Těhotenství při kojení bez MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
michalkab
Stálice 56 příspěvků 21.10.14 10:26
Těhotenství při kojení bez MS

Ahoj,
jsem čtyři měsíce po porodu. Plně kojím. Dnes ráno mi vyšel pozitivní test-slaboulince.Tak jsme to chtěli, děti brzy po sobě. Já jen teď nevím, kdy se vydat k doktorovi, aby už něco viděl, když jsem neměla od porodu menstruaci. Nejlíp bych chtěla, aby už bylo i srdíčko. Mám za sebou jedno zamlklé těhotenství a samovolný potrat.Tak tam nechci chodit moc brzy. Prvně budu ještě testovat, jestli čárka bude sílit a pak jak dlouho čekat? :-)

Těhotně se cítím, bolí mě v podbříšku, lítostivá-na chvilku to odeznělo po šestinedělí a je to zpátky, nevolnosti mám taky.

Děkuji :-)

Reakce:
poplach
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 21.10.14 10:30

Určitě hned zajdi, třeba jsi otěhotněla hned po šestinedělí, ať stíháš screening :-). Na sílící čárku bych se vybodla. Já měla pořád duchy, nic nesílilo a děcka tu řádí.

zulitvi
Závislačka 3696 příspěvků 21.10.14 10:31

Tak 2-4 tydny

hehehe
Extra třída :D 11595 příspěvků 21.10.14 10:37

@michalkab
Nejjednudušší asi bude zajít na krev, protože nedokážeš určit stáří těhotenství, udělala bych ještě test za dva dny a pokud bude čárka sílit tak bych zavolala na gyndu a objednala se. Myslím si ale, že spíš budeš v začátku.
Krásný příklad toho, že kojení a nepřítomná MS opravdu není antikoncepce. :pankac:

fragola
Generální žvanilka 24813 příspěvků 21.10.14 10:41

@michalkab Já šla dva týdny po pozitivním testu. Bylo to tak akorát ;)
A gratuluju :kytka:

Luisiana
Neúnavná pisatelka 18387 příspěvků 21.10.14 10:56

@fragola OT, gratuluji ke dvojčátkům, 2 kluci. To je pěkné :srdce: :srdce: :mavam:

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1496 příspěvků 21.10.14 12:08

@michalkab a to je první test co jsi si dělala? My taky chtěli děti brzo po sobě, od půl roku malé jsme tomu dávali volný průběh, také jsem kojila a neměla menstruaci, ale jednou měsíčně jsem si dělala test, právě abych nemusela řešit to co řešíš teď ty :) No nakonec jsem v 11m přestala kojit, dostala menstruaci a otěhotněla až potom, takže u mě bylo kojení 100% antikoncepce :) Jinak gratuluju, ale děti takhle blízko po sobě bude velký zápřah. Držím palce.

fragola
Generální žvanilka 24813 příspěvků 21.10.14 13:08

@Luisiana Děkuji :kytka:

michalkab
Stálice 56 příspěvků 21.10.14 14:45

První test a taky první měsíc, co bych mohla být těhotná. Můj plán je taky testovat jednou měsíčně. Jen nevim, kdy tak mohla být ovulace.Tak nějak tuším, jaký to bude-by byl zápřah, ale kdo by tušil, že by se to mohlo povést tak brzy. Obzvlášť, když se říká, že kojení je antikoncepce :-D

fragola
Generální žvanilka 24813 příspěvků 21.10.14 14:53

@michalkab Takže nejsi dlouho těhotná. Kdy byla ovulace je celkem fuk, být tebou, jdu za ty cca 2 týdny k MUDr. a uvidíš. Termín ti určí podle UZ ve 12.tt a je to. Jakýpak s tím štráchy :D
A jinak se neplaš dopředu se strašením, že to bude zápřah :roll: My máme nejmenší věkový rozdíl mezi 5. a 6.dítkem 1 rok a nebylo to nic, co by se nedalo zvládnout. Ve srovnání s dvojčaty, která máme teď, to je opravdu pohodička ;)

michalkab
Stálice 56 příspěvků 21.10.14 17:03

Wau, kolik mas deti? Prave, ze ne dlouho, tak chci vydrzet. Aleson ty dva tydny.

fragola
Generální žvanilka 24813 příspěvků 21.10.14 19:37

@michalkab Dětí máme 9 ;) Tak držím pěsti, ať je vše ok :kytka:

hehehe
Extra třída :D 11595 příspěvků 22.10.14 09:01

@fragola
Ty bláho, tak ještě dvě a máte fotbalové družstvo! :lol:
Můžu se zeptat, co vás k tomu vede? Jen jsem zvědavá. :) Pardon za OT.

Akcu
Stálice 52 příspěvků 02.03.15 11:20

Ahoj holky, koukla jsem tady k vám na diskuze. Mám holčičku skoro 16 měsíců a stále kojíma a jsem bez menstruace. Chtěli bychom druhé, ale bohužel nemáme tolik prostoru se snažit, jako u toho prvního :o) a právě mě napadlo, že i kdyby se třeba podařilo, tak to nepoznám. V létě už mi bylo i na večer vždy zle, tak jsem si udělala test, ale nic. Tak uvidím, zda se námpodaří, nebo jak jedna kamarádka, říkala, že dokud kojila nic a až potom se jim podařilo otěhotnět. Tak uvidím, co bude, zatím jsem ráda, že stále kojím a menstruace mi také neschází. Děkuji za zkušenosti. Hezký den. Lucka

michalkab
Stálice 56 příspěvků 10.05.15 15:57

Já nakonec otěhotněla v měsíci, kdy jsem přestala kojit. Ale měla jsem předtím jednu ms…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >