Jsem nervóza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
malinka18
Nováček 3 příspěvky 17.12.18 13:02
Jsem nervoza

Holky hrozně se dokážu rozcilit, měla jsem to tak vždycky. Bohužel prožívám nejtěžší období v životě a vypadá to, že budu svobodná matka. Jsem v 7 měsíci těhotenství a dokážu se neskutečně rozčílit, že při hádce s partnerem bych byla schopná ho zabít. Neuvědomila jsem si, že pro miminko nejsou dobré otřesy a skákala jsem na zemi jako malé dítě když se vzteka. Myslíte, že to mohlo ublížit miminku? Třeba s hlavičkou o pánev? Hrozně se bojím, vždy mě po vzteku bolí břicho. Myslíte, že si mám od gyn. napsat něco na nervy?

Reakce:
jenny.fields
Nadpozemská drbna 25533 příspěvků 17.12.18 13:07

Napsat něco na nervy? Jsi těhotná, léky nejsou bonbony.
Zapracuj na tom, abys nebyla vzteklá jak malé dítě. Uvař si meduňkový čaj.
Ne, tvoje skákání mu neublíží. Ale kéž by tě partner natočil a pak ti to ukázal.

Kaci89
Kecalka 315 příspěvků 17.12.18 13:11

Nervoza ne,spis hysterka..chudak chlap a hlavne chudak mimino,vis vubec ze to vsechno proziva stebou??az budes mit doma urvame mimi tak si vzpomen,jak si skakala po zemi jak male decko,kolik ti je prosim te,13?? :zed:

malinka18
Nováček 3 příspěvky 17.12.18 13:21
Ja vedela ze budete prudit

Mi radi netehotne co?
Prectete si tohle a pak mluvte, jen dokazete prudit, slecny dokonale vy jste se celé tehotenstvi jen usmívali ze?
 https://www.modrykonik.cz/…ate-to-taky/

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 17.12.18 13:28

Ale ty pises,ze jsi to takhle mela vzdycky, takze by bylo opravdu dobre na tom zapracovat.

Kaci89
Kecalka 315 příspěvků 17.12.18 13:33

To jsem se jen neusmivala ale urcite jsem neskakala v 7 mesici vzteky. kdybych tohle udelala pred chlapem, jsem ted matka samozivitelka.

rena621
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 17.12.18 13:44

Medunka je dobra na nervy. Minule to povidali v Tv. Vypestujes to doma a muzes dat do polivky caju kamkoli nema skoro zadnu chut. Aj tehotne to muzu.

Delaltctrl
Ukecaná baba ;) 2013 příspěvků 17.12.18 13:45
@malinka18 píše:
Holky hrozně se dokážu rozcilit, měla jsem to tak vždycky. Bohužel prožívám nejtěžší období v životě a vypadá to, že budu svobodná matka. Jsem v 7 měsíci těhotenství a dokážu se neskutečně rozčílit, že při hádce s partnerem bych byla schopná ho zabít. Neuvědomila jsem si, že pro miminko nejsou dobré otřesy a skákala jsem na zemi jako malé dítě když se vzteka. Myslíte, že to mohlo ublížit miminku? Třeba s hlavičkou o pánev? Hrozně se bojím, vždy mě po vzteku bolí břicho. Myslíte, že si mám od gyn. napsat něco na nervy?

Dřív ty vadné kusy skolila nemoc nebo válka, dneska jsou tabletky a mír a vypadá to jak to vypadá…

Uživatel je onlineOu
Kelišová 5864 příspěvků 17.12.18 13:51

Nechceš léky na nervy, potřebuješ porozumět vlastní psychice, vlastním komunikačním vzorcům a učit se s tím pracovat tak, aby bylo jednodušší sama se sebou vyžít.

Dítěti si neublížila, ale je docela dobře možné, že ubližuješ sama sobě.

Začni třeba s touhle knihou. A co nejdřív, protože po porodu budeš unavená, hormonů bude daleko víc a budeš nevyspalá. A budeš frustrovaná z toho, že nerozumíš potřebám toho mimina a ono řve a řve a řve. A když v tu dobu budeš mít alespoň tušení, jak sama sebe kontrolovat, tak to celé půjde zvládat daleko snáz.

https://www.kosmas.cz/…odrazdenost/

pokud kniha nebude stačit, zkus si najít psychologa - ten je tu právě od toho, aby lidem pomáhal vyznat se v sobě samotném a umět překonávat to, čím si člověk ubližuje.

Annabela11
Závislačka 2888 příspěvků 17.12.18 15:00

@malinka18 Jsi cholerik od přírody :nevim: chlap si tě takovou už nabrnknul věděl do čeho jde…Zajdi k psychiatrovi nebo psychologovi…po­radí… Těhotenství navíc rozhodí hormony to je pak někdy masakr.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 17.12.18 15:14

Nejsi nervóza, jsi psychicky labilní nebo cholerik. I podle tvojí startovací reakce. Známý těmhle lidem říká „samoser“ - jakože se dokáží vytočit i sami z ničeho nic a opravdu přepnou během chvíle z nuly na stovku. :D Měla jsem takového bývalého. Tabletky na to snad ani nejsou, to je povahou, musíš se s tím naučit pracovat. Buď psycholog nebo si alespoň opakuj, že tím ubližuješ tomu dítěti, které to všechno prožívá s tebou.

Lenka_Hal
Kelišová 6322 příspěvků 17.12.18 15:59

Tak jsi cholerik, ja to mam doma, takze vim, ze neni jednoduche s tim pracovat a potlacit to. Mela bys delat spis jakousi prevenci, vyhybat se stresu, dobre spat (unava je previt), delat veci, pri kterych vycistis hlavu…jen holt jako tehotna to musi byt o to tezsi, to si umim predstavit. :think: Mela by ses naucit nejaky „uhybny manevr“, kdyz to na tebe prijde, misto skakani na zemi (ja bych se teda asi zacala smat… :D ) rovnou zamirit do koupelny a oplachnout si oblicej studenou vodou…nebo neco takovyho. Najdi si neco, co v tu chvili zabere a zklidni, jen musis zahajit manevr dostatecne brzo :P Jojo, cholerika zvladne jen urcity typ lidi a hlavne sam cholerik musi mit snahu s tim neco delat, protoze takovi lide umi byt vazne k nesneseni. :nevim:

Delaltctrl
Ukecaná baba ;) 2013 příspěvků 17.12.18 16:02
@malinka18 píše:
Holky hrozně se dokážu rozcilit, měla jsem to tak vždycky. Bohužel prožívám nejtěžší období v životě a vypadá to, že budu svobodná matka. Jsem v 7 měsíci těhotenství a dokážu se neskutečně rozčílit, že při hádce s partnerem bych byla schopná ho zabít. Neuvědomila jsem si, že pro miminko nejsou dobré otřesy a skákala jsem na zemi jako malé dítě když se vzteka. Myslíte, že to mohlo ublížit miminku? Třeba s hlavičkou o pánev? Hrozně se bojím, vždy mě po vzteku bolí břicho. Myslíte, že si mám od gyn. napsat něco na nervy?

Na to skákání by mohla pomoct těhotenská kazajka samozřejmě pripoutana k posteli… 8)

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25533 příspěvků 17.12.18 17:22
@malinka18 píše:
Mi radi netehotne co?
Prectete si tohle a pak mluvte, jen dokazete prudit, slecny dokonale vy jste se celé tehotenstvi jen usmívali ze?
https://www.modrykonik.cz/…ate-to-taky/

No hele, něco se sebou dělej, ale nejsou třeba v prášky. V lékárně ti doporučí něco přírodního. Myslím, že hořčík by taky nebyl špatný. tohle není normální. Máš hysterické reakce a je mi líto tvého chlapa. POkračuj a bude hledat jinde trochu klidu.

Delaltctrl
Ukecaná baba ;) 2013 příspěvků 17.12.18 17:33

Vibrátor byl vynalezen k léčbě hysterie… Protoze orgasmus uklidňuje… Zkus to time směrem. A to jídlo na míru by to taky chtělo…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >