, nic mi nebylo a dnes dorazila ms. A pro priste koncim s testovanim, nejdriv par dni zpozdeni. :pocitac: Tak se tu mejte a at vam sili.. :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >