Těhulky - Litoměřice TP 2015

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petula.HD
Ukecaná baba ;) 2145 příspěvků 09.11.14 18:26
Těhulky Litoměřice TP 2015

Ahoj. :mavam: Najde se tady aktuálně nějaká těhulka z Litoměřic a okolí? Já jsem momentálně v 18 tt. Rodit bych měla v dubnu 2015 a je to mé první těhotenství. Jsem momentálně na nemocenské a času je habaděj. :think: Ráda bych našla nějakou fajn kamarádku s kterou bych mohla sdílet pocity ohledně těhotenství, mateřství a samozřejmě nejen toho. :) Doufám, že se tu někdo takový najde, ráda bych navázala nová přátelství. :) Jinak jsem pojízdná, takže můžu i popojíždět někam po okolí. :) :palec:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Petula.HD
Ukecaná baba ;) 2145 příspěvků 18.11.14 10:03

Nikdo? :think: :think: Žádná těhulka z Litoměřic? :)

vewe
Kecalka 139 příspěvků 20.11.14 08:51

@Petula.HD Ahoj Peti, bydlím taky v Liťáku a mimčo se nám má narodit koncem května 2015. Na nemocenské jsem byla týden a hned jak to šlo jsem šla do práce :-) být delší dobu doma, tak asi hrozně zlenivím :-)

Petula.HD
Ukecaná baba ;) 2145 příspěvků 21.11.14 11:52

@vewe Ahoj Vewe. :mavam: Gratuluji k miminku. :) Ať vše probíhá v pořádku. Tak pokud není důvod, tak je lepší chodit do práce. S tou leností máš pravdu. Já už strašně zlenivěla a nemůžu se toho zbavit. :lol: Tak aspoň si odpočinu, než to mrně přijde na svět. :) Kolikrát přemýšlím, že bych ráda chodila do práce, ale na druhou stranu mám práci hodně psychicky náročnou a spadl mi docela kámen ze srdce. :)

gaasty
Kecalka 103 příspěvků 22.04.15 09:58

Ahoj holky, bydlím kousek za Liťákem a měla by jsem rodit 6.6. :srdce:

Livave
Stálice 68 příspěvků 22.04.15 10:20

Taky zdravím. Nejsem přímo z Liťáku a termín mám 22.6., ale doufám, že to bude o trošku dřív :D

gaasty
Kecalka 103 příspěvků 22.04.15 10:25

@Livave a holčička nebo chlapeček? a odkud jsi? :dance:

Livave
Stálice 68 příspěvků 22.04.15 11:01

@gaasty na 100% holka. Já jsem z Brňan. A co Ty, odkud jsi a co očekáváš?

gaasty
Kecalka 103 příspěvků 22.04.15 11:34

@Livave to je nekde na ty strane Terezin a tak? Ted prechodne Libochovany, jinak Praha.. ;) taky holcicku :oops:

Livave
Stálice 68 příspěvků 22.04.15 11:58

@gaasty kousek od Terezína mezi Bohušovicema a Brozanama. Hmm, Libochovany mám krapet z ruky. A co že jsi pláchla z Prahy? Tam já dojížděla každý den do práce, teď už jsem doma. A jméno máte vybraný? U nás to bude Štěpánka.

gaasty
Kecalka 103 příspěvků 22.04.15 12:39

@Livave To je trosku z ruky.. :mrgreen: Pritel kvuli praci a hlavne ted jsme tak nejak v zacatcich rekonstrukce domu v Praze, takze prechodne bydlime tady, nez se mala narodi a nez bude hotovo :) Tak do Prahy je to v pohode na dojizdeni, ale s pupikem me to uz moc nebavi.. :roll: Jee, Stepanka je moc hezky, my budeme mit Stelu :srdce: a v kterem, ze jsi tydnu?

Livave
Stálice 68 příspěvků 22.04.15 14:06

@gaasty no, mě to dojíždění nebavilo, ze začátku mi bylo dost zle a teď už problém s malou v břiše, protože je neskutečně aktivní :). Teď jsem 31

gaasty
Kecalka 103 příspěvků 22.04.15 14:34

@Livave to se nedivim, ja na zacatku 14 nemohla vubec vstat z postele bylo mi priserne.:-( ale pak to polevilo a dobry, jako by jsem nebyla tehotna, akorat ted to zase zavalo, sem tam hroznej pocir na zvraceni, tresteni hlavy, tvrdnuti bricha, bolesti, sem tam spineni a do toho jak pises neskutecne aktivni mala. Kolikrat me i v noci probudi tim kopanim a kroucenim.. :zed: :lol: uz se nemuzu dockat az bude venku.. :oops: a vy jste miminko planovali nebo to prislo samo?

Livave
Stálice 68 příspěvků 22.04.15 17:04

@gaasty já měla první tři měsíce stejnej pocit jako týden před ms, a k tomu ještě citlivej žaludek, fakt super. Druhej trimestr celkem v pohodě, ale brzo mi začalo tvrdnout břicho. Dneska se tam ta potvůrka úplně neskutečně mele, že to až bolí, tak doufám, že se snaží otočit. Jinak mne teď trápí časté tvrdnutí břicha a úplně neskutečné pálení žáhy. V noci mne taky budí jak sebou mele. Je to plánované miminko a až s podivem to vyšlo na první šťouch 8o. Vy jste miminko plánovali?

gaasty
Kecalka 103 příspěvků 22.04.15 17:33

@Livave tak pocity, jak pred ms mam az ted na konci.. Predtim fakt az na tech 14dni to bylo uplne v pohode az do toho 6 mesice, kdy to zacalo, tvrdnuti, poslicci a ta zaha ty jo, ani mi nemluv, desny. Mala se v 6 mesici uz otocila hlavickou a prestala se pry otacet z5 a tlaci na branku uz docela dlouho, tak jsem zvedeva, jak se tam jeste udrzi ma 2200g, takze by jsem byla rada, kdyby to jeste chvilku vydrzela.. :oops: Tak to je hezky, ze to takhle vyslo. My to vubec neplanovali chteli jsme pockat jeste tak 2-3roky, ale nakonec se to povedlo i pres antikoncepci a ja otehotnela, tak jsme se nakonec rozhodli, ze si malou nechame a ted jsme za to moc radi :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >