Teplická porodnice - recenze

2985
22.10.19 09:17

Teplicka porodnice -recenze

Dobry den, už tady sice nejake diskuze na tema teplické porodnice jsou, ale jsou tam stare příspěvky, takže to zkousim znova.
Chtela bych slyset od vas, ktere jste rodili v teplicke porodnici, jak jste byli spokojene? Co si ohlidat apod.
Dale se chci zeptat, vas ktere jste meli planovany císařský řez, jak to probihalo atd.? :roll:
Dekuji :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27
22.10.19 10:40

Ahoj, já měla plánovaný císařský řez v teplicích v roce 2016…nastupovala jsem den předem.,..Ráno v den sekce mi prinesli stahovací puncochace, dali mi cevku a čekala jsem na pokoji…pak pro mě prisli, odvezli na posteli nahoru na sály, tam jsem prelezla na stůl, anesteziolog pichl do páteře, dali plachtu abych nic neviděla a pak už jsem slyšela jen malinkou plakat :srdce: ukázali mi ji, na chvilku přilozili abych ji mohla dát pusu a odvezli ji dolů na dětské kde čekal přítel. me převezli na JIP kde jsem byla 24h což pro mě bylo nejhorší, byla tam spousta žen po různých gynekologických operacích a malinkou mi za celou dobu přivezli pouze třikrát na chvilku na přiložení k prsu :roll: po přeložení na nadstandard už to bylo super…takže pro mě všechno v pořádku až na tu JIP…Asi to chce furt si o prcka říkat :nevim: a možná už je to po třech letech úplně jiné:) Držím palce ať je všechno v pořádku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2985
22.10.19 10:58

@Ivanka92 u me to ztaim take vypada na planovany cisar kvuli poloze KP, tak me zajimalo co a jak se deje. Takže si mela jen castecnou narkozu? Z cevkovnai mam taky hruzu :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
22.10.19 11:06

Taky jsem měla kvůli KP…jojo jen částečnou, strašně jsem se toho bála ale myslím, že je to lepší než celková…to napíchnuti me vůbec nebolelo spíš jde o ten pocit asi, že víš co se tam děje a jsi vzhůru..A cévkování taky v pohodě, trošku to zaštípalo nic strašného co by se nedalo vydržet to je asi to nejmenší…takže datum ještě nemáš? Kolik jsi tt??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.10.19 11:11

Já tam budu rodit přibližně za 14 dní, ale přirozeně (doufejme). Jinak jsem se rozhodla na základě toho, že v posledním roce tam rodily 4 moje kamarádky a všechny byly spokojené. Zatím kdykoliv tam přijdu na poradnu, monitory, tak jsou všichni příjemní a milí, takže uvidíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2985
22.10.19 11:40

@sub-giraffe kamaradky tam taky rodily a spokojene, ale vsechny rodili spontánně, coz u me zrejme nehrozi. Ja jeste ani v poradne ani na sepisu porodopisu nebyla, zatim mi nic muj gynda nerekl.
@Ivanka92 ja jsem vcera zacala 35.tt a gynda mi rekl, ze uz ma malo mista a plodovky, tak to na otoceni nevidi. Ja prave myslela, ze delaji jen celkovou narkozu, a sestry atd. v pohode, pak na tom. sestinedeli? No ja se modlim, aby byl nadstandard volny. Termin jeste nemam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1346
22.10.19 11:49

Od doby, co ke primářem pan doktor Pondelicek, se porodnice neskutečné zvedla :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
22.10.19 11:59

Nene právě i doporučuji částečnou, že je to lepší pro maminku i pro mimi…
Sestřičky na sestinedeli úplně super, a to jsem je otravovala fakt dost :lol: nešlo mi kojit takze skoro na každé kojení jsem si zvonila :lol: byli ochotny.
Holky tak se budu těšit na vaše nové zkušenosti s porodnici, dejte pak vědět, mě to čeká v únoru tak jsem zvědavá na změny :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2985
22.10.19 12:01

@Ivanka92 ja mam termin 2.12.tak pak napisu :lol: ale jelikoz mala je stale KP, tak uz mi gynda rikal o cisari, a ten se prý dela par dni pred terminem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
22.10.19 12:29

A ještě jsem si vzpomněla, že pan primář tenkrát říkal, že bych mohla zkusit porodit normálně, dcera měla malý vahovy odhad okolo 2kg tak říkal že by to šlo i s KP ale na to jsem teda odvahu neměla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.10.19 13:31

Já byla na sepsání k porodu právě ve 35.tt - doktor mi taky nic neříkal, ale když jsem vybírala porodnici, tak jsem zjišťovala i kdy se registrovat. Na gyndě se mě pak akorát v 37.tt zeptal, kde jsem zapsaná. Takže na to úplně nespoléhej.

Jinak 1 z těch spokojených kamarádek rodila akutním císařem a i ta byla spokojená. Tím, že byl akutní, musela do celkové narkozy, ale s miminem byl celou dobu její manžel a oba si to pochvalovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2985
22.10.19 15:00

@sub-giraffe aha,ja myslela, ze to mi rekne obvodni gynda, kdy se mam hlasit na porodopis.
Me se akorat teď sestra ptala, kde budu rodit, nic vic. :nevim:
@Ivanka92 mala taky budr drobnejsi, ale kdyz vim co se muze stat, tak to si jako prvorodicka netroufnu. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.10.19 15:26

@Majule1811 já jsem zvyklá si raději všechno hlídat sama…možná to někteří gynekologové říkají, ale ten můj neřekl. Raději se na ten porodopis objednejte sama a nečekejte, ať máte klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2985
22.10.19 18:50

@sub-giraffe aha…to je taky dobre teda no…zitra zavolam svemiu gynekologovi radeji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2985
24.10.19 09:23

@sub-giraffe tak jste mela pravdu, doktor mi nic neřekl a uz jsem tam davno mela byt, nastesti sestricka na tom sepisovani byla velmi mila a rekla mi, ze to maji hlasit prvorodickam sestry u obvodních gynekologu. Ach jo…tak mockrat dekuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat