Témata bakalářských/diplomových prací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dellynka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.14 21:18
Témata bakalářských/diplomových prací

Zdravím studentky/studenty současné nebo bývalé,

Ráda bych se zeptala jaké bylo vaše téma závěrečné diplomové/baka­lářské práce?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33576 příspěvků 05.10.14 21:20

To je snad jedno, ne? Záleží na škole, fakultě, vedoucím práce…

ShadowHunter
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.14 21:23

:think: bylo mnou vymyšlené, vedoucím schváleno a přijato oponentem v dobrém.. :)
To nemáte na fakultě knihovnu? :think: Mi by teda nikdy nenapadlo ptát se ostatních, jaké měli téma :think: Nemáš nápady? :think:

Saroya
Neúnavná pisatelka 17629 příspěvků 05.10.14 21:26

To je fakt úlet :D otevři knihovnu a cti si, jsme pro tebe stejně anonymní, jako budou tam uvedeni autori.

Zuzee87
Závislačka 4033 příspěvků 05.10.14 21:26

Tak hlavne vis co studujes a vis co te zajima - takze si tema podle toho bud vymyslis u daneho vedouciho, nebo jestli mas jenom smer o kterem bys chtela psat najdi si daneho vedouciho a s nim sedni a vymysli nejake tema.. ono i predem dana temata se po dohode daji krapet upravit ;)

Petule030
Kelišová 5819 příspěvků 1 inzerát 05.10.14 21:26

Já téma vymyslela sama, bylo potom vedoucím práce schválené. Vybírala jsem podle toho, co mě baví a bude se mi třeba znalost této problematiky jednou hodit ;)

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 05.10.14 21:32

A není to myšleno jen jako oddychové téma na pokec? :think:

Meluzinecka
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 05.10.14 21:33

@Dellynka
Na Bc. jsem psala didaktickou bakalářku v angličtině, teď píšu literární a kulturní diplomku v angličtině, vydeptala mě obhajoba :D myslim že ti tu nikdo nic konkrétního nenapíše, tim by akorát odtajnily svoji identitu :)

pokud hledáš nápady tak bych si představila co tě zajímá, šla do knihovny nebo na virtuální úložiště školy a tam hledala práce s podobným zaměřením…

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 05.10.14 21:51

@Dellynka pokud jsi na medicine, tak ti moje tema bude prd platne :-)

Mobidick
Závislačka 3239 příspěvků 05.10.14 21:54

Psala jsem o Power of shapes in packaging design, myslim, že to četli tak 4 lidi maximálně :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

alviola
Ukecaná baba ;) 2236 příspěvků 05.10.14 21:55

Každopádně já doporučuji vybrat si spíš téma z vypsaných u jednotlivých vedoucích. Často jsou ta témata součástí i jejich vědecké práce a tak mají větší zájem, aby ta práce byla dobrá - víc vedou, radí.
Já si zvolila téma podle toho, co mě zajímalo, ale bohužel vedoucí o tom moc nevěděl, tak mi ani nemohl pomáhat.

Lendi86
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 05.10.14 21:59

@alviola naprosto souhlasím. :palec:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15979 příspěvků 05.10.14 22:24

A nechtela by ses rovnou zeptat na jmeno a prijmeni?

michee
Závislačka 3589 příspěvků 05.10.14 22:28

@Dellynka jedno téma mé práce okrajově souviselo s pivem a druhé s vínem, co z toho byla bakalářka a co diplomka už přesně nevím :-) v práci stejně nikoho nezajímá, co jsem vyplodila za diplomku, takže jsem to úspěšně vymazala z paměti :-D

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 05.10.14 22:36
@Cuddy píše:
A nechtela by ses rovnou zeptat na jmeno a prijmeni?

chtela, zacnes? :P

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Obří pavouk i netopýr nebo příšera z moře. I takový horor dokáže nachystat příroda

Příroda občas dokáže divy. Zdaleka však ne jen takové, které nás ohromí a... číst dále >