Těhotenský test, co to má být?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mončiči21
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 08.10.18 23:11
Co to jako má být??

Ahoj holky, normálně bych nové téma nezakládala. Bohuzel nemohu najit odpoved ani na jinych forech. Prikladam foto. Ten duch je uplne mimo testovaci zonu, slo mi to blbe vyfotit, tak jsem to upravila. Ale kdyz jsem to prosvitila, prouzek byl jasne ruzovy… nevite nektera? :nevim: :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ajmy
Kecalka 116 příspěvků 08.10.18 23:24

Testovaci carka je posunuta vice vpravo, tudiz vajicko se uvolnilo z praveho vajecniku a embryo se zavrtava v prave casti delohy. To je snad jasne, ne? :mavam:

ajmy
Kecalka 116 příspěvků 08.10.18 23:25

Asi vadny test no. To je takovy problem udelat si jeste jeden? Co myslis, ze ti tady kdo poradi?

Janli
Kelišová 6287 příspěvků 08.10.18 23:58

Při prosvícení jsi patrně viděla rysku. Který den cyklu jsi?

Katjerina
Kecalka 148 příspěvků 1 inzerát 09.10.18 00:02

Asi špatný test, jediná rada koupit úplně jiný a udělat znovu, stejně se doporučuje udělat testů víc, jeden je neprokazatelný. A ráno na lačno, to je hladina HCG nejvyšší.

eM91
Povídálka 21 příspěvků 09.10.18 00:48

Podle me negativni.. :nevim:

kacakaca
Závislačka 2616 příspěvků 09.10.18 05:36

Nemuzes cekat, ze ti tu nekdo napise, ze tim padem je test pozitivni. Druha carka proste neni, zkus to za tyden znovu.

Mončiči21
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 09.10.18 06:04

Jiny uz jsem nemela a s horečkou jsem nikam vazne letet nechtela, manzel mi privezl az vecer a to nema cenu :) Necekam, ze mi tu nekdo rekne, ze je pozitivni. Vidim, ze neni. Ale ta debilni carka je ruzova a zajimalo me, jestli se nekomu nekdy stalo s testem neco podobneho :) Děkuji za reakce :)

Mončiči21
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 09.10.18 06:06

@Janli Ahoj, no to jsem videla rysku, ale na miste kde ma byt. Ta carka co je bliz kontrolni je ruzova :mrgreen: jinak jsem byla 12 dpo, tedy dnes 13. Zkusim a uvidim :) dekuju

Annabela11
Závislačka 2586 příspěvků 09.10.18 06:45

@Mončiči21 V pribalovem letáku u testů máš napsáno kdy je test platný kdy ne a jak pak postupovat.....

Jessica4
Stálice 88 příspěvků 09.10.18 06:57

@Mončiči21 tohle je vadný test. Kdyby jsi viděla co mě dělali tyhle testy tak by ses divila :mrgreen: od tohohle až po krásného viditelného ducha, který byl falešný. Za mě tyhle testy ne :nevim: a zkus znovu třeba o víkend

Mončiči21
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 09.10.18 07:04

@Jessica4 Mne treba dr max udela ducha vzdy… a ted uz zacinaji i tyhle. Asi je nejspolehlivejsi proste pockat na ms no :nevim:

Jessica4
Stálice 88 příspěvků 09.10.18 10:23

@Mončiči21 no dr. Max byl jeste před cca rokem a půl fakt dobrej. Teď taky začíná dělat duchy no. To je fakt. Dobrý je clearblue digital, ale je dost drahý. To je tak si ho opravdu koupit až když si jseš fakt jistá. Ale chápu že jsme někteří testovací maniačky a to by se nedalo. :mrgreen: :mrgreen:
Mě teda dr.max před těmi 2 roky nelhal a udělal krásného ducha :)

Keshi
Závislačka 2706 příspěvků 09.10.18 11:48

@Mončiči21 Tenhle bych vyhodnotila jako neplatný, zkus za dva dny znovu.

Katjerina
Kecalka 148 příspěvků 1 inzerát 09.10.18 19:28

@Mončiči21 první test večer, taky tam je prd vidět, ráno byl zřetelnější.Mi­mochodem úplně obyčejný kupovaný v tesku :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >