Těhulky s MS

24
1.2.16 13:46

Tehulky s MS

Ahoj holky, chci se jen zeptat na vaše zkušenosti. Kdo měl v těhotenství MS, popř. kdy jste zjistily, že jste těhotné a jaké byly vaše po priznaky? Vim, že jsou dost individuální, ale přesto. :) mám totiž podezření, tak se ptam. Mám nepravidelné cykly a teď mi skončila MS, která byla slabá celkem a žaludek uz par dni jak na vodě, tak čekám, co z toho bude… :think: Doufam, že ne chripka :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

330
1.2.16 13:51

Máma, když mě čekala, tak měla MS pravidelně a jen o malinko slabší, než byla zvyklá, do šestého měsíce. To, že mě čeká, zjistila, až když jsem poprvé kopla :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
1.2.16 13:56

Hmm, to je dost dobry :D taky bych si přála takové prekvapko :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58857
1.2.16 13:57

@slunicko43 já měla ms při prvním klukovi, zjistila jsem ho 10 tt při praktické prohlídce :mrgreen: u druhého 1× denní špinění - považovala jsem to za ms, ale takovou divokou, no :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
1.2.16 14:01

Tak já ještě chvíli pockam a zkusim testnout ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
997
1.2.16 14:04

Do 4. mesice jak hodinky, priznaky zadne, nejedla jsem vic, ani nevolnosti, podprda furt stejne velka.. Nic, takze az na prelomu 4.-5.mesice, kdyz ms neprisla jsem upalovala k doktorovi:D mala se schovavala rafinovane, az na konci 8. mesice jsem mela bricho jako normalni tehu holky v 4.-5. mesici :D jako pohoda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
458
1.2.16 14:11

Já měla pouze první menstruaci, když jsem byla těhu a byla velmi velmi slabá asi 3 dny- v temrínu dle očekávání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
1.2.16 14:12

No právě, já většinou slysim, že je bolely prsa…což me v vubec, ale to me neboli ani před, či při MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.3.16 16:40

@slunicko43 Ahojky,jak to u tebe dopadlo? :),slabě špiním a myslím že jsem těhotna.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama