Špinění, bolest v břichu, opožděná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 17:34
Špinění, bolest v břichu, opožděná ms

Všechny snažilky pomoct. Cca. před 3 týdny jsme měli styk s kondomem, který bohužel napraskl. Toho jsme si díky bohu všimli před vyvrcholením, ale byla tam již stopové množství tekutiny (nevím teď název). Včera měla přijít ms, ale ta nikde, dostavily se jen obrovské křeče do podbříšku. Pozoruji svůj čípek a ten teprve včera sestoupil a pootevřel se. Bazální teplota ze včerejších 36,7 klesla na 35,7. Křeče byly tak silné, že jsme nemohla stát, jen jsem dokázala ležet v klubíčku. Dnes ráno přišlo lehce žluto-krvané špinění, dlouho zase nic. Pak jsem si šla na chvilku zaběhat (většinou mi to pomáhá od ms bolestí) a po běhu jsem měla na kalhotkách krev. Teď zase chvíli nic. Je to předzvěst menstruace nebo mám zkoušet těhu test? Co by to krvácení a křeče znamenaly? Doma mám poslední jeden, nechci ho zbytečně vytahovat, když mám (asi?) zpoždění 2 dny. A jestli se jedná o nástup menstruace, nějaké rady jak jí na 100% rozjet tak, aby krvácení bylo viditelné, silné?
P. S. žádné těhotenské příznaky necítím. Prsa jsou stále stejná, nebolí ani nepnou, citlivost na jidlo a pachy žádná, nevolnost už vůbec ne. Ale nevím, jestli se po 3 tydnech po pripadnem otehotneni projevi.

Reakce:
karkarka
Závislačka 3779 příspěvků 08.10.18 17:38

Myslím,że se to rozjíždí menstruace.

Jessica4
Kecalka 241 příspěvků 08.10.18 17:42

A nejsi náhodou ve stresu z toho že bys mohla otěhotnět? Podle mě se ti ms už rozjíždí a myslím že zpoždění 4dny?? ( nevím přesně :think: ) od očekávané ms je to ještě v normě. Já být tebou tak ještě chvíli počkám a test bych zkusila cca ve čtvrtek. V této době by už bylo určitě něco vidět. Záleží ještě na těch bolestech. Pokud jsou nesnesitelné tak bych nečekala s testem a zkusila ho a popřípadě zašla k dr.

Kukacka123
Závislačka 3401 příspěvků 08.10.18 18:37

Ja bych TT zkusila, at mas jistotu…vsak krabicka stoji kolem 45,–, tak kdyztak koupis nove ne ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 19:34

Je pravda, že z toho vystresovaná jsem, o mimičo se nesnažíme. Zpoždění jsou dneska 2 dny, teď mám takový čirý, nelepkavý hlen s nitkami krve, bolesti v podbříšku neustávají. Jsem tak jako vystresovaná že by i mohlo jít o takové uhnizďování, co jsem tu na diskuzích četla. Ty bolesti jsou stejně velký jako při začátku ms, které jsou u mě opravdu velké. Zkusím tedy do čtvrtka vytrvat. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 19:36

To ano, ale bohužel jsme na dovolené, kde lékárna je opravdu daleko a vrátíme se až další týden. Tento jsem si radši brala pro své co by kdyby. Proto si chci při jeho použití chci být jistá, že už odpovídá skutečnosti.

Kukacka123
Závislačka 3401 příspěvků 08.10.18 20:36
@Anonymní píše:
To ano, ale bohužel jsme na dovolené, kde lékárna je opravdu daleko a vrátíme se až další týden. Tento jsem si radši brala pro své co by kdyby. Proto si chci při jeho použití chci být jistá, že už odpovídá skutečnosti.

Tak muzes jeste par dni pockat no :nevim: a uvidis…

Jessica4
Kecalka 241 příspěvků 09.10.18 06:47
@Anonymní píše:
Je pravda, že z toho vystresovaná jsem, o mimičo se nesnažíme. Zpoždění jsou dneska 2 dny, teď mám takový čirý, nelepkavý hlen s nitkami krve, bolesti v podbříšku neustávají. Jsem tak jako vystresovaná že by i mohlo jít o takové uhnizďování, co jsem tu na diskuzích četla. Ty bolesti jsou stejně velký jako při začátku ms, které jsou u mě opravdu velké. Zkusím tedy do čtvrtka vytrvat. :)

Počkej. Tohle uhnizďování není. 3 týdny je opravdu dlouhá doba a pokud se vám to protrhnuti kondomu stalo v období ovulace tak by bylo vajíčko stejně uhnízděné minimálně týden. Řekla bych i třeba 10 dní. Takže uhnizďování to není.. hoď se do klidu. Tělo na tohle hrozně reaguje. A na testu by to opravdu bylo vidět :) takže klid :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 17:53

Jak jsi dopadla?

Paja261
Nováček 3 příspěvky 12.10.18 10:49
Můžu být těhotná?

Dobrý den, beru HA Clormetin, 16. prášek jsem nejspíše vyzvracela, neměla jsem náhradní platíčko HA a proto jsem si náhradní ani nevzala. Další den jsem si vzala jako obvykle. Měly se užít dva naráz, ale neučinila jsem tak. Dítě by nebylo překážkou, ba naopak, spíš mě zajímá jaká je šance… Sex byl den po vynechání prášku a pak ještě za 4 dny naplno.
V neděli měla přijít MS, nepřišlo nic, až v pondělí špinění, hodně husté hnědé s kousky sliznice, trvalo až do včera. Od neděle bolesti v podbřišku jako kdyby měla přijít MS a hlavně urputná bolest hlavy po ránu. Bolí mě i nohy, jak kdybych ušla 100 km :lol: , to u mě normální není. TT jsem si dnes dělala, negativní. Prsa mě bolela v neděli, jako při MS, ale přestalo to.

Díky za radu :)

lachtanice86
Echt Kelišová 8049 příspěvků 20.10.18 11:30

@Paja261 těhotná nebudeš a když dítě chceš nechápu proč bereš ha?

Paja261
Nováček 3 příspěvky 20.10.18 11:38

@lachtanice86 začali jsme spolu bydlet, zarizujeme byt, takže jsme chtěli ještě nějakou chvíli počkat než se zabydlime.

Váš příspěvek
Reklama