Těhotenství a menstruace

79
11.10.20 21:55

Tehotnesti a menstruace

Ahoj holky, ms jsem dostala 4.10 trvala cely týden, první dny začalo spineni a pak normálně krvácení avšak bez bolesti jakou vždy mám. Trvala i o dost déle než jsem zvykla. Mám ms 4 dny a hodně velké bolesti ale tohle bylo jiné. Dělala jsem si včera večer test a byl tam duch. Byla jsem úplně vedle. Zítra ráno si udělám nový test. Mám docela strach, měla jste to některá taky tak? Už myslím jen na ty nehorsi scénáře. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60546
11.10.20 21:57

@Kk369 při dvou starších jsem měla ms, takže to může být ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
11.10.20 21:59

Ještě doplňuji ze 1.10 jsem si dělala test a byl úplně bílý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
11.10.20 22:05

@martina.se vážně? Babička to s mamkou taky tak měla. Ale mě to přijde nějaké divné, ještě tak dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16797
11.10.20 22:09

Tak buď tam byl náznak a odešlo to s ms, a nebo se i přes krvácení těhotenství udrželo. A nebo to bylo biochemické. V podstatě je to jedno. Zkus testovat třeba za 3 dny s uvidíš. Držím palce. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
11.10.20 22:11

@P4ja no predtim mi test nic neuvázal, takže hladina musela stoupnout když jsem měla ms..takže potrat nebo biochemko asi ne Netuším: uvidím zítra. Spis se bojím mimodelozniho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60546
11.10.20 22:17
@Kk369 píše:
@martina.se vážně? Babička to s mamkou taky tak měla. Ale mě to přijde nějaké divné, ještě tak dlouho.

U staršího jsem měla ms 2×, těhotenství jsme zjistila 10 tt, u mladsiho 1×, zjištěno 8 tt.. Teď jsme poprvé zažila vynechání ms :mrgreen: :lol: jo, možné to je.. Udělej test za 2 dny a uvidíš.. Můžeš mít posunutou ovulaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16797
11.10.20 22:20
@Kk369 píše:
@P4ja no predtim mi test nic neuvázal, takže hladina musela stoupnout když jsem měla ms..takže potrat nebo biochemko asi ne Netuším: uvidím zítra. Spis se bojím mimodelozniho

Tak uvidíš. Nicméně flintu do žita bych ještě neházela. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
11.10.20 22:20

@martina.se no já mám poslední dobou ty cykli nějaký zvláštní 🤣 normální cyklus mám 37 dnů a jestli se nám teď zadarilo tak prcek vydržel dlouhé čtyři dny na ovulaci protože 27.9 jsem jeden den zaspinila (asi nidancni krvácení) 1.10 jsem si dělala test to bylo 11dpo a ani tupka a 4.10 jsem to dostala. To je stejně zvláštní ze? Cetla jsem ze to dělají mužské hormony, ze ženy které mají ms v těhotenství mají víc mužských hormonu a tělo se s tím takhle v těhotenství vypořádá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60546
11.10.20 22:23

@Kk369 jsou ženy, co maji ovulaci v době ms.. Někdy je to celkem záhada, ale není nemožné :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
11.10.20 22:25

@martina.se je to nějaké zvláštní no. Já přišla o mimco skoro před rokem. Takže jsem z toho byla trosku psychicky špatná. Nesnáším nemocnice, takže jsem plasan

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60546
11.10.20 22:27

@Kk369 věřím, chápu.. Nekdy je to mazec.. Držím pěsti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
11.10.20 22:36

@martina.se děkuji 😊 zítra dam vedet a pak asi budu volat k dr když bude pozitivní. No upřímně se k němu nějak netesim🤣 chtela bych krásného mladého chlapa a nee opruzleho dědka, kterej do vás strčí ruku jakoby nemel vůbec cit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16797
12.10.20 08:43
@Kk369 píše:
@martina.se děkuji 😊 zítra dam vedet a pak asi budu volat k dr když bude pozitivní. No upřímně se k němu nějak netesim🤣 chtela bych krásného mladého chlapa a nee opruzleho dědka, kterej do vás strčí ruku jakoby nemel vůbec cit

Tak si najdi jiného, ne?? Taky jsem měnila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
13.10.20 22:07

Ahoj holky, tak dávám info. Nechápu test, to samé jsem měl před 2 dny ráno. Test nabihal a tam krasna první čárka ale po uschnuti proste zmizela. Teď se mi večer stalo to samé. Je to vadný test? Po uschnuti tam zase nic není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama