Špinění po mimoděložním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kat1234
Nováček 1 příspěvek 06.05.18 00:11
Špinění po mimoděložním

Ahoj, dobrý den. Máte některá zkušenosti se špiněním po mimo. těhotenství? 5.2. Laparoskopie s odebráním levého vejcovodu. První menstruace úplně v pohodě. Vždy jsem měla pravidelný cyklus 29 dní. Chapu, že teď to může být rozhozené, ale druhá menstruace se 14ti denním zpožděním, nasazena antikoncepce, menstruace 3 dny a od té doby 3 týdny špinění, pobolívá podbříšek. Můj gyndař mě vezme až 21.5. Tak začínám mít docela obavy z toho co mě zase čeká. Předem děkuji za Vaše odpovědi a zkušenosti :-)

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >