Těhotenství nebo problém?

14.7.15 18:51

Těhotenství nebo problém?

Už jsem to sem dávala a nic moc mi nikdo neodpověděl, takže to zkusím znovu…
Ahoj, mám menší problém. Můj cyklus je tenhle měsíc vážně divný. Hned asi 2 dny po minulé menstruaci jsme s přítelem měli sex, no, spíš 3 minutový zasun protože se mu nechtěl postavit… Na konci ho do me parkrat strčil bez kondomu… Od té doby bylo vsechno v pohodě, ale jsem nějaká divná… Vždycky to tam dole pomalu vlhne až k ovulaci, týden před menstruaci mám vždycky nejvíc hlenu a pak je tam sucho az do menstruace. Teď je tam pořád sucho a za týden mám mít menstruaci. Cítím ze se zpozdí a snad ne kvůli těhotenství… Docela se bojím co to je… Říkám si že těhotenství je nepravděpodobný, že jsem neměla pledne období, skoro mu nestál, byl ve mě pár sekund… Taky mám už víc než týden menší zacpu a bolí mě břicho, ale to bude asi tou začnou… Taky cítím v podbrisku napětí. Vážně nevím co to se mnou je. To sucho je vážně divné, protože jsem suchá úplně, a taky nemám chut na sex, což jsem dřív měla hodně a při sexu moc nevlhnu… Zda se mi i ze jsem citlivější na vune, ale to jsem si nejspíš vsugerovala do hlavy sama… Nevíte některá z vás co to může být? Nemám možnost si dojít na gyndu ani si koupit těhotenský test…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19063
14.7.15 18:54

Jak poznáš týden před MS, že se ti zpozdí?? V tom co popisuješ žádné těhotenské příznaky nevidím, bolest břicha bude téměř určitě kvůli té zácpě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
14.7.15 19:11

Proc nemas moznost si koupit test ani zajit na gyndu???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6216
14.7.15 19:33

Myslím, že to bude spíš nějaká infekce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
14.7.15 19:37

A kdo ti to tady může říct, co ti je? Počkej do menstruace a pak ta gynda, nic jiného nepomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.15 19:44

Myslím, že nejlepší a nejrychlejší by bylo jít si koupit těhotenský test. Ten k ničemu nezavazuje a budeš vědět, na čem jsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22644
14.7.15 19:46

@Kamikadze tohle mě taky napadlo.

Jinak k dotazu. Doktor ani test by ti stejně nepomohli. Musíš počkat a až zmešká MS můžeš zkusit test. Jinak psychika je mocná, já jsem měla pocit, že jsem těhotná každý cyklus, když jsme se snažili. Jen ty 3 když jsem otěhotněla ne. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
14.7.15 19:48
@Aspera píše:
@Kamikadze tohle mě taky napadlo.Jinak k dotazu. Doktor ani test by ti stejně nepomohli. Musíš počkat a až zmešká MS můžeš zkusit test. Jinak psychika je mocná, já jsem měla pocit, že jsem těhotná každý cyklus, když jsme se snažili. Jen ty 3 když jsem otěhotněla ne. :-)

Me slo o to, aby necekala a nemela nejaky problem k leceni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.17 09:41

Problém

Ahojky holky, jsem tu nova a potrebovala bych poradit, jsem těhotná v 5 mesici, ve 3mesici mi zacali otekat nohy, a aby toho nebylo malo, tak me ty nohy zacli strasne svedit, no a ja to zacla škrábat, potiram to alpou a indulonou, jenze moc to nezabira, navic se mi rozjeli nejake pupinky jak na zadech tak na stehnach, a strasne to svedi, uplna hruza. nevite co bych si mela koupit, nebo co mam delat? díky za radu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.17 09:52

@Zdeny 1 ahoj, zavolej gyndari, rekni mu to a nech si odebrat krev na jatra ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.17 09:56

@Zdeny 1 Nohy budou svědit asi kvůli otokům - natahuje se kůže. Takže pořádně promazávat možná spíš oejíčkem… Pupínky záleží jaké, raději bych zkusila zajít na kožní jestli to hodně svědí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.17 19:43

Ty pupinky jsou uplne malinké, jako způsob koprivky, svedi to jako blazen, jj urco zitra zavolam na gyndu.diky moc holky za radu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.17 15:44

Dobrý den chci se zeptat jsem Ve 28 TT a často mi tvrdne břicho a často se mě něco průhledného teče a mám tlačení na dělohu a píchání je to moje třetí těhotenství ale u holek jsem to nemela tak jsem chtěla řadu předem dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama