Těhotenský test kolem 40tky

503
31.5.18 13:51

Tehu test kolem 40tky

Holky je mi 39..v úterý mám jít na operaci a našla sem ducha…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1749
31.5.18 13:55

Ja tam nic nevidim, ale je to zla kvalita. Zasla bych si zitra na krev (gynekolog, obvosni, nemocnice, kde ma byt operace).

Snazili jste se o miminko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45

Ahoj, je mi taky 39 a jsem v 5 tt. Miminko mate planovane? My ano a uz se moc tesim. Doma uz mame dvouletou holcicku. O jakou operaci se jedna, jestli se mohu zeptat? Jinak at vse dobre dopadne :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346

Ja tam nic nevidim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4581
31.5.18 13:56

A už máš po termínu ms? testovala bych přes víkend a v pondělí se rozhodla..já teď měla 5dni zpoždění a viditelnou čárku a po 5 dnech na dorazila.. uvidíš jestli bude sílit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
31.5.18 13:57
@Andymo píše:
Ja tam nic nevidim :nevim:

Ja taky ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8013
31.5.18 14:09

Negativní test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13734
31.5.18 14:46

@zdencaaa nic nevidím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
31.5.18 14:52

Nic nevidim. Testovala jsi jen tak preventivne? Nebo ste se o miminko snazili? Nebo ti vynechala menstruace? Jaka to je operace? Nic vpodstate nepises :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.5.18 19:50

Taky tam nic nevidim. Zkus to kdyztak vyfotit jeste jednou na svetle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
382
6.6.18 10:00

@Perrry ahoj, omlouvám se, že vstupuju do diskuze, ale jsem na tom stejně jako ty…s tím rozdílem, že dětem je 20 a 14…no…a sourozence nechtějí, což chápu v jejich věku. Ale stejně se spíš bojím než těším, už jsi viděla srdíčko? Já totiž už dvakrát potratila než se stihlo ukázat srdíčko :nevim: těším se a zároveň peru s vlnou strachu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
503
6.6.18 14:21

@tečka79 ja mam holky 19 a 16 a ted 3letaka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
6.6.18 14:41
@tečka79 píše:
@Perrry ahoj, omlouvám se, že vstupuju do diskuze, ale jsem na tom stejně jako ty…s tím rozdílem, že dětem je 20 a 14…no…a sourozence nechtějí, což chápu v jejich věku. Ale stejně se spíš bojím než těším, už jsi viděla srdíčko? Já totiž už dvakrát potratila než se stihlo ukázat srdíčko :nevim: těším se a zároveň peru s vlnou strachu

Ahoj, nevidela. Jdu na prvni ultrazvuk za tyden. Nic spatneho si nepripoustim, je to tak lepsi. Mrzi me, ze jsi uz 2× o mimi prisla. A chapu tve deti, uz jsou velky. Ja se na mimi tesim, mam dvouletou holcicku a opravdu si materstvi uzivam, i kdyz mi je 39. Maminek kolem 40 je ted opravdu dost, nekdo ma hloupe reci, ale ignoruju to. Moje vec, moje rozhodnuti. Priznavam, ze malinka vlnka strachu tam je, hlavne aby bylo miminko zdrave. Tobe drzim pesti a klidne muzes napsat do soukrome zpravy :mavam: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
382
6.6.18 18:54

Jdu k lékaři v pondělí, pak se podělím o zážitky. Jsem ráda, že na to nebudu případně sama. Pátej týden, zadýchávám se jak balon, čůrám co chvilku a prsa mě bolí jak napnutý struny :srdce: :srdce: :srdce: Tak třeba to tentokrát vyjde :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
382
6.6.18 18:58

@zdencaaa a děti jsou rády za brášku? Moje dcera se moc netváří a syn to zatím raději ani neví…než bude srdíčko, chci si to nechat spíš pro sebe…kdyby náhodou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama