Těhotenství v koroně...

495
18.3.21 18:54

Těhotenství v koroně

Ahoj, myslíte, že klesne počet porodů, stoupne, nebo klesne počet interupcí, nebo to podle vás zůstane stejné, jako před rokem, případně jsou nějaké statistiky? Jen ze zvědavosti, my už další miminko neplánujeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1281
18.3.21 18:56

Podle mě naopak je babyboom :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4214
18.3.21 19:11

Nesmysl, podle mě to žádný vliv mít nebude. Otěhotněla jsem loni v březnu na začátku první vlny a otěhotněla bych, i kdyby koronac nebyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
18.3.21 19:12

Kdyz vidim kolik “celebrit” je tehotnych a v okoli mam plno zenskych, co jsou v tom, vcetne me a mych tri kamaradek, tak si taky myslim, ze je obrovsky babyboom 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
18.3.21 19:17

U nás to korona rozhodně uspíšila - stejně se nikam nemůže, tak to to rovnou můžu problít a protrpět teď, aspoň o nic nepřijdu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
839
18.3.21 19:26

No pokles porodů určitě nebude, kolem mě je taky velký babyboom. Podle mě se lidi doma nudí, cestovat nemůžou, takže kdo v nejbližší době plánoval dítě tak si řekl, že teď je ta nejlepší chvíle :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6398
18.3.21 19:28

No, my jsme čtvrté dítě rozhodně neplánovali a za dva měsíce rodím :roll: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
649
18.3.21 19:30

V mém okolí je to samá těhule včetně mě. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 20:18

Také jsem teď těhotná, znovu po 6 letech :palec: a kolem mě ještě dvě kamarádky. Za mě korona na počet porodů žádný vliv mít nebude a nemá :think: Ale možná mám takový názor z toho důvodu, že neznám nikoho, koho by korona nějak poznamenala. Všichni chodíme normálně dál do práce, jako dřív, takže za mě nebyl jediný důvod, proč zrovna teď neotěhotnět :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
2808
18.3.21 20:24

Ja treba vlivem covidu snazeni o dite pozastavila, ekonomicky se nas situace ani minimalne nedotkla, ale to posledni, co v soucasne situaci chci resit, je vysedavani po doktorech, hrozba porodu v rousce, zakaz navstev v nemocnici, hrozba neposkytnuti dostatecne zdravotni pece apod. Takze ja si na dite radsi jeste pockam a tohle si odpustim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
991
18.3.21 20:29

Nevím, jestli za to může korona, ale včera jsem byla na kontrole v těhotenství a doktorka mi říkala, že musí upravit intervaly mezi kontrolami ze 3 týdnů na měsíc, protože má hodně těhotných a nestíhá to…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7824
18.3.21 20:40

Porodnice jsou narvané k prasknutí. Sama jsem byla před 3 týdny, jednu maminu pustili a za hodinu byla místo ní na pokoji nová. Známá pracuje v jiné porodnici a říkala to samé.

Nikdo vás samozřejmě nebude nutit rodit v roušce, to je hloupost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
898
18.3.21 20:52

Rodim v srpnu a už se na to těším :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nás malý uzliček štěstí přijde na svět a je jedno zda je corona nebo ne 🤩

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat