Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Já volala k dr tyden po vynechani Ms a pozitivním testu. Objednal mě za další týden. Bylo pak i srdíčko. Dřív než 14 dní po vynechane Ms to nemá smysl tam chodit, ale objednat se už klidně můžeš
@Anonymní píše:
Já byla když jsem byla 6+4, aby už bylo vidět srdíčko
Dobre dekuji moc
@malina83
Dobre děkuji. Pockam jeste do tohoto patku( to bude bez dvou dnu 14 dni od vynechani) s uvidim
! Snad vse dobre dopadne
@Lekninka91
Děkuji. Ja moc ten tydnum nerozumin.. ale dle internetu bych mela vyt v 5.tydnu (tak jeste pockam)
U prvního si mě doktor pozval někdy v osmém týdnu, u druhého jsem mu ani nevolala a přišla sama v desátém týdnu rovnou na krevní testy. Kdybych měla problémy, jdu samozřejmě dřív.
Zavolat klidne zitra, sestricce rict posledni MS a ona objedna tak aby bylo uz neco videt ![]()
@Lupinek852 zavolej tam, řekni to datum poslední MS a oni tě podle toho objednají. Já byla v 6tt a bylo vidět mini srdíčko, u prvního nebylo ještě ani v 7tt.
Ahoj. Ja mela posledni ms 3.9 test pozitivni uz pres tyden a k dr jsem jeste nevolala
budu volat v tydnu. Jen mam teda vzite hcg z krve ![]()
Já byla poprvé 7+3, už blikalo srdíčko a v 9+3 jsem dostala průkazku.
Já byla když jsem byla 6+4, aby už bylo vidět srdíčko