Těhotenství, sex, strach

Anonymní
11.5.17 10:00

Tehotenstvi sex strach

Ahoj holky :) nevim jak se zeptat…bali jste se sexu v tehotenstvi? Provozovali jste ho normalne, kdy tam byl jemne ale nadoraz..nebo jste se snazili aby tam byl jen napul? Muj nema zadnyho jak cernoch :lol: proste normalni:roll: :lol: :oops: jsem ve tretim mesici..s mojim jsme to delali nekolikrat ale nedokazeme se tak uvolnit, mame strach aby se neco nestalo miminku… nemuzu rict, ze bych na to nemela chut..jo jsou dny kdy je mi blbe ale uz to neni tak hrozny. Omlouvam se za anonym ale je toto pro me intimni :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11.5.17 10:14

Nesměli jsem ani v jednom těhotenství. Takže to bylo vyřešené :lol: pokud nemáš potíže, tak miminu neublizite

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
419
11.5.17 10:15

Vůbec ne, já měla v těhotenství neskutečnou chuť na sex. Loudila jsem furt :pankac: To už chudák manžel nemohl :lol: A rozhodně jsme se ničeho nebáli. U doktora vše ok, nic nebylo zakázáno, takže bylo povoleno. Užívejte dokud je mimčo uvnitř, pak už to může být jiné :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
133
11.5.17 10:16

Při prvním těhotenství jsme teda vše provozovali normálně :lol: jen jsme vynechali některý polohy při kterých mi to bylo nepříjemné :) pokud je vše v pořádku tak bych se neomezovala, věřím že tělo ví co chce a řekne si :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10207
11.5.17 10:18

Pokud nemáš potíže nemusíš mít strach… kdyby bylo v nepořádku drr řekne…Nám dala zákaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.5.17 10:29

Zakladatelka. Me teda doktor rekl, ze muzem ale v prvnim trimestru ze je to riskantni, ze pokud mam pri orgasmu stahy tak ze to muze miminko vypudit ven…ze mi to v prvnim trimestru nedoporucuje ale ze by me to vylozene zakazal to ne :nevim: tak mam strach ho tam i mit nadoraz :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
10207
11.5.17 10:31

My prámě mohli jen v prvním ale s kondomem abych nechytla nějakou infekci že prý je to lepší v tom prvním trimestru a od 3 mněsíce nám to zakázala kvůli tvrdnutí a placentě dole… To bych řekla že je blbost..může se stát kdykoliv cokoliv..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1086
11.5.17 12:09

Dělali sme to normálně od začátku těhotenství až do porodu…dokonce sem na to měla chuť i ten den co se malá narodila ale místo sexu přišel porod :) takže jestli nemáš žádné problémy tak můžete 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
11.5.17 14:33

Na začátku a na konci jsme to měli zakázané, ale jinak jsme provozovali běžné sexuální aktivity bez nějakých omezení :kytka: Pokud nemáš žádný problém, miminku neublížíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama