HCG test výsledek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 11:54
Hcg test výsledek

Ahoj holky, mám dotaz. Zde na webu jsem se dočetla, že nejjistější testování gravidity je krevními odběry v laboratoři. Tak jsem dnes ráno šla do laboratoře na testování HCG v krvi a paní mi sdělila, že s výsledkem budu muset jít za lékařem, že ona ani já z vysledku nic nepozname. Tak se chci zeptat, když jdu pro výsledky zítra, je možnost že tedy sama poznám jak na tom jsem?? Moc děkuji za odpověď ;)

Přečtěte si článek: Co zajišťuje HCG, chloriový gonadotrpní hormon?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63702 příspěvků 3 inzeráty 08.10.18 11:59

Co bys na tom nepoznala, buď tam bude nula nula prd a pak je to negativní nebo nějaká rozumná hodnota a pak jsi těhotná, ovšem nic to neříká o tom, jak to bude pokračovat… Na druhou stranu koupit si v lékarně test a počůrat ho, mi přijde jednodušší, rychlejší a dostatečně průkazné.

ZZloba89
Kecalka 378 příspěvků 08.10.18 12:03

Tak může tam být třeba hodnota 5. To je jakože nula nula prd, ale i z toho může být těhotenství( moje kolegyně je toho příklad). Záleží jak dlouho po uhnízdění jde na tu krev

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63702 příspěvků 3 inzeráty 08.10.18 12:05

@ZZloba89 Tak ono i z čisté nuly může být těhotenství, pokud se tam někdo žene týden po „akci“.

ZZloba89
Kecalka 378 příspěvků 08.10.18 12:13

Anonymní HCG se zdvojnásobuje přibližně po 2 dnech. Já osobně bych počkala třeba týden, a pak uvidíš

ZZloba89
Kecalka 378 příspěvků 08.10.18 12:13

@j.a.n.i1 tak tím pádem ale netvrď že když je tam nula nula prd je to negativní

jessikka
Extra třída :D 10828 příspěvků 08.10.18 12:18
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám dotaz. Zde na webu jsem se dočetla, že nejjistější testování gravidity je krevními odběry v laboratoři. Tak jsem dnes ráno šla do laboratoře na testování HCG v krvi a paní mi sdělila, že s výsledkem budu muset jít za lékařem, že ona ani já z vysledku nic nepozname. Tak se chci zeptat, když jdu pro výsledky zítra, je možnost že tedy sama poznám jak na tom jsem?? Moc děkuji za odpověď ;)

Nechápu, proč samoplátci laboratoř odmítá sdělit výsledek. To se přece doktora vůbec netýká. Zašla bych tam zeptala bych se jich, jak si to představují bez mého souhlasu někomu podstupovat mé výsledky. Máš na ně právo.

ZZloba89
Kecalka 378 příspěvků 08.10.18 12:19

@jessikka ona nepíše že jí nesdělili výsledky. Spíš jí dali paír s nějakou hodnotou a laborantka jí řekla že to musí konzultovat. Tohle je běžnej postup

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63702 příspěvků 3 inzeráty 08.10.18 12:22
@ZZloba89 píše:
@j.a.n.i1 tak tím pádem ale netvrď že když je tam nula nula prd je to negativní

Tak test je negativní, to je prostě fakt, jestli je negativní, protože nic nebude nebo protože je moc brzo je věcí druhou, ale faktem je, že test je negativní a tak ti ho taky každý vyhodnotí.

jessikka
Extra třída :D 10828 příspěvků 08.10.18 12:23
@ZZloba89 píše:
@jessikka ona nepíše že jí nesdělili výsledky. Spíš jí dali paír s nějakou hodnotou a laborantka jí řekla že to musí konzultovat. Tohle je běžnej postup

Ok, možná jsem to špatně pochopila.....

Co máš za hodnotu? Jestli je to jednociferné, tak bych si za dva dny nechala udělat odběr znova, nebo ještě lépe testovala moč, jestli bude čárka sílit. Pokud je to pod 1, tak je to negativní.

lachtanice86
Kelišová 6652 příspěvků 08.10.18 12:44

Jakou máš hodnotu a kolik dni mešká ms?

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 43552 příspěvků 08.10.18 12:57

A kolik dní po meškání MS jsi byla?
On taky někdo může mít čistou nulu týden před MS a pak z toho těhotenství bude. Nebo naopak s krásným číslm to stejně do pár dní skončí.
Já bych na krev šla asi jen v případě, že bych už déle meškala a měla na těhotenství podezření a testy z moči negativní. I když to bych už stejně spíš řešila s dr.

Ale jinak - laborka by měla poskytnout výsledek včetně svych referenčních mezí (každá může mít jiné), např. zjištěna hodnota 15, referenční meze pro negativní 0-10.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 14:27
@j.a.n.i1 píše:
@ZZloba89 Tak ono i z čisté nuly může být těhotenství, pokud se tam někdo žene týden po „akci“.

Bohužel jsem nucena kvůli sportu brát teď antikoncepci nepřetržitě a v kuse takže o dvě MS úplně přijdu, jedna už měla být a druhá by měla přijít. Vím že je malé riziko otěhotnění s HA ale už i o takových případech jsem slyšela. Ale od posledního nechráněneho sexu je to přesně měsíc a začínají se mi objevovat příznaky těhotenství. Druhý den ráno zvracím, pozoruji změnu vytoku, cítím tlak v podbřišku a týden v kuse mě bolí v krizi. Tak jsem chtěla mít jistotu, že je to jen planý poplach. :D

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 43552 příspěvků 08.10.18 14:46

No, měsíc po sexu by tam nebyla nula, ani pět, ale tisíce. A test z moči by svítil pozitivitou na pět metrů daleko.

lachtanice86
Kelišová 6652 příspěvků 08.10.18 16:00
@Anonymní píše:
Bohužel jsem nucena kvůli sportu brát teď antikoncepci nepřetržitě a v kuse takže o dvě MS úplně přijdu, jedna už měla být a druhá by měla přijít. Vím že je malé riziko otěhotnění s HA ale už i o takových případech jsem slyšela. Ale od posledního nechráněneho sexu je to přesně měsíc a začínají se mi objevovat příznaky těhotenství. Druhý den ráno zvracím, pozoruji změnu vytoku, cítím tlak v podbřišku a týden v kuse mě bolí v krizi. Tak jsem chtěla mít jistotu, že je to jen planý poplach. :D

No a jakou hodnotu ti v laboratoři řekli? I když měsíc po styku by byly tisíce.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >