Těhotná den po ovulaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Daaisy
Nováček 8 příspěvků 17.12.18 19:31
Těhotná den po ovulaci?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat :) v sobotu 15.12 jsem měla ovulaci, včera 16.12 jsme měli s přítelem nechráněný sex :roll: je nějaká šance že bych mohla být těhotná? :andel: Také mě teď hrozně bolí břicho jako před menstruací, ale ms mám mít až 28.12.. Myslíte že to může být tím že jsem měla ovulaci? :think:

Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 17.12.18 19:33

Nestacilo by si precist jine diskuze na stejne tema? :roll: ted rozhodne tehotna nejsi,jestli se Vam zadarilo zjistis az tak za cca dva tydny!

ugluk
Hvězda diskuse 44227 příspěvků 17.12.18 19:37

15 %

pikola
Neúnavná pisatelka 19701 příspěvků 17.12.18 19:40

A jak víš, že jsi měla ovulaci? Jestli podle nějaké kalkulačky, tak to vůbec nemusí být ten den.

Janli
Kelišová 6870 příspěvků 17.12.18 19:46

pokud byl sex den po ovulaci, tak je šance mizivá.

migmina
Kecalka 157 příspěvků 17.12.18 19:49

Nechapu proc zakladas novou diskuzi,je jich tu milion :zed: tehotna ted rozhodne nejsi :D

Daaisy
Nováček 8 příspěvků 17.12.18 20:00

Nemyslela jsem to tak že jsem hned těhotná :grin: ale jestli je vůbec možné otěhotnět po ovulaci, četla jsem tu různé diskuse ale nikde jsem se nedočetla to co jsem chtěla vědět proto jsem založila novou:relieved:

histep
Závislačka 4054 příspěvků 17.12.18 20:05

@Daaisy A jak jsi prisla na to, ze jsi v sobotu mela ovulaci?

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 17.12.18 20:06

@Daaisy a kdyz se o dite ani nesnazite,tak proc to potrebujes ted hned vedet? :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 11612 příspěvků 17.12.18 20:17

@Daaisy uvádí se, ze je možno otěhotnět do 24 hodin od ovulace. Takže teoreticky by to šlo.

Lex1
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 17.12.18 20:20
@Daaisy píše:
Nemyslela jsem to tak že jsem hned těhotná :grin: ale jestli je vůbec možné otěhotnět po ovulaci, četla jsem tu různé diskuse ale nikde jsem se nedočetla to co jsem chtěla vědět proto jsem založila novou:relieved:

Já jsem otěhotněla den po ovulaci z ranního styku. Takže pokud byl dotaz myšlen takto, určitě to možné je.

Alušáček
Závislačka 3331 příspěvků 17.12.18 20:51

@Daaisy Proč by nebyla šance, údajně je vajíčko oplodnitelné 24hodin.

lachtanice86
Kelišová 6931 příspěvků 17.12.18 20:58

@Daaisy a jak víš že byla ovulace?

Daaisy
Nováček 8 příspěvků 17.12.18 23:16

Dělám si ovulační testy abych věděla kdy je možné se o dítě pokoušet. Každopádně děkuji za odpovědi ;)

Larysa940
Stálice 53 příspěvků 18.12.18 04:52

@Daaisy
Já se o dítě snažím už sedm let a přesto nejsem úplný macho pres ovulační testy, ale pokud vím ( nejsem si tím jistá) když je ovulační test pozitivní, znamená to, že ovulace teprve proběhne (příští den ?) Jak říkám, nevím to jistě, najde se tu větší profik, ale myslím si že je to tak…,každopádně, jak píšou holky, odpovedi najdeš ve spoustě již založených diskusí

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >