Televize

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

4fitness
Povídálka 24 příspěvků 12.09.01 13:24
Televize

Dceři dovolujeme dívat se na Večerníčka, Kouzelnou školku a Kostičky - jinak nemá televizi „povolenu“

Reklama

Reklama

Reakce:

Jaiina
Nováček 2 příspěvky 02.12.01 16:56
Televize

Televize ano či ne v batolecím věku je pro mě dost těžká otázka. Nemáme klasický byt kde je odělena kuchyň od obýváku. A tak u nás běží televize tak jak u jiného rádio. Samozřejmě že sleduji co se vysílá a jestli to není „nevhodné“. Na druhou stranu taková pohádka typu „dinosaurus Dink“ ta děsí i mě, a Pokemon mi nesmí přes práh. Syn (3)nevysedává před televizí, protože zapnutá televize není pro něj něco vyjimečného. Jeho oblíbené pořady jsou Sezamová ulice, Kostičky, Zpívánky a Kouzelná školka.

zajímalo by mě jak je to i v jiných rodinách s díváním na televizi. Díky za vaše názory.[EMAIL]zur­kovajana@volny­.cz

Zdenek
Stálice 74 příspěvků 02.12.01 21:03
Televize

Je fakt, že Verunka když zahlédne dinosaura Dinka, tak prchá se slovy „blbá pohádka“ :x . O moderních Večerníčcích nemá taky obzvlášť dobré mínění ( kdo uteče vyhraje 8) ). Jó, když tam byl Bob a Bobek, to se nemohla dočkat.

Anonymni  05.05.02 16:05
Televize

Nas Pavlik prestal televizi vn9mat jen d9kz tomu, ze je pustena temer stale. Je mu 11 mesicu a bere ji jako samozrejmost. Jeho pozornost upouta pouze Kouzelna skolka, Teletabies nebo vecernicek a zpivanky.

Michala
Povídálka 24 příspěvků 16.12.02 14:55
Televize

Taky máme byt úplně na houby. Kuba /19 měs./ kouká hlavně na Teletabies. Tím je úplně nadšenej. Zbožňuje zvířátka- tedy filmy o přírodě a nedávno byla v televizi reklama na septolete, kde byl bacil. Když slyší znělku, kde ta reklama předtím byla, tak vždycky letí k televizi a křičí : bacil. A on tam není, tak zklamaně řekne : Neni bacil. Jinak televize není pro něj nic zvláštního. Zvykl si, že je puštěná často. A když tam není nic, co by ho upoutalo, tak se nedívá.

Anonymni  17.12.02 10:57
Televize

jÁ mám přes den telku puštěnou jako zvukovou kulisu, ale uvažuji koupit si relaxační hudbu na CD, a taky nějakou lehkou pohádku, nejlíp říkanky. Máme 8měsíč. Luboška, a přes den, i když s ním hodně mluvím, tak někdy mám den kdy třeba mě není nejlíp, a místo televize bych radši poslouchala něco, co bude zajímat i kluka. Relaxační hudba , kde jsou třeba zvuky z přírody, zpěv ptáků, nebo slyšet jak šumí les, a teče potůček, no to si musím sehnat, jednu jsem měla a u malování se někde ztratila. Nemáte někdo typ na dobrý cd, nebo kazetu relax. hudby, a nebo nějaký říkanky:?

Reklama

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jacksonová: Jsem normální člověk s celulitidou, jizvami a kily navíc

Dcera krále popu Michaela Jacksona se stále častěji objevuje na fotografiích... číst dále >

Moje rozmarné léto: Hlasujte, posílejte a soutěžte o ceny za tisíce

Moje rozmarné léto je téma fotosoutěže, kam můžete celé prázdniny posílat své... číst dále >

Reklama