Těhotenství - přítel chce potrat

Anonymní
23.6.20 17:02

těhotenství - přítel potrat

Ahoj, jsem s přítelem 6 rokem chtěl abychom měli miminko a teď když se to povedlo mi řekl bud on nebo to malé, jsem s toho v depresi řekl pokud si to nechám že mám odejít z našeho společného bydlení a rozchod, jeho maminka mu totiž řekla že na první dítě má času dost že má teprve 28 let a že má život před sebou. Mě je 26 let a nevím co mám dělat moc jsme si to oba přáli a pak do toho skočila jeho maminka a on obrátil, doma vládne tichá domácnost, když mě vidí brečet tak jde pryč a nic neřeší řekl mi řekl sem ti to dost jasně a ukončí naší konverzaci jak se k tomu postavit a co dělat. Dnes sem byla i na ultrazvuku a přikládám fotografii.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16885
23.6.20 17:05

Za me by byla volba jasna, miminko. Byt s de*ilem, který se se mnou snaží o dítě a když ho mam, tak poslouchá maminku, by mi za to nestál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
870
23.6.20 17:05

Jezis, to je debil!!! Oba jste chteli, a kdyz se zadari, tak staci mamincino slovo a obrati… Je mi te moc lito, radu ale nemam. :hug: kdybys nebyla tehotna, reknu utec, takovy se za tebe nikdy nepostavi. Ted netusim. Drzim ti palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
23.6.20 17:10

Ahoj. Tezko radit. Ja bych rekla nechej si to. Ja takhle byla kvuli priteli na potratu a nikdy si to neodpustim. Perfektne me zmanipuloval, zpracoval… ted spolu nejsme, ale i tak bych byla rada, kdybych to dite mela.
Otazka je, co ten tvuj pritel… jestli se vzpamatuje a vymani z vlivu maminky (preci jen to mimco chtel) nebo ne. V tom pripade musis zvazit moznost, ze zustanes s mimcem sama. Mas rodinu, ktera te podrzi, podpori? Vse zvaz. Pokud se mate radi a on jen ted proste vynervil, mohla bys zbytecne dat miminko pryc. Nikdy bych si nemyslela, ze me to tak vezme. Vzpamatovavala jsem se z toho nekolik let a stale to neni uplne ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
284
23.6.20 17:10

Já bych si vybrala miminko. Přítel není dobrý partner, prvně dítě chtěl, zplodil a ty máš jít na potrat. Ty bys šla na potrat a zůstala bys s ním?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
530
23.6.20 17:11

Počkej a proč bys měla ze společného bydlení odcházet zrovna ty? Dítě chtěl on a ted, když se zadařilo, tak tě kvůli názoru své matky vyhazuje ze společného bydlení? To je teda pěkný zmetek 8o. Parodie na chlapa :poblion:
Jenom at nese zodpovědnost za svá rozhodnutí. Nechat vše na partnerce je pěkně zbabělé…A mimo to, věk 28 není zrovna málo. Kdyby měl o deset let mín, neřeknu, ale takhle???
Dítě už je tady, nechala bych si ho :think:.

Příspěvek upraven 23.06.20 v 17:15

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2347
23.6.20 17:13

Pryč a vysávat z něj prachy.. Já mu dám dost času! Hajzl… Do budoucna nepouzitelnej, svině, co tebe nikdy nepodrzi.. I kdybys nedej Bůh šla na potrat, ty bys s ním pak mohla být? 8o
Taky mi to přijde, jestli nemá jinou, a nechce platit alimenty tak jednu připravit o dítě a pak bez překážek odejít.. Chce se mi blejt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2606
23.6.20 17:14

Chlapa bych pustila k vodě. Mému manželi je taky 28, a už čekáme druhý. Mladej si na děti nepřijde :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
906
23.6.20 17:18

Moje volba by byla dite. Co s chlapem, na ktereho neni spolehnuti a nedrzi slovo? Co kdyz te za rok opusti? Zalezi, jak to mas s bydlenim a penezi. Pokud je alespon castecne normalni a bude v rodnem listu, tak po porodu zazadas o alimenty a cast nakladu spojenych s tehotenstvim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12223
23.6.20 17:23

Ve tvem veku bych si miminko urcite nechala, ale pocitala s tim, ze na nej budu sama. Tenhle clovek zjevne nebyl pripraveny na spolecny zivot a zavazky (mozna bys to zjistila, kdybyste spolecne resili neco jako svatbu, koupi spolecneho bydleni apod). Muj manzel se stal tatkou poprve ve 27mi letech a dodnes rika, jak je super, ze je mlady tata :srdce: Ale mamanek, co ze dne na den otoci, protoze mamka rikala, fakt neni dospely muz. Prcka si nech, zazadej o vyhradni peci, o alimenty na nej a vyzivne na sebe a pokud by se nekdy pan otec chtel angazovat, ohlidej si, ze pupecni snuru od maminky uz odrizl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
23.6.20 17:23

Odejít.
Chlap si uvědomil že je mladej a ještě nemusí kotvit a může si ještě užívat.
Pokud se nechal takhle zmanipulovat tak z něj stejně nic moc rodinného nebude, takže proč ho trápit. Ale viditelně to že jste oba chtěli nebylo až tak jasné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4783
23.6.20 17:26

Ve 28 má život před sebou 8o 8o 8o, že nemůže mít dítě… Jestli nechce dítě nema kukat. (manželovi je 27 a má 2 děti)… Tchyni s partnerem bych snad profackovala, aby se vzpamatovali :pocitac:… Jinak vybrat dítě a chlapa vyhodit z bytu. Nevidím důvod, proč bY si měla odcházet ty :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1113
23.6.20 17:32

Je sice pěkné, jak tady všichni radite, že si má miminko nechat, osobně jsem stejného názoru. Je ale taky třeba zvážit, zda se dokážu s omezenými financemi o to dítě plnohodnotně postarat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12297
23.6.20 17:34

Dokážeš se o dítě postarat? Mas kde bydlet? Alespoň nějaké ušetřené finance?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12223
23.6.20 17:35
@NinaU. píše:
Je sice pěkné, jak tady všichni radite, že si má miminko nechat, osobně jsem stejného názoru. Je ale taky třeba zvážit, zda se dokážu s omezenými financemi o to dítě plnohodnotně postarat.

Oukej, ale uz davno to neni holka tesne po skole, takze snad uplne holej zadek nema. Pokud je tesne po vejsce, tak ji jiste vzdelani pomuze v problemu matky samozivitelky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama