Těhotná, nebo ne? Co teď?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 09:33
Těhotná, nebo ne? Co teď?

Ahoj holky! 21.8 jsem měla dostat MS, ale do dneška jsem jí nedostala. Vím, že mám zpoždění jen 3 dny, ale těhotenský test jsem si stejně udělala a jsem z toho zmatená. :nevim: první test pozitivní (slabá druhá čárka) a druhý negativní :(

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10489 příspěvků 24.08.18 09:36

Je to stejná značka a citlivost? Hoď foto :)

nomip
Kecalka 127 příspěvků 24.08.18 09:45

Ahoj, test sis dělala dneska poprvé? Zkus třeba zítra z ranní moči nebo za dva dny. Je možné, že ti bude čárka sílit. Mohla jsi mít posunutou ovulaci, tak je třeba ještě brzy. Test sis dělala stejné citlivosti? V tom může být taky rozdíl.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 09:51

@Tichošlápek stejná značka to není,ale citlivost je stejná.. Ale ten co vyšel pozitivně už vybledl takže nevím jestli to tam půjde vidět :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 09:52

@nomip Ne, test jsem si dělala v pondělí a pak v úterý. A ano, test měl stejnou citlivost.

Tichošlápek
Extra třída :D 10489 příspěvků 24.08.18 09:55

Chce to stejnou značku a porovnat rozdíl tak za dva dny ;)

nomip
Kecalka 127 příspěvků 24.08.18 10:10

Tak si kup nový test a udělej si další a uvidíš. Kup si třeba mamatest, v balíčku jsou rovnou dva :) a jak píše @Tichošlápek chce to porovnat rozdíl za dva dny :)

Maritina
Kecalka 141 příspěvků 24.08.18 10:13

Nejlip z ranni moci a test s citlivosti 10,tak za 2-3 dny a mas jistotu.

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6468 příspěvků 24.08.18 13:31

Testuj za dva dny znovu stejným testem

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 16:27

V pondělí si půjdu koupit t.test, ale přemýšlím o tom ,že bych si místo proužků koupila ten clearblue :nevim: máte s tím testem nějaké zkušenosti?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tahle kočka střeží zákon v Brně: Policisté se chlubí kolegyní, která válí v bikinách!

Pokud jednou v Brně spácháte trestný čin hospodářského rázu, možná padnete do... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >