Špinění před menstruací - můžu být těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barbora2507
Povídálka 44 příspěvků 08.10.18 12:30
Špinění před ms a těhotná?

Ahoj holky, poslední ms jsem začínala 12.9. mám ms vždy týden… A teď nic… V sobotu a v neděli slabé špinění ale nic hrozného jen na utření… Od soboty mě pobolivaji prsa a v sobotu bolel i podbřišek, jak na ms ale zatím nic :/ můžu být těhotna? Dnes dělaný TT a je negativní… S přítelem se nesnažíme ale kondom nepoužíváme a je to tak, že si dá pozor :oops: a víte jak to bývá :) co vy na to?

Přečtěte si článek: Jsem v tom! Typické příznaky těhotenství

Reakce:

P4ja
Kelišová 6574 příspěvků 08.10.18 12:45

Těhotná být můžeš vždycky, když jě nechráněný sex. Jestli se ptáš na to, jestli už by byl test pozitivní., těžko říct. Pokud nevíš, kdy byla ovulace a ani nepíšeš, kdy byl poslední styk. Řekla bych že tak 14 dní po ovulaci by něco už vidět být mělo. Tak musíš zapátrat v paměti :)

Barbora2507
Povídálka 44 příspěvků 08.10.18 13:31

@P4ja pohlavní styk byl ve frekvenci cca co tři dny a ovulace těžko říct :? Délky posledního cyklu byly 36, 16,26,31,30, 25 a teď pořád čekám… Takže se to nedá přesně určitě

P4ja
Kelišová 6574 příspěvků 08.10.18 13:42

@Barbora2507 Hm tak to nikdy nevíš no. Obvzlášť pokud máš cykly takhle rozházené :(

Barbora2507
Povídálka 44 příspěvků 08.10.18 14:00

@P4ja no právě vůbec nevím :,(

P4ja
Kelišová 6574 příspěvků 08.10.18 14:06
@Barbora2507 píše:
@P4ja no právě vůbec nevím :,(

Tak prostě nezbývá než třeba ob den nebo dva testovat. :( A neuvažovala jsi nad tím, abys řešila ty rozházené cykly? Vím, že to teĎ úplně nepotřebuješ, ale když pak budeš chtít mimčo, tak by to asi bylo dobré to trochu porovnat.

Barbora2507
Povídálka 44 příspěvků 08.10.18 14:17

@P4ja přemýšlela… Ale pořád se k tomu tak nějak nemůžu dokopat objednat se na gyndu… A antikoncepci brát nechci… Nechci tělo zatěžovat zbytečnýma hormonama a tak nevím jak by to šlo srovnat :? A taky při takové frekvenci sexu by otěhotnění nemělo být problém ne?

P4ja
Kelišová 6574 příspěvků 08.10.18 14:21

@Barbora2507 No můžeš zkusit bylinky. Třeba kontryhel, Gynex a nebo funguje hormonální jóga. No otěhotnění není jen o frekvenci. Můžeš mít problémy s ovulací, funkční poruchu toho je. NEříkám, že je to tvůj případ, třeba otěhotníš hned, ale nikdy nevíš :(

Barbora2507
Povídálka 44 příspěvků 10.10.18 16:22

@P4ja tak nakonec jsem to dostala… Ale chci se objednat na gyndu… Chci s tím nepravidelným cyklem něco dělat, takže si nechám předepsat antikoncepci

P4ja
Kelišová 6574 příspěvků 10.10.18 18:15
@Barbora2507 píše:
@P4ja tak nakonec jsem to dostala… Ale chci se objednat na gyndu… Chci s tím nepravidelným cyklem něco dělat, takže si nechám předepsat antikoncepci

Už jsem ti odpovídala v jiné diskuzí. Problém jen překryješ hormonálním svinstvem. Fakt super řešení. Ale gynekolog to určitě rád napíše. Byznys je byznys. :mavam:

Barbora2507
Povídálka 44 příspěvků 10.10.18 18:27

@P4ja tak něco se s tím zkusit dělat musí… Neříkám že to budu brát pořád ale za zkoušku nic nedám… Doktor by do mě zbytečně nerval prášky když by to bylo zbytečně… A když to jinak korygovat nejde tak je tohle taky zpusob

P4ja
Kelišová 6574 příspěvků 10.10.18 18:49
@Barbora2507 píše:
@P4ja tak něco se s tím zkusit dělat musí… Neříkám že to budu brát pořád ale za zkoušku nic nedám… Doktor by do mě zbytečně nerval prášky když by to bylo zbytečně… A když to jinak korygovat nejde tak je tohle taky zpusob

A proč nezkusíš třeba Gynex, hormonání jogu nebo tak ?? A doktor ti bylinky určitě nedoporučí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.18 10:12
Poradíte mi?

Ahoj, prosím o radu, snažíme se už dlouho o miminko, manžel má špatný spermiogram, já mám problém se špiněním před menstruací a celkově krátkou druhou fází cyklu. Ovulace byla 14. den cyklu, v ten den jsme to zkusili. Byla o dva dny dříve než obvykle. Měřím si teplotu a 9. den po ovulaci klesla ze 37 na 36,7. Tak jsem si říkala, že už brzy přijde menstruace, protože cykly nemívám dlouhé.. Další den se ale zase zvýšila na 37,1 a na této hodnotě je teď třetí den. Dostat bych to měla dnes. Dříve mi klesala vždy už dva dny před menstruací a měla jsem minimálně ty dva dny docela silné špinění. Teď špiním také, ale úplně slabě, víceméně je to jen ráno na utření toaletním papírem, přes den nic, v noci taky ne. Dělala jsem si dneska test a je negativní. Myslíte, že je tam při tom špinění naděje na těhotenství? Jsem teď tedy 12 dní po ovulaci. To už by test měl být pozitivní, že? Moc děkuji.

lachtanice86
Kelišová 6619 příspěvků 26.10.18 10:25

Nejspíš by to test 12dpo už ukázal

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 2795 příspěvků 26.10.18 11:23

Taky si myslim,ze by to test jí ukazal.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Bez Gábi ani ránu! Biatlonisté mají Koukalovou dál na kamionu, na trati ale propadají

Český biatlon je vzhůru nohama. Ze sportu, který nedávno zažil boom, přivábil... číst dále >

Největší sériový vrah? Pilčík brutálně vraždil emigranty, na holčičku sestrojil mučicí stroj

Spousta lidí jeho jméno nezná, přitom jde dost možná o vůbec největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >