TÉMĚŘ vynechaná menstruace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.11.19 20:32

TÉMĚŘ vynechaná menstruace

Ahoj… mám opožděnou menstruaci zatím 3 dny. Menstruace mi začala trvala pár minut a najednou nic :? 8o Nikdy se mi to nestalo…Styk jsem měla vždy chráněný takže asi těhotná být nmůžu… Čím to může být :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.11.19 22:17

Ahoj, tohle jsem už párkrát měla a je ti úplně normální :) a pokud si neměla nechráněný styk, tak nevidím, m žádný problém :) uvidíš do pár dní, jak se ti to ustálí :)

Já bych se chtěla taky zeptat..beru antikoncepci, pravidelně, akorát jsem neudělala tu týdenní pauzu a hned jsem načla další platíčko a v tý pauze co bych měla původně mít, tak jsem měla nechráněný styk..a nevím si rady, jestli to má nějaký vliv na těhotenství? ale jinak antikoncepci beru stále :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.19 07:03

NO NEVÍM NEPŘÍJDE MI TO NORMÁLNÍ :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.19 07:57

Tak pokud si prášek nevynechala tak to vliv na těhotenství nemá

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.20 00:29

Ahoj, obnovuji diskuzi. Mám cyklus někdy 25, jindy 28 dní. Předminuly měsíc však došlo k vynechání. Pak to naskočilo zas, jak má. Neví někdo, čím to může být? K lékaři se nedostanu, jsem v cizině a domů se dostanu až za měsíc a půl :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.20 03:02
@Anonymní píše:
Ahoj, obnovuji diskuzi. Mám cyklus někdy 25, jindy 28 dní. Předminuly měsíc však došlo k vynechání. Pak to naskočilo zas, jak má. Neví někdo, čím to může být? K lékaři se nedostanu, jsem v cizině a domů se dostanu až za měsíc a půl :roll:

Těch důvodů, proč se ti to stalo existuje určitě mraky. Mně se to třeba stalo, když jsem měla extrémně náročné období. Byla jsem tehdy ve strašném stresu, moc jsem toho nenaspala a i jídlo jsem dost flákala, takže se není ani čemu divit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.20 06:06

Mám to teď taky :roll:. Normální cyklus 27 dní, teď jsem 34 a nic :roll:. Ale byla jsem s dcerou v nemocnici, 3 dny a noci stres, nespaní, málo jídla. Zatím vyčkávám, k dr. nejdu. Pro jistotu jsem testovala, negativni. Doufám, že je to stresem.
m.

• Citovat
  • Nahlásit
13168
22.6.20 06:21

Nekdy se stane. Jednorazovy vykyv vubec nema cenu resit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat