Druhé mimoděložní těhotenství

Anonymní
24.5.18 07:55

2. MIMODĚLOŽNÍ

:,( :,( :,( mám druhé mimoděložní těhotenství, v sobotu nástup na laparoskopii :,( jak může tohle ženská zvládnout? jsem bezdětná a teď budu sterilizovaná :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8844
24.5.18 08:08

Však Vám vezmou jen vejcovody, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7779
24.5.18 08:10
@Anonymní píše: :,( :,( :,( mám druhé mimoděložní těhotenství, v sobotu nástup na laparoskopii :,( jak může tohle ženská zvládnout? jsem bezdětná a teď budu sterilizovaná :,( :,(

Ahojka, nezoufej, mas tu jeste moznost IVF a nekdy se stane, ze vejcovod zachrani ;) ale zazraky sa deju https://www.youtube.com/watch?… napriklad :) je to uplna nahoda ale samozrejme zazraky se deji :) a mas tehotenstvi ve vejcovodu nebo nekde jinde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.18 08:11

@Makca87 „jen“?? :,( :,( bez nich budu přirozeně neplodná..

• Citovat
  • Nahlásit
8844
24.5.18 08:16
@Anonymní píše:

Ale pořád můžeš být těhotná a mít své vlastní dítě ;). Od mého bratrance manželka, má za sebou mimoděložní, pak miminko, pak zase mimoděložní a teď podstoupila umělé oplodnění a je těhotná ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4927
24.5.18 08:21

Je mi to silene moc lito. Nadeje, ze budes mit vlastni miminko tu je. Jen to asi bude beh na dlouhou trat. Drzim moc moc palce. :hug: Kolik Ti je??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9671
24.5.18 08:23

Snaž se na tom najít i to pozivní, šanci na dítě stále máš, ikdyž to bude komplikovanější a do budoucna nebudeš muset řešit antikoncepci. Co se stalo, s tím už nic neuděláš, teď se soustřeď na to jak to pujde udělat jinak. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.18 08:24
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.18 08:25

@kaca35 vůbec to nedávám, zhroutil se mi celý svět a po operaci už se na sebe nebudu dokázat ani podívat do zrcadla. Už teď si připadám méněcenná jako člověk, jako žena i přítelkyně :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
8844
24.5.18 08:27
@Anonymní píše:
@vertunka 34 :,( :,(

34, to je pěkné ;). Být Tebou, už si začínám pomalu šetřit na to umělé ;). Pak je to otázka třeba 3 měsíců a můžeš čekat miminko ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.18 08:28

Jinak už za sebou nevydařené IVF mám také takže ani to není ta pravá cesta pro nás. Život bez dítětě je asi jediná :,(

• Citovat
  • Nahlásit
17006
@Anonymní píše:

Přirozeně neplodných je tady spousta a to i s vejcovody. Vždyť to není konec světa. Je tady IVF, dětí budeš mít ještě kupu! Ber to pozitivně. Lékaři ti zachránili život. Není to tak dlouho, co ženy na mimoděložní umíraly. Evidentně máš ve vejcovodech špatnou výstelku a byla by to pro tebe časovaná bomba. Nemusíš už nikdy řešit antikoncepci. Těhotenství si naplánuješ, jak budeš potřebovat. Dělohu máš, vaječníky taky takže není důvod házet flintu do žita. Ženy, co jim nefungují vaječníky, jsou na tom podstatně hůř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8844
@Anonymní píše:
@kaca35 vůbec to nedávám, zhroutil se mi celý svět a po operaci už se na sebe nebudu dokázat ani podívat do zrcadla. Už teď si připadám méněcenná jako člověk, jako žena i přítelkyně :,( :,(

Zajdi na konzultaci s odborníkem ;), uleví se ti. Nic není tak černobílé, jak to zezačátku vypadá ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4618
24.5.18 08:50
@Anonymní píše:
Jinak už za sebou nevydařené IVF mám také takže ani to není ta pravá cesta pro nás. Život bez dítětě je asi jediná :,(

Pokud by ani uměle nevyšlo, ještě je tu náhradní mateřství a adopce. Mám v okolí několik adoptovaných dětí a jsou to všechno šťastné rodiny. Mě osobně by cizí dítě nevadilo. Já jsem ale děsná cíťa a když vidím osudy nechtěných dětí… Věřím, že se děcka dočkáš :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51100
24.5.18 08:55

Já byla přirozeně neplodná i s oběma vejcovodama a jako ženská jsem se teda rozhodně cítit nepřestala. Hormony fungují, menstruuju… Teď jeden vejcovod nemám a druhý ucpaný a fyzicky se cítím pořád stejně. Důležitý jsou fungující vaječníky, nebo aspoň jeden. A k nim děloha, víc pro dítě netřeba. Možná bylo s těma vejcovodama něco v nepořádku, když se ti to stalo dvakrát a na obou stranách, takže je otázka, nakolik jsi byla přirozeně plodná předtím. Jo, je to vopruz, muset se spoléhat na doktory, stojí to peníze a rozhodně to nemusí vyjít napoprvý nebo napodruhý, ale jde to. Když se pak člověk octne v situaci, kdy je jediným řešením darované vajíčko nebo náhradní matka, taky na to kouká jinak… Každopádně chápu, že teď je to šok, dej tomu čas, otřep se, popř. vyhledej pomoc odborníka a bude líp ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama