Tělísko po šestinedělí

Anonymní
2.6.18 16:23

Tělísko po šestinedělí

Zdraví. Uvažuji po porodu o vhodné antikoncepci a bylo mi doporučeno tělísko. Nejdříve jsem chtěla nehormonální formu antikoncepce, ale po tom co tohle selhalo, tak už tomu prostě nevěřím a zvažuji bud tělísko a nebo sterilizaci. Další děti mít už nechceme. Gyn. jsem se ptala a že prý po šestinedělí (pokud bude vše ok) mi jej může dát. Máte zkušenost s aplikací takto brzo? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1785
2.6.18 16:46

Já si na doporučení dr. nechala zavést tělísko právě po šestinedělí. Nedělá to pak většinou tolik neplechu- myslím krvácení- jako když se zavede třeba po roce. Synovi bude 10 měsíců a zatím nekrvácím… Ale samozřejmě to bude i tím, že dost kojím. Trochu jsem špinila tak asi první 2 týdny po zavedení. Kamarádka si ho nechala zavest až cca rok po porodu a krvácela asi 5 měsíců skoro pořád, tak si to nechala vyndat. Ikdyž by se to třeba taky srovnalo… Každé tělo je jiné, tohle asi bude mít každá trochu jinak, ale já jsem teda fakt spokojená…Mám Levosert a je na pět let. Stejně jako Mirena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3010
2.6.18 18:42

Mam ho uz podruhe… poprve zavedeno az 6 mesicu po porodu ( gyndarka se bala drive, protoze jsem mela cisare)… podruhe mi ho zavadel gyndar-ranar hned po sestinedeli a v obou pripadek bylo vse ok. Mam teda ale nehormonalni telisko, hormony jsem do sebe cpat nechtela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3146
3.6.18 03:53

Mne ho zavedl lekar 5 tydnu po porodu a bylo to uplne v pohode, zadne komplikace, jen jednou za cas takove spineni jakoze ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1120
3.6.18 06:57

I zavádění hned po porodu je možné, čím dřív tím líp

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu