Teodor, Norbert, Marian?

Anonymní
7.5.17 23:47

Teodor,Norbert, (Marian?)???

Ahoj,

které jméno se vám líbí více? Nám v základním tvaru obě. Ale u toho oslovení, Teodor bude prostě Teo, což moc nemusím, známá má psa Tea :D… U Norberta se mi moc líbí Norbi, Berte i Nori nebo Noro… Teodorovi bychom chtěli říkat spíš Tede, Tedíku, Tedy,…a samozřejmě u obou jmen chci používat hodně základní tvar. A ještě nedávno jsme do výběru zařadili jméno Marian. Líbí se mi také moc v základním tvaru, ale jak na zkráceniny? Máte někdo Mariana? Jinak příjmení je na S, krátké a není typicky české.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1309
7.5.17 23:54

Mariána bych vyřadila (je to pro mě proste typicke ženské jméno - s Marianou ani Marií problém nemám).
Z těch 2 asi Teodor… není to sice uplne muj šálek kávy, ale v zásadě mi nijak nevadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14396
7.5.17 23:56

Za me Teodora, ma hodne zkracenych verzi, Marian se mi az tak nelibi, ale zas je to originalni, pokud vam de o to, a kdyz slysim Norbert tak se mi vybavi ten drak z harryho pottra :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5413
8.5.17 00:21

Ani jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27599
8.5.17 00:39

Ani jedno, ale když už, tak Teodor z tohoto výběru. Ty zdrobneliny u Norberta mi přijdou dost desne, říkat klukovi Noro…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 00:52

Líbí se mi zrovna ten Marian. Kdysi to byla moje obrovská láska na základní škole. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1086
8.5.17 01:32

Mariany znam dokonce 2.
Jeden je Slovak a rikaji mu Majo, druhy je rom a rikaji mu Mája.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10638
8.5.17 06:22

Z výběru Teodor. Marian ujde, ale Norbert za mě určitě ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2799
8.5.17 06:51

Norbert :pankac: máme Herberta(Herbíček) a Norbert(Norbíček) byl taky na seznamu.Moc se nám líbí že působí„staře“klasicky a zkratka Nori, Noro, Norik :lol: je supr.

Příspěvek upraven 08.05.17 v 07:37

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1187
8.5.17 07:05

Teodor :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7139
8.5.17 07:25

Teodor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.17 07:27

Strasny jsou vsechny 3 a nechapu opet, proc se resi zdrobneliny. Jako na co? Davas mu jmeno protoze se ti libi, proc to prznit zdrobnelinou? To dite neprezije originalni tvar jeho jmena? To nema vubec smysl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2799
8.5.17 07:30

@AndelaCerna nevím, třeba proto, že jakmile bude ve škole, hlavně v pubertě tak se zdrobněliny/zkratky hojně používají. :nevim: :lol:
Mám známou co je Oldřiška a nějaká zkratka by mi bodla. Všichni jí říkají Olinko, což je na 50-tnici taky divné, zdrobnělé, nerada to používám, je to jak pro malou holčičku a né dospělou ženu-babičku(Oldřiška-Olinka). Říkat jí Olino mi nejde přes pusu(když vlastně Olga není) :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2439
8.5.17 07:56

Teodor i Norbert hrozný. Teda pokud chcete vyhrát nějakou soutěž o nejdivnější jméno, tak OK. Marián jako jediné docela normální.

První várka dětí s divnými jmény začíná dorůstat do školního věku a poslouchat všude okolo sebe ty zprzněliny - hrůza :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1086
8.5.17 08:01
@axlpol píše:
@AndelaCerna nevím, třeba proto, že jakmile bude ve škole, hlavně v pubertě tak se zdrobněliny/zkratky hojně používají. :nevim: :lol:
Mám známou co je Oldřiška a nějaká zkratka by mi bodla. Všichni jí říkají Olinko, což je na 50-tnici taky divné, zdrobnělé, nerada to používám, je to jak pro malou holčičku a né dospělou ženu-babičku(Oldřiška-Olinka). Říkat jí Olino mi nejde přes pusu(když vlastně Olga není) :nevim:

Bych ji rikala Oli nebo Oldi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama