Vliv cvičení na přírůstek váhy

Anonymní
21.5.21 14:05

tehotenstvi, váha, cvičení

Ahoj, je tady někdo, kdo může porovnat vliv cvičení ná přírustek váhy? jakože jestli v jednom těhu necvičil a v druhém ano, jestli byl menší přírustek. díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21511
21.5.21 14:10

V prvním těhotenství jsem se válela na gauči a ve druhým jsem lítala kolem hyperaktivního batolete. Přibrala jsem stejně. Jez zdravě, přiměřeně se hýbej a modli se, aby jsi nepřibírala i ze vzduchu, což se klidně může stát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8051
21.5.21 14:11

Cvicenim ne ale pri prvnim tehotenstvi jsem se par mesicu valela doma a obcas jela na zkousku. A pribrala 22 kg. V druhym tehotenstvi jsem se starala o dve batolata - prvniho syna a synovce, takze pohybu sest pulek a jeste jsem koncila vs..a pribrala jsem 12 kg.
Hele ale v tehotenstvi bych se cvicenim nezacinala, max pokracovala, jestli jsi zvykla cvicit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64457
21.5.21 15:22

První tehotenstvi lezmo, druhé taky, jednou jsem měla 15,podruhe 25 kg navíc třetí jsem umirala, fakt nešlo dělat nic a přibrala jsem 9 kg.. Takže asi tak.. Makat na sobě v těhotenství mi přijde strašná utopie :think: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
759
21.5.21 16:34

Já jsem necvičila ani před těhotenstvím, takže v těhotenství jsem vážně nezačínala. Pohyb jsem měla maximálně tak do práce a z práce, jedla jsem skoro nonstop a přibrala 11 kilo, takže takový běžný průměr. Po porodu šlo všechno hned dolů, takže jsem nenabrala ani žádné extra sádlo.

Podle mě na váhový přírůstek mají vliv jiné věci než cvičení. Když je člověk zvyklý být v pohybu, tak je dobré v něm pokračovat, ale jinak bych se fakt nehonila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2378
21.5.21 17:00

Úplně stejně jak @Janli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.21 21:20

No já jsem cvičila ráda, ale před prvním jsem si pochroumala koleno a šla jsem a operaci, PN, pak rehabka, byla jsem rada že do porodu se vše stihlo, pohyb oproti zvyklostem žádný a 23 kg nahoře. první rok jsem kojila jak blbá a vše bylo zavřené, navíc stále nevyspalá. pak jsem otěhotněla, otevřely se fitka, už mi není zle a tak jsem byla už 2× ale veaměs dělám kardio do 130 tepů a je to moc příjemné. tak jen uvažuju - hubnout nechci, to je blbost.jen jsem zvědavá, jestli to třeba sníží přírustek.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat