Pilulka „po“ ? Rady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marketa.vyslouzi
Nováček 1 příspěvek 17.12.18 16:02
Pilulka „po“ ? Rady

Ahoj, máte nějakou vyzkoušenou pilulku „po“?

Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 17.12.18 16:08

Nikdy jsem nebyla tak nezodpovedna,abych ji musela pouzit :nevim:

OoOoOoOoOo
Stálice 74 příspěvků 17.12.18 16:10

Znám jen postinor :nevim:

blueberryx
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 17.12.18 16:19

Pred rokem a pul jsem mela escapelle

Jannys
Kelišová 6635 příspěvků 17.12.18 16:35

Postinor- pilulka "po " která je nejznámější.

Gaforia
Kecalka 333 příspěvků 17.12.18 17:15

Na postinor pozor, kamaradka ho vzala, aby zachranila, co nezodpovedny partner pokazil a stejne ji nepomohl :zed: nakonec musela uzit potratove pilulky a to peklo by uz nikdy nechtela zazit. Mela problemy cely rok pote…

baimoli
Kecalka 435 příspěvků 17.12.18 18:08

Jo, jednou jsem ji musela použít. Totálně mi to rozhodilo hormony a psychiku. Příšerný

Rosary
Kecalka 108 příspěvků 18.12.18 16:25

Osobně ne, kamarádka ještě kdysi dávno dávno dávno (ve 14 .. smutné) pilulku „po“ užila a strašné problémy měla ještě dalšího půl roku. Totálně ti to zničí cyklus, tělo bude zblblé a hormony ti to daj sežrat.

Kristynka22
Kecalka 319 příspěvků 25.12.18 16:34

Já také použila před x lety když jsem byla náctiletá a bylo mi jen zle od žaludku, jinak s cyklem nebo psychikou mi to neudělalo nic. Měla jsem Postinor

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 12:56

Přidávám svoji zkušenost. Před půl rokem jsem užila Escapelle. Asi 40 hodin od nehody. Dřív to nešlo. Mělo to zabránit ovulaci, ale prý i uhnízdění embrya. Měla jsem snad všechny nežádoucí účinky. Bolest hlavy, únava, nevolnost, bolesti břicha. V termínu MS jsem si jen pro jistotu udělala test a byl pozitivní. Tableta mi nepomohla. Vyhozené peníze a psychika v háji. Takže následovalo UPT, potratovou pilulkou. To už se naštěstí povedlo bez komplikací. Nikomu bych ale takovou zkušenost nepřála.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >