Těhotná, nebo ne? Co teď?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 09:33
Těhotná, nebo ne? Co teď?

Ahoj holky! 21.8 jsem měla dostat MS, ale do dneška jsem jí nedostala. Vím, že mám zpoždění jen 3 dny, ale těhotenský test jsem si stejně udělala a jsem z toho zmatená. :nevim: první test pozitivní (slabá druhá čárka) a druhý negativní :(

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 12138 příspěvků 24.08.18 09:36

Je to stejná značka a citlivost? Hoď foto :)

nomip
Kecalka 487 příspěvků 24.08.18 09:45

Ahoj, test sis dělala dneska poprvé? Zkus třeba zítra z ranní moči nebo za dva dny. Je možné, že ti bude čárka sílit. Mohla jsi mít posunutou ovulaci, tak je třeba ještě brzy. Test sis dělala stejné citlivosti? V tom může být taky rozdíl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 09:51

@Tichošlápek stejná značka to není,ale citlivost je stejná.. Ale ten co vyšel pozitivně už vybledl takže nevím jestli to tam půjde vidět :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 09:52

@nomip Ne, test jsem si dělala v pondělí a pak v úterý. A ano, test měl stejnou citlivost.

Tichošlápek
Extra třída :D 12138 příspěvků 24.08.18 09:55

Chce to stejnou značku a porovnat rozdíl tak za dva dny ;)

nomip
Kecalka 487 příspěvků 24.08.18 10:10

Tak si kup nový test a udělej si další a uvidíš. Kup si třeba mamatest, v balíčku jsou rovnou dva :) a jak píše @Tichošlápek chce to porovnat rozdíl za dva dny :)

Maritina
Kecalka 166 příspěvků 24.08.18 10:13

Nejlip z ranni moci a test s citlivosti 10,tak za 2-3 dny a mas jistotu.

lachtanice86
Kelišová 7138 příspěvků 24.08.18 13:31

Testuj za dva dny znovu stejným testem

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 16:27

V pondělí si půjdu koupit t.test, ale přemýšlím o tom ,že bych si místo proužků koupila ten clearblue :nevim: máte s tím testem nějaké zkušenosti?

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >