První návštěva u gynekologa po pozitivním testu

Anonymní
7.10.18 12:30

Já byla když jsem byla 6+4, aby už bylo vidět srdíčko

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10392
7.10.18 12:32

Já volala k dr tyden po vynechani Ms a pozitivním testu. Objednal mě za další týden. Bylo pak i srdíčko. Dřív než 14 dní po vynechane Ms to nemá smysl tam chodit, ale objednat se už klidně můžeš

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12007
7.10.18 12:35

Byla jsem 6+6

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
81
7.10.18 12:36
@Anonymní píše:
Já byla když jsem byla 6+4, aby už bylo vidět srdíčko

Dobre dekuji moc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
81
7.10.18 12:38

@malina83
Dobre děkuji. Pockam jeste do tohoto patku( to bude bez dvou dnu 14 dni od vynechani) s uvidim :)! Snad vse dobre dopadne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
81
7.10.18 12:42

@Lekninka91
Děkuji. Ja moc ten tydnum nerozumin.. ale dle internetu bych mela vyt v 5.tydnu (tak jeste pockam)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19984
7.10.18 12:46

Já volala až 14dnu po vynechání

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13125
7.10.18 12:51

U prvního si mě doktor pozval někdy v osmém týdnu, u druhého jsem mu ani nevolala a přišla sama v desátém týdnu rovnou na krevní testy. Kdybych měla problémy, jdu samozřejmě dřív.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7.10.18 12:52

Zavolat klidne zitra, sestricce rict posledni MS a ona objedna tak aby bylo uz neco videt ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
7.10.18 13:04

@Lupinek852 zavolej tam, řekni to datum poslední MS a oni tě podle toho objednají. Já byla v 6tt a bylo vidět mini srdíčko, u prvního nebylo ještě ani v 7tt.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
81
7.10.18 14:22

@Kriss Tina
Dekuji, zkusim zavolat a uvidim, co mi rekniu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
81
7.10.18 14:23

@Muminek2019 dekuji, zitra zkusim zavolat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
323
7.10.18 14:24

Ahoj. Ja mela posledni ms 3.9 test pozitivni uz pres tyden a k dr jsem jeste nevolala :) budu volat v tydnu. Jen mam teda vzite hcg z krve :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
385
8.10.18 13:20

Já byla poprvé 7+3, už blikalo srdíčko a v 9+3 jsem dostala průkazku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5501
8.10.18 13:50

@Lupinek852 Jsi 5+1, to je šestý týden, ne pátý :).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty