Téměř žádné příznaky

Ivy
59
30.6.05 08:02

Téměř žádné příznaky

ahoj, najde se tu ještě někdo takový kdo nemá nebo neměl na začátku těhotenství téměř žádné příznaky? Pořád si říkám jestli je vše OK. Každé ráno se budím s nadějí, že mi konečně bude špatně a ono pořád nic. Asi jsem divná :D
Jsem 7+1tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4921
30.6.05 08:06

Ivy, já jsem 5tt+3 a žádné příznaky taky nemám, jenom jsem trochu unavenější a bolí mě bradavky. Jinak nic nic. Někdo nevolnosti vůbec nemá, nebo je naopak nabitý energií, vůbec si z toho nic nedělej. Je to normální a nic se neděje. Já jdu tedy na první UTZ na konci 7.týdne a doufám, že bude vše v pohodě. Jestli chceš zapoj se do diskuze Termín březen 2006, máme tam i únorovky, všechno proberem :lol:
Berun TP 27.2.2006

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
30.6.05 08:30

Těhu

Ahoj Ivy,

i já jsme patřila mezi těhulky, které neměly žádné klasické příznaky těhotenství. Dokonce jsme zjistila, že budeme doma tři až v9 tt, když jsme podlehla naléhání manžela, ať si udělám těhu test. Prostě jsme si myslela, že jsme to nedostala :lol: .

Celé těhotenství jsme prožila skvěle a můžu říct, že hrozně ráda na něj vzpomínám. Už máme 6,5 měsíční holčičku a je úplně v pořádku.

Takže hlavu vzhůru, čeká tě to těhotenství, které si všichni přejí (bez nevolností a hodin strávených na záchodě).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
343
30.6.05 09:03

Ahoj Ivy,

já jsem 5tt+6 a příznaky nemám taky žádné - snad jen trochu citlivější bradavky.
Včera jsem byla na UTZ a byl vidět krásný puntík :D , takže snad je vše OK. Já tedy rozhodně o žádné bléé stavy nestojím a doufám, že prožiju stejně pohodové těhu jako psala přemnou Sara55.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ivy
59
30.6.05 09:23

Holky, díky za povzbuzení. Snad to bude všechno dobré. Přeju pohodová těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
30.6.05 12:19

Téměř žadné příznaky

Ahoj Ivy,
mám doma už 2 děti a při prvním těhotenství jsem neměla žádné příznaky a vše probíhalo bez komplikací až do porodu. U druhého mi bylo ze začátku jenom trošku špatně - ale opět žádné zvracení jenom pocity nevolnosti. Raduj se z klidného průběhu a užívej si pohody… :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7799
30.6.05 13:33

Ivy, buď šťastná!!!
Mě bylo špatně asi do 14.tt, nezvracela jsem, jen ta nevolnost, do jídla jsem se musela nutit, nemohla jsem ani vařit. A to je někomu ještě mnohonásobně hůř!!!
Tak si to užívej :) a přeju celá takhle pohodové těhu.
Alenka, 29.tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
366
30.6.05 19:23

Já jsem za svoje těhu bez příznaků šťastná.Važ si toho a užívej si.Patříš mezi ty co měli štěstí,při dalším těhu to nemusí být stejné jako teď a budeš ještě třeba ráda vzpomínat. :lol: My jsme ve 28tt+4 a vše fajn,snad to vydrží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
30.6.05 20:11

Já jsme na začátku těhu neměla taky žádné problémy, to přišlo až asi mezi 8 a 9. týdnem, zato jsem si užila dosyta, WC byl můj domov…
A zvracela jsem klidně i patnáctkrát za den (většinou jen šťávy, protože jsem nemohla nic sníst) až jsem se prozvracela do nemocnice.
Ustalo to v 16.týdnu, ale byla to síla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama