Porodnice Teplice

, http://www.kzcr.eu/cz/tp/pro-pacienty/zdravotni...

oddělení: 417 519 342
předporodní kurz: 417 519 336
kurz kontaktní péče o novorozence zdarma: 417 519 324
laktační poradkyně: 417 519 324 (od 7.00 do 14.30)

Primář: MUDr. Lukáš Pondělíček

Kromě obvyklé péče o ženy a děti zajišťuje porodnice také péči o děti s velmi nízkou pordní váhou. Přístup má zdejší porodní oddělení také ke gynekologickým výkonům jako je laparoskopie, hysteroskopie, atp. Původní počet lůžek byl v rámci modernizace zredukován tak, aby pokoje zajišťovaly větší komfort. K dispozici jsou i tři nadstandardní pokoje v ceně 700 Kč/noc.

Doporučují maminky porodnici Teplice?

Zkušenosti uživatelek s porodnicí Teplice

Rodila jste v porodnici Teplice?
doporučuje
Porodnice Teplice - Pajapapaja1996 30.09.18 napsala :

Přístup personálu super. Jak dětské sestry, tak sestry na oddělení šestinedělí. Celkově jsem byla spokojená. Jediná věc, a za to personál nemůže, je čekací pokoj. Absolutní nesoukromí, co se týče sprch a záchodů. Vše zastaralé. Jinak vše v pořádku.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Ničeho se nebát. Porod je krásná věc, né vždy musí být bolestivý, jak je nám to všemi vštipováno.

Nahlásit
neutrální
Porodnice Teplice - Anonymní 02.04.18 napsala :

Porod jako takový super, personál, lékaři, porodní asistentky, vše na jedničku! Ovšem péče v šestinedělí a zejména dětské sestry otřes. Nic neporadí, nevysvětlí a názorově sto let za opicema. Vadilo mi, že do pokojů je slyšet až z porodních boxů a mimo epidemii pouze návštěvy na chodbě, málo nadstandardních pokojů. Chtělo by to celkově modernizovat prostředí a vyměnit personál na péči o novorozence.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Ručníky, hodně ručníůu. Pití a pevné nervy po porodu.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Teplice - Nefferyt 12.03.18 napsala :

Už nikdy víc! Chování sester je děs, chcete po nich ukázat koupání miminka, tak vám poví, že tu nejsou pro srandu. Jako prvorodička mám na to ale právo. Katastrofa, ten jejich přístup! Jsem ráda, že jsem už doma.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nenechte se od sester odbýt. Buďte na ně tvrdé.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Gemetria 02.01.18 napsala :

Naprostá spokojenost. Rozhodně bych svoje rozhodnutí rodit v Teplicích neměnila. Veškerý personál od doktorů a porodních asistentek po dětské sestřičky byl naprosto úžasný. Milý a vstřícný přístup. Vždy všechno s trpělivostí vysvětleno a s úsměvem zodpovězená každá otázka. Jako prvorodička jsem se trochu obávala, jak to všechno zvládnu, ale díky takovému výbornému přístupu mě strach rychle opustil. Paní doktorka Humlová je naprosto úžasný člověk a hlavně opravdu profesionál! Lepší doktorku jsem si nemohla u porodu přát. Až budeme s manželem uvažovat o dalším dítěti, tak jinam než do Teplic rodit nepůjdu. Doporučuji!

Personál: Mudr. Eliška Humlová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Určitě se nebát a mít dobrou náladu.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Toaletní papír, poporodní vložky.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Kikina201015 19.09.17 napsala :

Bála jsem se rodit v Teplicích, jelikož jsem svou dcerku rodila v Ústí před 2 lety. Nakonec jsem ale odrodila v Teplicích a musím říct, že klobouk dolů. Úžasný personál, všichni mě podporovali a mamča byla celou dobu u mě. Byla jsem hysterická a ke konci už jsem si teda zařvala. Personál absolutně vůbec nebyl nepříjemný a neseřval mě za to, že si zařvu. Skvělá porodnice, můžu za sebe určitě doporučit.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Hlavně klid, sice to už v některé situaci nejde, ale jsou všichni moc milí a ochotní a rádi pomůžou.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vodu, těhotenskou průkazku, podporu (přítel, manžel, mamča).

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Bibinka2208 27.01.17 napsala :

Strašná spokojenost. Měla jsem těžký porod, ale díky personálu, který byl vstřícný, ochotný a milý jsem vše zvládla. Krásné se o mě postarali a jako prvorodička jsem se nebála na nic zeptat, vše mi bylo s úsměvem na rtech vysvětleno. MUDRr. Humlová a sestřičky a porodní asistentky z Teplické porodnice jsou prostě úžasní lidé a moc jim děkuji. Příště jedné Teplice.

Personál: MUDr. Eliška Humlová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Vzít si dobrou náladu a úsměv. Pak je na vás personál také strašně milý.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Příbor, pokud berete léky, tak léky co užíváte, toaleťák.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Miu123 08.11.16 napsala :

Vzhled porodnice není dokonalý, ale přístup personálu byl skvělý a všichni moc ochotní. Paní doktorka Ohla Sydoriak byla úplné zlatíčko. Mladá, stále usměvavá a velice příjemná. Porodní asistentka byla taky velice příjemná. Péče o miminko skvělá. Určitě se do porodnice vrátím.

Personál: MUDr. Olha Sydoriak, PA Dana Šestáková

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Toaletní papír, příbor.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Michaeladit 16.10.16 napsala :

Porodnici a novorozenecké oddělení včetně novorozeneckého JIPu doporučuji. Naprostá spokojenost s lékaři, sestřičkami a ostatním personálem. Mnohokrát děkujeme za péči a pohodový přístup všem z personálu.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Anonymní 04.10.16 napsala :

Pobyt byl v pořádku. Sice žádný luxus, ale to mi vůbec nevadilo.

Personál byl velmi příjemný a milý.

Bylo to tam moc pěkné. Jsem velmi spokojená a proto bych vám Porodnici v Teplicích doporučila.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Anonymní 22.08.16 napsala :

Rodila jsem v Teplicích 20. května 2016. Ráno před porodem mi trošičku tekla plodová voda a jelikož jsem měla streptokoka, jeli jsme do nemocnice hned v 8 hodin. Paní doktorka Ukrajinka mi dala čípek na vyvolání porodu, že se to dělá, přitom nemusela, bohužel jsem jí důvěřovala.

Po 6 hodinách mi dali nový čípek, tentokrát už doktor Kraus. Za půl hodiny mi odtekla plodová voda a za hodinu jsem dostala nesnesitelné bolesti.

(Podotýkám, že to byl druhý porod. První přirozený bez tablety na vyvolání v Praze Motole.Úplně jiný průběh) Bolesti přicházely postupně a dalo se na ně zvyknout. Bohužel jakmile mě položili na lehátko s tím, že mám tlačit, kontrakce ustaly a museli mi píchnout oxytocin. Byla jsem tedy rozhodnuta, že druhý porod nebudu ležet na lehátku, ale budu rodit ve stoje nebo v kleče. To jsem napsala i do papíru, který se odevzdává v porodnici, že si polohu vyberu sama. A miminko budu chtít okamžitě přiložit na sebe. To se ovšem nestalo.)

Půl hodiny před půlnocí mě porodní asistentka šoupla na lehátko, i když jsem jí řekla, že tak rodit nechci, jen mi suše oznámila „Jak byste asi chtěla rodit?“ Řekla jsem, že klidně na žíněnce na zemi a vkleče. Bohužel mi nebylo vyhověno, tak jsem si poslušně lehla a opět ztratila kontrakce. Tak mi píchli oxytocin. Tlačit mi nešlo, jelikož jsem úplně ležela a nohy do praku, tlačila jsem do celého těla. Ještě po měsíci jsem nemohla pořádně chodit, bolely mě všechny svaly v těle a kyčle.

Nakonec mi udělali nástřih, který mi ještě malý dotrhnul. Takže ruptura III.stupně a asistentka (jedna ze tří, které mě rodili) stála na schůdkách a tlačila mi na břicho. Manžel ji musel držet, aby z těch schůdků nespadla, jak na mě bejčila. Nakonec se malý dostal ven v 0:06. Měl 52 cm a 4200 g. Hned ho odnesli a přinesli až za 15 minut, kdy už mě zašíval doktor Martin Kraus (má zlaté ručičky, šití jsem necítila a jizva mě ani chvíli nebolela).

Vrchol všeho bylo, když jsem se snažila kojit. Poradit mi byla schopná jen jedna starší sestřička a když mi to nešlo, chtěla jsem, aby se na mě znovu podívaly, jestli kojím správně, podotýkám byly tam jiné sestřičky - a úplný nezájem. Malého jsem měla u nich na sluníčku (měl žloutenku), tak mi ho na kojení vozili. A ještě že prý kojím moc dlouho, to už jsem jsem byla s nervama v kýblu. Potom jim to asi bylo blbé a po celé noci, kdy jsem se snažila malého kojit, se mě zeptaly, jak mi šlo. No nic. Kojení se nakonec ani doma nekonalo. Obrečela jsem to.

A teď k jídlu - byla jsem 7 dní na nadstandartu, ale jelikož jsem měla velké šití, dali mi bezzbytkovou dietu, kterou nikdo nedodržoval. Dali mi prostě, co jim zbylo, i knedlíky s rajskou. Prostě hnus.

Ale přes to všechno tam půjdu rodit znovu, jen se budu víc bít za to, jak chci rodit. Musím tu ještě pochválit úžasnou paní doktorku Elišku Humlovou,za skvělý přístup.

Personál: MUDr. Kraus, Eliška Humlová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Kupte si lahev s vodou, která má pítko proti vytečení - potom si s ní můžete omývat rodidla, aniž byste museli pokaždé do sprchy.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Občanský průkaz, těhotenská knížka, porodní plán.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Nicolka86 21.07.16 napsala :

Já si nemohu vůbec stěžovat. Když mě přítel přivezl do porodnice s prasklou vodou, tak už se o mě v tu chvíli starali a on dostal oblek a mohl být se mnou i na hekárně, jak dlouho chtěl. Dokonce i přes porod.

Chytla jsem úžasné porodní asistentky na noční směnu, že bych jim ruce líbala. Po několika hodinách, kdy už jsem cítila hlavičku mezi nohama, jsme šli všichni rychle na sál. Dvě zatlačení a dcerka byla venku. K dceři si vzaly i přítele, který ji podepisoval a sestřičky ho s ní fotily. Nakonec mu ji dali, aby mi ji přinesl na sál a byli jsme tam všichni spolu.

Bylo to úžasné. A taky mi to každý vyvracel. Už jsem tu rodila prvního syna a doporučila bych to i nadále.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Vždy jsem si myslela, že mít chlapa u porodu je na nic. Ale jsem ráda, že přítel neustoupil a stál si za svým. Je to opravdu opora a něco úžasného. Nejvíc Vás dostane, jak vám chce pomoci při bolestech.
Nejúžasnější pohled je, když Vám přítel přinese holčičku na sál (když je umytá a
zkontrolovaná)se slzami v očích a řekne Vám: „Za tohle tě ještě víc miluji a
zvládli jsme to“. Držte se maminky!

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Těhotenský průkaz, dokumenty z matriky o jméně a zda bude otec u porodu.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Anonymní 13.07.16 napsala :

V porodnici jsem rodila v červnu 2016 své první miminko. Byla jsem už od
začátku těhotenství rozhodnuta rodit v Teplicích. Spousta známých mi to
vymlouvalo, radili mi zvolit si jinou porodnici. Svého rozhodnutí ale vůbec nelituji,
do Teplic bych šla znovu.

Do porodnice jsme s přítelem přijeli ve 22:00 hodin, kdy jsem měla kontrakce po
3 minutách. Sestřičce jsem předala předem vyplněné papíry, porodní asistentka mě napojila na monitor a lékařka provedla vyšetření. Pak za mnou přivedli převlečeného přítele a ukázali nám zázemí porodního sálu. Rodila jsem v tu dobu jediná, tak jsem si mohla v klidu užít vanu i sprchu.

O půlnoci mi píchli vodu a ve 2 ráno už jsme drželi v náručí našeho chlapečka. Celý porod proběhl velice rychle, personál na sále byl úžasný. Paní doktorka byla profesionální, milá i vtipná (u sítí jsme si pěkně popovídaly).

Po porodu mi nechali malého na prsou na sále. Po 2 hodinách mě převezli na
pokoj, ale dítě zůstalo u sestřiček, kvůli prvnímu vyšetření. Cca v 6 ráno mi
ho dovezli na pokoj. V porodnici jsem byla 4 dny, lékaři, dětské sestry i
sestry z oddělení šestinedělí byli moc milí. Nemohu si na nic stěžovat.

Personál: MUDr. Strupnická

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Příbor, ručníky, hygienické potřeby a v případě nástřihu hráze i dětský kruh na
sezení.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Terrrýsek 10.07.16 napsala :

Při výběru porodnice hrál důležitou roli fakt, že pro prvorodičku (kterou jsem já v tomto případě byla), se zdálo nepředstavitelné při začínajícím porodu jezdit například do nedalekého Ústí nad Labem nebo ještě vzdálenější Kadaně.

Spousta známých do Ústí rodit jezdí. Při vyslechnutí názorů jak teplických, tak i ústeckých rodiček, byl výsledek opravdu 50 na 50. Po zvážení všech pro a proti jsem se nakonec přišla v 32.týdnu těhotenství přihlásit do teplické porodnice. Absolvovala jsem předporodní kurz, kde jsme si prohlédli celé oddělení včetně porodního sálu a novorozeneckého oddělení. Čekalo se jen na onen správný okamžik, kdy se do porodnice vydat.

Nebudu zde přesně popisovat celý průběh porodu, protože ten je samozřejmě u každého jiný a v této diskuzi nám jde hlavně o to, zda doporučit, či ne. V porodnici jsem strávila celkem týden. Dva dny před porodem, den porodu a čtyři dny po porodu, tudíž jsem poznala všechny „šichty“. Sestřičky i doktoři (doktorky) dělají svoji práci dobře. Samozřejmě se najdou i ti, kteří vám až tak „nesedí“, ale co si budeme povídat, v běžném životě nám také každý nemusí zrovna hned padnout do noty. Kritizovat umí každý.

Já bych ale zde spíš chtěla vyzdvihnout, že i přes jídlo, které je v každé nemocnici stejné, nejsme přece v Hiltonu :D Přes bolesti, které jsme všechny absolvovaly, přes počáteční obavy, že nebudeme vědět, jak se o své novorozené dítko starat a spoustu dalších a dalších věcí, že jsme (tedy alespoň já a můj prvorozený syn) odcházeli s pocitem, že jsme dostali péči, jakou jsme dostat měli.

Jako hlavní bonus, ale zde jde spíše o souhru okolností, považuji nově navázané známosti s ostatními matkami, za což jsem velmi ráda. Užily jsme si společně i veselé chvíle a myslím, že máme na co vzpomínat. Myslím, že kdybych si připlatila na nadstandard, tak by moje veselá a kamarádská povaha týden trpěla.:-D

Syn se narodil 28.2.2016

Personál: MUDr. Schmitz, PA Alena Gatialová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Navštívit předporodní kurz.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vlastní příbor, hrnek, pití, dostatek poporodních vložek, pantofle na přezutí na dosah - při příjmu (já měla až na dně tašky, kdo je náročnější ve stravování, nechť si nechává pravidelně donášet jídlo a pití na přilepšenou z domova.:-D

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Teplice - Mikusi 22.04.16 napsala :

Rodila jsem v roce 2011, druhý porod. První v Ústí nad Labe - úžasný zážitek. Mohu tedy srovnávat.

Bohužel neměla jsem doprovod a rodila jsem v noci. Strašný, už nikdy více .Příště bych si raději k sobě někoho vzala.

Sestřička nepříjemná, neochotná. Nevěřila mému pocitu, že rodím. Takže to dopadlo tak, že mě rvala honem rychle na křeslo bez monitorace. Dítě jsem po porodu k sobě nedostala, ač jsem ho chtěla. Nevím, byl důvod si ho nechávat? Nikdo mi nic neřekl.

Když to vezmu kolem a kolem, jsem ráda, že mé dítě je zdravé.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

DOPROVOD! Je schopen se za vás postavit a komunikovat s personálem.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - korculka 24.11.15 napsala :

Já mohu teplickou porodnici jen doporučit. Rodila jsem tedy císařem (dvojčátka), doktoři úžasní. Měla jsem hrozný strach z epidurálu, ale nakonec mě uklidnili a bylo to v pohodě. Sestřičky i anesteziolog si se mnou celou dobu povídali a snažili se mě rozptýlit. Takže nakonec všechno dobrý.

Na Jipu byli taky v pohodě. Mrňouse mi vozily dětské sestřičky na kojení několikrát za den. No šestinedělí můžu říct jen chválu. Pomáhali mi, jak to šlo, všechno vysvětlili s kojením, koupáním. Byla jsem tam deset dní, takže se vystřídal všechen personál a nenarazila jsem na nepříjemnou sestru.

Takže za sebe já určitě doporučuji.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nehodnotit podle, toho jak nemocnice vypadá. Potřebovala by rekonstrukci jak sůl, ale přístup byl perfektní.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

S sebou určitě příbor, hrnek, dostatek vložek.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - zuzikus 11.10.15 napsala :

Ležela jsem v porodnici od 23.9 noci do 28.9.2015 dopoledne. Všechen personál byl naprosto skvělý! Před porodem se o mě hezky staraly sestřičky, kontrolovaly, hlídaly, měřily. Vše mi ukázaly a se vším seznámily.

Tým u porodu taky super! I když nám to trochu déle trvalo, tak mě nechali, aby se mi krásné
a přirozeně rozjely kontrakce až k samotnému porodu. Na šestinedělí také vše v pořádku! Opět celý personál se krásné staral o mě a mou dceru. Neustále nás kontrolovaly a vyšetřovaly.

Nemůžu si vůbec na nic stěžovat. A když už nás měli propustit, tak nás se vším dosyta seznámily.Byla jsem velmi spokojena a mužů jen doporučit! Moc všem děkuji za ochotu, starostlivost a profesionalitu!

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Misujka23 28.09.15 napsala :

Rodila jsem letos v dubnu a za mě spokojenost. Ovšem kdybych byla neznalá, hodně by mě toho chybělo. Co se týče porodu - mají co vylepšovat. Nikdo mi neukázal, kde jsou sprchy, že můžu mít míč atd.

U porodu jsem měla Slovenku, jméno bohužel nevím, ale naprostý andílek a nikoho lepšího jsem snad ani mít nemohla. :-) Před samotným porodem mě vyšetřovala paní Humlová a taktéž milá paní. :) PA - některé by rozhodně mohly zlepšit chování, nikdo jim není zvědavý na to, že se nevyspaly. ;)

Za mě doporučuji :-)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vlastní příbor, vložky, plenky pro miminko, pití.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Teplice - letníček 04.07.15 napsala :

Nedoporučuji. Zaprvé sestry na mě opravdu byly hnusné. Za druhé vám s ničím nepomůžou, starejte se v příšerných bolestech sama. K

dyž jsem šla na sál na kozu, řekly, že to bude trvat ještě dlouho, než porodím. Tak jsem se šla po klystýru osprchovat, pak jsem cítila divný tlak, tak jsem šla znovu na záchod. Myslela jsme, že potřebuji hodně čůrat a na velkou, ale prd. Začala jsem tlačit dceru do záchodu. Tak jsem si radši stoupla, zvonila a křičela na sestru, ať někdo přijde, protože jsem už tlačila. Nikdo nepřišel.

Tak jsem si došla pomalu opravdu ve velkých bolestech na sesternu, tam nikdo nebyl. Tak jsem přemýšlela, co teď. Vrátila jsem se zpět na záchod, dýchala, občas tlačila a pořád zvonila. Najednou přišla doktorka a řekla, jak mi je, tak jsem jí to řekla a ona místo toho, aby mi pomohla, řekla, ať si jdu na kozu. Jenomže já už nemohla, dítě chtělo ven. Sama jsem si lehla na kozu, dost dlouho mi to trvalo. Doktorka řekla, že vůbec nečekala, že během dvou hodin porodím. Že počítala ještě 5-7 hodin.

Najednou jsem byla otevřená na 8 prstů, praskla mi plodovou vodu 4× jsem zatlačila a byla dcera venku. Dceru mi odtáhly pryč a vrátily mi ji na pokoj až druhý den. Byl to můj první porod. Nic mi nevysvětlily, jak mám zkoušet kojit, přebalovat, koupat, vůbec nic mi neřekly. Už nikdy bych v Teplicích nerodila. Kdyby doktorka nepřišla, odrodila bych úplně sama na záchodě.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Pevné nervy a na sestry budte tvrdé.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Těhotenskou knížku, OP, hygienické pomůcky.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - nikcanatalka 27.05.15 napsala :

Rodila jsem zde před dvěma lety. Když to shrnu, tak až na jednu sestřičku, která mě měla hned při příjmu (jméno nevím) a nebyla moc příjemná, musím říct, že jsem byla spokojená a nadšená. V srpnu se tam chystám jít rodit znova.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Sehnat si nafukovací dětský kruh.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Mycí potřeby, příbor, hrníček, jednorázové kalhotky, vložky, plínky jednorázové, zavinovačku, vlhčené ubrousky.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - 2lochneska 05.02.15 napsala :

Moje zkušenosti s porodnicí jsou jen pozitivní a mohu ji doporučit. Rodila jsem poprvé - přirozeně - v lednu 2015.

Chtěla jsem rodit v Ústí nad Labem. Měla jsem tam sepsaný porodopis a připravené všechny papíry. Ve 3 v noci mi doma praskla voda. Jelikož jsem neměla žádné kontrakce, v klidu jsme se s manželem sbalili, odvezli psa k rodičům a po páté ráno jsme dojeli do Ústí.

Tam mi ovšem oznámili, že v 6 hodin zavírají porodnici kvůli opravě vzduchotechniky. Nechali mě převléknout, manžel musel čekat venku, bylo narváno. Napojili mě na monitor a skoro hodinu jsem jen ležela. Monitor se jim nelíbil, protože malý pořád spal. Tak se snažili ho budit, třásli mi břichem, přetáčela jsem se z boku na bok. Po hodině mě vzala mladá paní doktorka na ultrazvuk. Kontrakce jsem neměla a otevřená jen 2cm, tak mi oznámila, že to bude ještě dlouho trvat a že mě někam převezou. Vybrala jsem si Teplice, protože je máme nejblíž. Naštěstí měli volno.

Pak jsem se zas musela převléknout do civilu a spolu s další pacientkou jsme čekali na sanitu a převoz, protože k manželovi do auta už mě nepustili.
Kolem 9 ráno jsme dorazili do Teplic. Nemocnice celkově volá po rekonstrukci, nenechte se ale odradit socialistickým kachlíkovým vzezřením. Sestra na příjmu nás nechala převléknout z civilu a uložila nám věci do skříněk. Ty jsou ve zvláštní místnosti, která se zamyká.

Manžela jsem zatím poslala na snídani, jelikož to na porod ještě nevypadalo. Pak jsem musela opět absolvovat vyplňování všech papírů, protože je s námi z Ústí neposlali. Přitom jsem byla napojená na monitoru. Sestry byly milé a vstřícné. Po 3/4 hodině mě PA odvedla na předporodní pokoj a ukázala mi zázemí porodnice.Jsou k dispozici sprchy, vana, míče. Tašku jsem měla uloženou ve skříňce, která se nezamyká, takže všechny podstatné věci jsem si vzala v druhé malé tašce na pokoj. Měla jsem poměrně velkou tašku, příště bych si vzala jen to nejnutnější k porodu a zbytek si nechala donést potom, všechny svoje věci jsem si totiž tahala po porodnici sama. Naštěstí to není velké oddělení. :-)

Dala jsem si horkou sprchu, kontrakce byly nepravidelné a slabé. Asi v 10:30 mi najednou odtekl „rybník“ plodovky a kontrakce začaly rapidně sílit. Po pár minutách jsem šla k MUDr. Humlové na ultrazvuk. Paní doktorka byla velice milá a příjemná. Vyšetřila mě a provedla hamiltona, protože malý pořád na monitoru spal a nikam se mu nechtělo. :-) Domluvily jsme se na odběru krve, protože jsem si chtěla nechat v záloze epidurál, kdybych bolesti nějak nezvládala. Také se ptají, zda chcete provést klystýr. Nenutí vás do něj.

Pak jsem šla zas na svůj předporodní pokoj. Rychle se mi rozjížděly kontrakce, byly stále kratší a bolestivější. V 11:20 přišla PA mi odebrat krev. Za chvilku se vrátila a když viděla jak funím, navrhla dát hned klystýr. Ten byl v pohodě, ale kontrakce po něm opět zesílily. Nemohla jsem ležet a taky jsem asi špatně dýchala (nebo spíš nedýchala). Dala jsem si znovu sprchu, na vanu ani míč jsem neměla pomyšlení.

Porodní asistentka mě znovu přišla zkontrolovat a navrhla, ať zavolám manžela. Ještě že tak. Sice jsem neměla potřebu s ním sdílet bolesti, ale když mě za 5 minut znovu kontrolovala, byla dost udivená, jak to jde rychle a že tedy půjdeme na porodní sál. Ještě mi řekla, že mám štěstí, že to bylo tak rychlé. To už jsem nějakou dobu dost hlasitě ječela přes kontrakce na celou porodnici, ale nikdo mi to nevyčítal. :-)

Sesbírala jsem si svoje věci a doběhla za PA vedle na sál. Zároveň tam doběhl manžel v zeleném nemocničním přehozu. Když jsem si vylezla na porodní křeslo, zkontrolovala mě paní doktorka, která taky dorazila, a že tedy jdeme hned rodit. Když jsem mohla tlačit, byla bolest hned o moc snesitelnější a už to bylo vše v pohodě. Pak stačilo 4× zatlačit a malý byl venku.

Narodil se ve 12:30, necelé 2 hodiny od počátku kontrakcí. Paní doktorka i porodní asistentka byly úžasné, pořád mě chválily, říkaly, co mám dělat, kdy tlačit, kdy chvilku počkat, jak se nadechnout a pod. Paní doktorce vděčím i za to, že jsem jako prvorodička neměla nástřih (jen pár kosmetických vnitřních stehů) a z porodního sálu jsem odcházela úplně v pohodě. Mohla jsem hned sedět a za týden jsem si připadala, jako bych nerodila.

Malého odnesli ošetřit, manžel byl celou dobu s ním. Já zatím porodila placentu, pak mě paní doktorka chvilku šila a PA ošetřila. Asi 2 hodiny vás pak nechají ležet na porodním křesle s pískem na břiše. Po chvilce přinesla dětská sestra malého a hned mi ho přiložila k prsu. Krásně se přisál a my s manželem prožívali nejšťastnější okamžiky v životě. :-)

Z porodního sálu jsem se přesunula na nadstandardní pokoj, který jsem chtěla a který se zrovna uvolnil. Malého jsem měla hned u sebe. Tady spatřuji největší slabinu teplické porodnice. Mají málo nadstandardních pokojů a nemáte jistotu, že bude zrovna volný.

Na pokoji jsem měla koupelnu, záchod, televizi , rychlovarku, ohřívač lahviček na UM, váhu, zabudovanou vaničku na dítě, dostatek vložek, denně čisté košile, prostěradla, košilky a látkové pleny pro dítě, taky kosmetiku (olejíček, krém na opruzeniny, mycí emulzi). Návštěvy na nadstandardu jsou denně 9-21 hod. Jinak na oddělení 14-18.

Doktoři i sestry z gynekologie i z dětského oddělení byli všichni skvělí! Moc milí, ráno vizita, pak se neustále chodili ptát do pozdních nočních hodin, jestli něco nepotřebujeme, jak nám jde kojení a podobně. Byla jsem s jejich péčí naprosto spokojená! V nemocnici jsme zůstali týden, protože malý měl žloutenku a museli jsme absolvovat fototerapii. Radši jsem si ale zůstala pár dní navíc v takovémto komfortu, než se pak vracet na terapii na běžné dětské oddělení.

Celkově mohu teplickou porodnici vřele doporučit a pokud se zadaří, příště si porod naplánuji rovnou tady.

Personál: MUDr. Humlová Eliška, PA Gatialová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Pozitivní myšlení. :-)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Příbor+utěrku, toaletní papír (super je vlhčený ), vodu na pití (k dispozici celodenně čaj pro kojící matky a černý čaj, ale je tam suchý vzduch a já měla pořád žízeň), vlhčené ubrousky a jednorázové pleny pro miminko (dostanete jen 5ks na začátku), jednorázové podložky (bezva na gyn. vizity ), vlastní body a ponožky pro mimino (jejich košilky jsou dost vytahané), ručníky, osušky, pantofle do sprchy. Po porodu mějte malou lahev vody (až budete moct pít) a bonbony z hroznového cukru (ty jsme užili oba s manželem).

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Anonymní 04.02.15 napsala :

Teplickou porodnici mohu jen doporučit.

Příjemný a vstřícný personál od doktoru po sestřičky. Zodpoví jakékoli dotazy a snaží se vždy vyjít vstříc. Když jsem rodila, bylo tam rodiček víc než měla porodnice boxů, :) ale přesto byli všichni příjemní, i když byli pod tlakem.

Péče na šestinedělí také vynikající. Snaží se vás nestresovat. Péče o miminko je na vás, nikdo vás zbytečně nekontroluje. Pokud chcete něco ukázat či pomoct, není problém.

P.S. Jídlo nebylo nic moc, ale to pro mě není vůbec podstatné.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Anonymní 06.09.14 napsala :

Rodila jsem v Teplicích v r. 2008 a 2011 a byla jsem tam spokojená. Na oba porody (první císař, druhý přirozeně) moc ráda vzpomínám. Nebylo nic, co mi vadilo - nehodnotím (pro mě) maličkosti jako je strava. Důležité je pro mě chování personálu, příjemné prostředí, což bylo opravdu v pohodě. Doporučuji. :)

Personál: MUDr. Štofirová Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Teplice - elisacek2010 04.04.14 napsala :

S porodnicí jsem byla absolutně nespokojená, sestry na předporodním odděleni byly hnusné a arogantní. Už nikdy víc!

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Martina 25 30.01.14 napsala :

V Teplicích jsem rodila v srpnu 2013.

V půl dvanácté v noci jsem dostala lehčí bolesti do zad, netušila jsem ale, jestli to už souvisí s porodem, nebo ne. :-) Byla sem totiž prvorodička. :-) Bolesti se zhoršovaly, takže jsme se s manželem v půl druhé rozhodli, že pojedeme do porodnice. V porodnici nás přijala jedna moc milá porodní asistentka (bohužel si nepamatuji jméno). Napojili mě na KTG a jelikož jsem měla už předtím pozitivní GBS odběr, tak sem dostala infuzi s ATB. Manžel byl celou dobu se mnou.

Asi za půl hodiny se na mě přišel podívat doktor. Ten mi ale moc sympatický nebyl, ale znala jsem ho už z ultrazvuků. Překvapilo mě, jak šlo všechno rychle, ani sem se nestačila rozkoukat a už jsme byli na porodním boxu. Tam jsem asi půl hodiny ležela a nic se nedělo, jen jsem rozdýchávala kontrakce. Pak mi píchli plodovou vodu, no a po pár zatlačeních byla malá na světě. Všichni mě chválili, že na prvorodičku to šlo skvěle a rychle. Terezka se narodila v pět hodin ráno.

Po dvou hodinách jsem šla na pokoj a musím říct že jsem byla ráda, že jsem na dvoulůžkovém, protože tam byla koupelna a záchod, jinak se musí chodit přes chodbu, a to si myslím, že je dost nepraktické. Celkově si na personál nemůžu stěžovat. Sestřičky na oddělení a i dětské sestry byly moc milé a ochotné.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Selima 22.05.13 napsala :

Já si nemůžu absolutně stěžovat, skvělý přístup. Jediné, co mi vadilo, bylo chození na WC přes chodbu, ale bohužel pokoj č. 4 jsem dostala, protože bylo plně obsazeno.

Personál: MUDr. Švejcarová Eliška, sestřička Červená

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Příbor. :-)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - zmichaela 04.03.13 napsala :

Rodila jsem v Teplicích 10.12.2012.

Celkově celé těhotenství jsem měla komplikované, takže jsem tam před porodem třikrát ležela na gynekologii 9. Personál tam byl super. Bylo to moje první těhotenství a dost jsem se bála. Komplikací bylo i to, že jsem alergická na latex, naštěstí to pro porodnici nebyl žádný problém.

Jelikož jsem měla v těhotenství cukrovku, přijali mě o den dřív než jsem měla termín. Dostala jsem tabletku, ale nezabírala. Měla jsem sice pravidelné kontrakce, ale slabší - takové, co jsem už měla měsíc nepravidelně doma. Neotvírala jsem se. Neotevřela jsem se celý ten první den a noc.

Druhý den jsem si dala na doporučení doktorky vanu a najednou to šlo ráz na ráz. Praskla mi voda, odešla zátka a začaly kontrakce. Napojili mě na monitor srdíčka (na něm jsem teda byla připojená co hodinu celý ten den předtím). Jelikož se jim asi ozvy nezdály, tak mě odvezli strašně rychle na sál. Byla jsem tam snad do 5ti minut, provedli mi celkovou anestezii. Částečná mi nešla, i když se o to doktor pokoušel. Ještě stále mi dobíhali kontrakce, ale myslím si, že to bylo především proto, že mám nemocná záda.

Asi za 45 minut byl malý venku. Vím to od manžela, protože jsem se probudila na JIPce. Nemohla jsem se hnout. První co se mi stalo, že jsem potřebovala hrozně kašlat, ale díky jizvě to nešlo. Měla jsem hroznou žízeň, ale sestřička řekla, že až později. Měla jsem hrozně malé bříško. :)

Malého mi přinesli jakmile jsem poprosila. Snažili se ho přiložit k prsu, sestřička se mi snažila pomoc, tím že mi to prso různě mačkala a tak, ale nešlo to. Malý byl tak krásný, na ten jeho kukuč nikdy nezapomenu. Na JIPce jsem byla 24 hodin. Pak jsem musela vstát a jít na porodnici. Byl to trošku ten první den boj, ale dalo se to.

Na pokoji jsem měla vlastní koupelnu a záchod, což bylo super. Malého mi sestřičky nosili na kojení, celou dobu se mi snažili pomoc, aby se přisál. Po doporučení sestřičky jsem začala kojit přes klobouček a malý se krásně přisál a pil a pil. Bylo to tak krásné. Poté přišla sestřička a ukázala mi polohy na kojení po císaři. Když už jsem byla schopná se o malého postarat, tak mi sestřička ukázala koupání, přebalování, oblékání a tak.

Sestřičky i doktoři a doktorky byli prostě úžasní, stále se mě během těch necelých dvou dnů před porodem někdo ptal jak mi je, jestli něco nepotřebuji. Stejné to bylo i na JIP i na porodnici. Úsměv na tváři snad mají přišitý. Měla jsem pocit bezpečí, pocit, že jsem na správném místě, kde se o mě a malého dobře postarají. A to si myslím, je pro maminky nejdůležitější, pohoda!

Všem velice doporučuji, dokonce mi chutnalo i jídlo. Vím, že někdo asi řeší, jak to tam vypadá, jaké mají postele atd. Pro mě bylo nejdůležitější opravdu to, jak se ke mě personál chová a hlavně, že nikdo neřešil, že jsem cigánka.

Personál: MUDr. Inna, MUDr. Švejcarová, MUDr. Kraus

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Sepsat si porodní plán.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vezměte se si sebou vlastní příbor, toaletní papír, oblečení pro miminko dostanete. Hlavně doporučuji z vlastní zkušenosti kojící klobouček. Nejdůležitější je však klid a pohoda.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Kassiel 13.01.13 napsala :

V porodnici jsme byli asi za 3 minuty, bydlíme od ní asi 50 metrů, je dobrý bydlet tak blízko. Hned si mě tam převzali, nechali mě převlíknout a napojili mě na přístroj, co snímá stahy a srdeční činnost mimina. Nechali mě tam odpočívat asi hodinu, během toho jsem vyplňovala vstupní papíry. Po hodině mi dali klystýr a odvedli mě na porodní sál. Pravidelně mě tam chodila kontrolovat porodní asistentka.

Na porodním sále jsem se snažila co nejvíc odpočívat. Mezi kontrakcema, který byly už tak bolestivý, že jsem se zakousávala do prostěradla, jsem se snažila i spát, ale nešlo to.

Kolem půl desátý mi porodní asistentka píchla plodovou vodu a porod jako takovej oficiálně začal. Všichni mě hrozně chválili, že na prvorodičku si vedu úplně bezvadně a opravdu se mnou do tý doby neměli moc práce. Jenže pak to začalo, samotný vytlačování ven. Nejdřív to nebylo tak hrozný, ty kontrakce, který se po odtečení plodový vody ještě zvětšily, v tom člověku docela pomáhaj. Jenže malej ven asi moc nechtěl a „táhnul“ s sebou něco ze vnitř ven. Nevím co, nějakou blánu, doktoři se tam o tom bavili, ale já je moc neposlouchala. Přiznávám ale, že to bylo docela bolestivý.

Po několika stazích, který měly mimino už vypudit ven, bylo ještě pořád uvnitř. Na chvíli to vypadalo na císaře, protože se tam miminu už bez plodový vody moc nelíbilo (průběžně ho monitrovali), ale já se pořát snažila ho prostě vytlačit. Snažila jsem se tak moc, že jsem nestačila dostatečně dýchat a začala jsem chvílema upadat do lehkýho bezvědomí, a tak mi dali dýchací masku, ta mi docela pomohla.

V jedný kontrakci se malej zasek půl hlavičkou vevnitř a půl venku, byla to taková bolest, že jsem ze samýho zoufalství, že to prostě nezvládnu, málem začala brečet. Porodní asistentky, co tam byly, mi s tlačením mi tlakem na břicho hrozně pomáhaly, hodně povzbuzovaly a dodávaly mi odvahu i sílu na závěrečný kontrakce, během kterých jsem měla pocit, že prasknu.

A taky že trochu jo. Potom, co se malej konečně dostal ven, trochu zalapal po dechu, kníknul, doktor mi ho ukázal a on vypadal tak neuvěřitelně krásně, neplakal, díval se kolem sebe. Sestřička ho šla omýt a zvážit, změřit a tak. Doktor mě musel třema stehama zašít. Cítila jsem se najednou hrozně prázdná. Břicho mi kleslo, dostala jsem na něj pytlík s pískem a cítila jsem, že mi tam něco chybí. Přinesli mi malýho a zkusili ho přiložit k prsu, aby sál, to se mu ale nechtělo, tak ho zase odnesli, abych mohla trochu odpočívat. Přinesli ho asi po půl hodině v postýlce, kterou mi zaparkovali na sále přimo u porodního lehátka.

Zhruba po půl hodině přišel přítel a odcházel až kolem půlnoci, celou dobu jsem měla malýho na sále. Když odešel partner, vzali mi i mimino, že mi ho dají ráno, ať se vyspím, ale já ho chtěla mít u sebe hned. Jedna porodní asistantka mě odvedla do sprchy. Když jsem stála, bylo mi trochu zle na omdlení, ale všechno jsem ustála. Odvedli mě na pokoj, kam mi na mou žádost přivezli i malýho. Celou noc jsem na něj koukala, ty hormony, co se mi vyplavily po porodu do těla, způsobily, že jsem nebyla ani unavená, ani jsem necítila bolest. Za celou první noc jsem spala hodinu a stačilo mi to.

Nemám k personálu žádnou výtku, nic. Po celou dobu pobytu se o nás doktoři i sestřičky starali, radili. Byli bezvadní. Můj prvorozený syn je nádherný a moc ho miluju.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Teplice - raduskaX 03.01.13 napsala :

V teplické nemocnici jsem rodila 30.3.2009 37+2. Přijela jsem v 11 hodin dopoledne, ujala se mě velice mladá sestřička, která mi pomohla se převléknout a dovedla mě na vyšetřovnu. Tam jsem ležela za plentou a natáčel se mi monitor asi půl hodiny. Přišla druhá sestra a ptala se té první, jestli mi praskla voda, ona řekla, že ne, a v tu chvíli nastal proslov o tom, že jsem prvorodička a bůhví jestli rodím atd. A já celou dobu ležela za plentou! Bylo mi z toho do breku.

Potom přišla zase ta první a uklidnila mě, že mám krásně vidět kontrakce. Pak jsem čekala na doktorku, až se vrátí z oběda. Po vyšetření jsem se přesunula na hekárnu, kde jsem strávila nejdelší čas. V 17 hodin jsem se přesunula na sál s tim, že „už mi to trvá nějak dlouho“. Zde se stále nic nedělo. Neotvírala jsem se a kontrakce sílily. Pak nastala metoda pokus omyl, nic nezabíralo.

Najednou přede mnou stála doktorka, doktor a tři PA. Hezký pocit pěti lidí hloubajících a koukajících vám do roznoží. Pak si střídavě šeptali a hádali se. Rozhodli se pro císař. Takže do sprchy - jenže z té už jsem nevylezla. Odtáhli mě zpátky na kozu a já během pěti minut porodila přirozeně ve 22:00.

O přiložení k prsu jsem si mohla jen zdát. Holku mi dali až potom a všichni na mě koukali stylem „Tak už si jí prohlídni a vrať jí“. Vybrala jsem si nadstandardní pokoj. V 6 ráno mi dceru hodili do postele, ať jí nakojím a odešli. Nikdo žádný vysvětlení, nic. Kojení nám tedy nešlo, obě jsme z toho byly vystresované, takže se nekonalo nic. Kdyby mi rodina nepřinesla elektrickou odsávačku, tak chuděra nemá co jíst. Měla totiž 2100 g a žádnou sílu na sání, což nikoho nezajímalo. Když jsem ve 2 ráno přišla prosit o trochu mlíka, sestra mi na chodbě vyhrnula košili, zmáčkla prsa a že prej mám mlíka dost, ať se snažím. Až na dětském oddělení, kam jsme se přesunuli s váhou a velkou žloutenkou, mi sestřičky s doktorkami vysvětlily, jak mám zničená prsa od toho věčného snažení. Měla jsem k dispozici Sunaru, kolik jsem chtěla. Takže díky bohu, že bydlím už jinde a budu rodit tam.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Smudlinka 26.12.12 napsala :

V teplické porodnici jsem rodila v prosinci 2012 a s péčí doktorů, porodních asistentek i dalšího personálu jsem byla velice spokojená. Všichni byli milí a vstřícní. Porod mi dva dny vyvolávali, ale nakonec se mi podařilo porodit přirozeně i díky přístupu doktorů a porodních asistentek mám na porod jen krásné vzpomínky.

Během první doby porodní jsem měla možnost kdykoli použít sprchu, vanu či si ulevit na balonu. Po porodu mi ihned položili syna na břicho a nechali ho se přisát k prsu. Teprve poté ho vzali na prohlídku.

Zkušenosti mám jen s nadstandardním pokojem, který jsem chtěla, aby za mnou mohly přijít návštěvy kdykoli během dne (doporučená doba návštěv 9-21 hodin) a mohly být s námi na pokoji. Na nadstandardu jsem měla k dispozici vždy dostatek čistých košil, vložky a mohla jsem si vybrat ze tří jídel. Pokoj mi každý den uklízeli a během dne chodili vybírat koše s použitými plenami.

Skvěle se chovaly i sestřičky z novorozenecké JIPky, kde syn ležel kvůli infekci a které mi hodně pomohly s rozběhnutím kojení.

Personál: MUDr. Švejcarová, PA Jitka Dufková, studentka Lucka

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Klid a dobrou náladu. :-)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Papírové plenky, vlhčené ubrousky, rukavičky, případně overalky (mně se do nich oblekalo miminko lépe než do erárních košilek).

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Nancynka 16.12.12 napsala :

Jako prvorodička jsem se samozřejmě bála. Když jsem slyšela některé hrůznosti, co mi kamarádky říkaly na naší porodnici, moc mi nepomohly. Zklamání se nekonalo!

Všichni byli vstřícní, ohleduplní a chtěli, abysme to měli všichni rychle za sebou. Můj porod proběhl rychle, takže hekárnu jsem nezažila a šla jsem rovnou do sprchy a pak na sál. Dokonce je ani nerozhodilo, že jsem nemluvila a mluvil za mě přítel. :-D Rodila jsem na večer, a tak se mě zeptali, jestli chci miminko k sobě nebo se pořádně naposledy vyspat. :) Brala jsem spánek. :-D

Ukazovali mi pomalu, jak s miminkem zacházet. Nevadilo, že jsem se na něco ptala. Prostě od uklízečky až po doktory/ky všichni na jedničku! :-)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - marlin83 26.10.12 napsala :

Nemohu si stěžovat, rodila jsem v Teplicích v září 2012. Celý personál, lékaři, porodní asistentky, sestry na šestinedělí, dětské sestry, všichni dokonale příjemný. Dostatečně se mi věnovali, na všechno mi odpověděli.

Příjem byl rychlý, nijak mě neobtěžoval - probíhal u mě ještě bez bolestí, takže jsem to měla jednodušší.

Prostředí je v porovnání s jinou porodnicí o dost horší, samá dlaždička, žádné veselé barvy, starší zařízení. Věděla jsem, jak vše vypadá už před samotným nástupem a předem mě to děsilo, ale když došlo na porod, bylo mi prostředí naprosto ukradené :-).

Zkušenost mám s nadstandartním pokojem. Takže opravdu soukromí, vlastní koupelna, dostatek vložek, výběr ze 3 jídel, každý den čisté prádlo (noční košile, podložka do postele, látkové pleny, košilky pro mimi).

Pokud máte holčičku nezapomeňte se sami přihlásit, že máte zájem o píchnutí oušek. Informace už Vám podají.

Personál: Mudr. Eliška Švejcarová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Klid :-).

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Na samotný porod - větší starší ručník, pantofle, pití, gumičku do vlasů a nic víc.
Na pokoj pro mimi - jednorázovou přebalovací podložku (brala jsem ji do postele), jednorázové pleny (dávají jen na 1. den), body + rukavičky (dávají jen košilky).

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - salora 16.09.12 napsala :

V teplické nemocnici jsem rodila 4.9., v půl jedný ráno mě přítel odvezl do porodnice, sestra mě nechala převléknout do košile, pak jsem šla do přijímací místnosti, kde mi udělal doktor ultrazvukové vyšetření, dali mi vyplnit nějaké papíry a pak mě sestra odvedla na hekárnu. Vedle byla hned sprcha, vana a záchod.

Nebudu se rozepisovat podrobně o mém porodu, který byl komplikovaný, po 18 hodinách v bolestech mě nakonec vzali na císaře, malej byl vzpříčenej a já měla malou děložní činnost..po celou dobu mě chodila pravidelně kontrolovat porodní asistentka a poslouchala srdce malýho. Jednou za čas přišla i doktorka Švejcarová(velice milá a příjemná). Během kontrakcí mi sestra udělala teplou vanu, nabízela míč..po těch 18 hod přišel primář Šoltés, který konstatoval a vysvětlil mi proč musím na císaře. Převezli mě tedy na oddělení gynekologie, kde mě umrtvili od pasu dolu, což byla úleva! Taky jsem vše slyšela, co si povídali při operaci a hlavně jsem slyšela a viděla malého hned po narození :-), po vyjmutí mi ho ukázali a pak ho převezli na porodnici, tady už čekal tatínek, mohl hned fotit a koukat, jak ho myjí atd. Pak mu ho dali podle jeho slov na hodinu do náruče. Mě mezitím zašili a převezli na pooperační oddělení. Zde jsem byla 24 hodin, kdy mi malého vozili na přikládání..pak mě převezli na porodnici.

S personálem zde jsem byla velice spokojená, všichni byli milí, malého mi dali natrvalo až 3 den po císaři, před tím byl u sester a pravidelně mi ho vozili(byla jsem za to ráda, jizva bolela). Kdykoliv jsem si řekla, dali mi čistou košili i košilku pro mimčo. Velice dobrý přístup zde mají ke kojení, jedna milá sestra, asi 60 let, tmavé vlasy na ramena, brýle, nevím jméno, mě učila kojení, zapůjčila mi kojící klobouček, když viděla, že se malýmu do pusy nevejde má nateklá bradavka a od té doby jinak nekojím, žádné bolesti ani prasklinky nemám, je to super. 4. den jsem se rozkojila, mlíko mi teklo všude. Zapůjčili mi i kojenecký polštář. Pátý den mě k mému překvapení pustili domu. I přes bolesti, které jsem prožila a proklínala v nich všechny, že mě nechávaj tak dlouho trpět, musím teplickou porodnici pochválit(dělají holt vše pro přirozený porod). Příště bych rodila opět zde.

Personál: MUDr.Švejcarová, primář Šoltés

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vodu, všechny papíry od lékaře(těho knížku), jednorázové plenky pro mimčo.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Venussia 18.08.12 napsala :

V teplické porodnici jsem rodila 22. 7. 2012, a kdybych měla rodit znovu určitě bych se rozhodla pro stejnou porodnici.

Ráno 21.7. 2012 jsem začala mít bolesti a raději jsme s přítelem jeli do porodnice, aby mě zkontrolovali. Při příjmu mě měla na starosti jedna milá taková srandovní PA (mimochodem za celou dobu porodu jsem se nesetkala s nějakou nepříjemnou PA), která mě vyšetřila a zavolala dr. Po vyšetření si mě tam hned nechali a dali mi vyplnit nějaké papíry, po pravdě byla jsem tak vyjukaná, že jsem to vyplnila s přítelem, protože jsem vlastně nevěděla, co tam čtu :-)). Pak se nás PA zeptala, zda přítel zůstane nebo jestli ho mají zavolat později. S přítelem jsem se domluvila, že stačí, aby přijel později, že to bude na dlouho. PA mi ukázala, kam si mám dát tašku, ukázala pokoj, sprchu. Po celou dobu, co jsem byla na hekárně, mě pořád někdo kontroloval, ptal se jestli něco nepotřebuju, fakt se o mě starali. Mohla jsem i jíst a pít, ale popravdě, to ani nešlo. Když jsem se dostala na porodní box, měla mě na starosti MUDr. Háhnová. Někdo o ní říká, že je nepříjemná, ale já tu zkušenost rozhodně nemám. Díky ní, jsem porodila hladce a bez nástřihu a po porodu jsem byla čilá jak rybička.

Co se týká pokoje, i když jsem nebyla na nadstandar. pokoji, byla jsem spokojená. Na pokoji jsme byly 3 maminky a měly jsme tam socil. zařízení. Pokoj každý den uklízeli, měli jsme k dispozici každý den čisté prostěradlo, košile…stačilo jen říct. Každý den byla vizita jak dětská tak i naše. O nás i o děti bylo max. postaráno.

Personál: Eliška Švejcarová, Hahnová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Určitě vzít s sebou tatínka, je to podpora a v případě, že nebudete už vnímat je to Váš tzv. mluvčí.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Těhot. průkaz a všechny lék. zprávy, co jste v průběhu těhot. dostaly a vodu.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - romannkad 29.06.12 napsala :

V teplické porodnici jsem rodila 25.4.2012.

Ráno v jednu hodinu jsem přišla na příjem - doma mi praskla voda.
Sestřička mne zavedla do šatny, kde jsem se převlékla. Přítele ještě poslala domu, neměla jsem vůbec kontrakce. Šla jsem hned na monitor, sepsalo se vše co bylo potřeba a pak už mne odvedla sestra na předporodní pokoj. Tam jsem byla 20 hodin. Celou tu dobu mne všichni hlídali, pravidelně jsem byla monitorovaná, sestřičky se chodily ptát, zda něco nepotřebuji…

Nakonec jsem večer musela pro mizející ozvy plodu podstoupit císařský řez o kterém rozhodl MUDr. Rabih. Vše proběhlo tak jak mělo a já byla po operaci převezena na JIP. Tam byla péče na jedničku ***

Po 24 hodinach jsem mohla z JIPu do porodnice. Jelikož mne řez skutečně hodně bolel a byla jsem ještě pohybově omezena, sestřička mi navrhla, ať si ještě odpočinu a syna jim nechám na oddělení.I když mi to bylo líto, věděla jsem, že to bude lepší pro oba. Druhý den ráno mi syna přivezla a pomáhala mi ho přiložit a pomoct rozjet kojení.

Celou dobu v teplické porodnici o nás pečoval personál, pomáhal a já se tam cítila skutečně dobře. Nemůžu nikomu nic vytknout, strava byla chutná a bylo jí hodně, všude čisto, uklizeno…

Jeste podotknu, ze jizva neni jiz skoro ani videt.Pan doktor ma zlate rucicky.

V budoucnu urcite budu volit opet teplickou porodnici.
Celemu personalu touto cestou jeste jednou moc DEKUJI.

Romana

Personál: MUDr. Darwish Rabih, Eliška Švejcarová, Lucie Merglová a mnoho dalsich Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - neddo 24.06.12 napsala :

V teplické porodnici jsem rodila 17.5.2012. Rodila mě moc milá porodní asistentka (vysoká blondýna, kolem 40ky, na její jméno si bohužel nevzpomenu) - ta se mnou prakticky byla už od rána (rodila jsem vyvolávaně, první tabletku jsem dostala v 8 ráno), což jsem považovala za výhodu, přišlo mi, že jsme si takové „bližší“, u porodu byla i dr. Meričková, která celou dobu stála po jejím boku a dohlížela na porod.

Na porodním boxu se ale postupně objevilo asi dalších 5 lidí. Ti všichni mě moc podporovali, nikdo na mě nekřičel, všichni se pořád usmívali a říkali mi, jak hezky to zvládám a jak jsem statečná. Nenašel se tam nikdo, na koho bych si mohla stěžovat, chovali se báječně. Tlačila jsem cca hodinu hlavičku, sestřička ale pravidelně přikládala na bříško přístroj na měření ozev miminka, takže jsem věděla, že je dcera sledovaná.

Po porodu nám malou hned ukázali, manžel šel s ní do vedlejší místnosti, kde jí měřili a vážili. Mě mezitím dr. šila. Po chvilce mi přinesli malou na přiložení, pak zase zpátky k manželovi. U šití manžel nebyl (ani bych nechtěla), celou dobu byl s dcerou ve vedlejší místnosti. Pak přišel i s ní za mnou a byli jsme cca hodinu, možná dvě na porodním boxu.

Takže za sebe mohu porod v Teplicích určitě doporučit, všichni byli skvělí a cítila jsem se tam moc dobře.

Personál: Dr. Meričková Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Anonymní 06.06.12 napsala :

Já jsem porodila syna 13.1.2012 opravdu pátek třináctého můžu říct, že příjem byl v půl třetí ráno a personál příjemný, ale vrchní sestra nepříjemná s prominutím se po mě vozila byla jako saň, přítel nechtěl k porodu tak šla moje máma, hrozně si to přála. Když tam máma nebyla sestra se chovala nestandartně například se do mě strefovala že mi maminka nepomůže atd…Jsem sice mladá, ale ne uplně blbá prostě to na mě zkoušela a byla nepříjemná, jinak paní doktorka jak píše paní Švejcarová je uplně suprová, měla jsem tam ještě jednu a ta byla taky suprová mladá šikovná, a vrchní sestra, ta druhá ta co předvádí předporodní kurz, je hrozně milá,hodná…

A pak dětská sestřička černovlasá taková trochu starší předváděla koupání hrozně milá a hodná šlo vidět že jí ta práce opravdu baví a má jí ráda…jinak si na teplickou nemocnici nemůžu stěžovat..A pak jsem ležela s malym na dětskym klesla mu váha tam, byly hodně příjemný, moc mi pomáhaly, fakt strašně milý…

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - belamilenka 06.05.12 napsala :

Ja jsem rodila 28.12.2011 a byla jsem maximalne spokojena. Jelikoz je to mensi porodnice, byla jsem ten den jedina rodicka a mela veskerou peci i sal jen a jen pro sebe. Vsechny sestricky i pani doktorka se mnou mely trpelivost, byly velmi prijemne a napomocne. Nemohu rici jedinou spatnou vec. Prijemny pristup pri prijmu, behem pobytu, vzdy klepali pred vstupem do pokoje, doktori se predstavovali,… Prvne jsem se desila 4 denniho pobytu v nemocnici, ale na konec to bylo jako v hotelu a mne se ani nechtelo s malou domu. A pani doktorka Švejcarova byla uplne nejlepsi - takove slunicko positivni :-) ktera je opravdu moc a moc super!!!! Vsem vrele doporucuji.

Personál: Mudr. Eliška Švejcarová

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Manzela ci pritele

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Breuinka 15.04.12 napsala :

V Teplické porodnici jsem rodila v únoru 2010. Příjem, vyšetření i porod byly díky fajn personálu vcelku příjemné, což maminkám hodně pomůže. Já osobně si nemůžu stěžovat skoro na nic, jediné, co mě maličko zarazilo, bylo sestřičkou předvedené koupání miminek v hadrové plence, a to ve vlažné vodě. Poté už jsme si svá miminka koupaly tak, jak nám to vyhovovalo. Nedejte na špatné recenze o Teplické nemocnici, porodnice se díky jejímu přístupu personálu řadí úplně někam jinam. Z Teplické porodnice se vrátíte ve směs vždy minimálně dva a s úsměvem na tváři.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Zůstaňte v klidu a hlavně nepočítejte s tím, že zkušenosti, zážitky, rychlost i bolest jiných maminek během porodu budou stejné i u Vás, protože každá z nás měla, má a bude mít „svůj“ porod, co se toho to týče úplně jiný.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Dobrou náladu, tedy pokud to stav rodící maminky dovolí :-)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Zdenka30 04.03.12 napsala :

Dnes 3.3.2012 jsem se vrátila z porodnice domů s dcerkou Aničkou :-)
Když budu upřímná a výstižná,tak je tato porodnice v pohodě,rodila jsem zde své třetí dítě a prostě pohoda.Personál příjemný nic negativního nemám :-)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Evuša87 01.02.12 napsala :

Rodila jsem v Teplické porodnici 17.7.2011 byla jsem strašně nervózní co mě za těmi dveřmi čeká protože to byl můj první porod a neuměla sem si to představit.
Strašně jsem se bála že to nebudu zvládat a hlavně že Dr. na mě nebudou hodní a budu jim pouze přítěží směny, vše bylo úplně jinak než má představa, všichni byly ochotní a milý.
Na šestinedělním pokoji to bylo hezké pouze postele které nebyly moc pohodlné bylo mínus jinak vše dobré..

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Klid

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Motýlková 10.12.11 napsala :

Sice to tam není žádný luxus, ale porodní boxy a sprchy jsou fajn:) Měla jsem štěstí i na doktorky, co mě rodily, jména bohužel neznám, jedna je malinká tmavovlasá (zřejmě) Ruska, druhá blondýnka s brýlemi, takové sluníčko. Velká chvála patří i mladičké učence, která na mě byla moc hodná!

Jediné nepříjemné byla paní doktorka při příjmu, kdy jsem jí evidentně probudila a ještě na mě koukala jak kdybych si vymýšlela. taková mladá (tak 30let) blond vychrtlína.

Dětské doktorky také super!! moc milé.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nechala jsem si donést věci na miminko, jejich oblékání mi vadilo. Obrovská košilka a místo kalhot či dupaček se podivně váže plena kolem tělíčka.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Ellion 21.11.11 napsala :

Rodila jsem v Teplicích už podruhé.Prvně 26.9 2008 a ted 13.10 2011 a byla nesmírně spokojená.U toho druhého porodu ještě více,než u prvního.Porodní asistenky velice milé,vstřícné a velmi ochotné.Měla jsem opravdu silné bolesti a byla na porodní asistentku(jméno si buhužel nepamatuju)dost nepříjemná,ale ona na mě i přesto byla velice milá a snažila se mě utěšovat a radit jak si ulevit a doktorky při porodu to samý.Nemůžu si to v Teplicích vynachválit.Na oddělení šestinedělí taky super,ochotné milé sestřičky ve dne v noci.Doporučuji všem těhulkám tuto porodnici.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Aby se nebáli a porod si užily.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Plínky a kosmetiku na miminko,mají jen sprchový gel a olejíček, po kterým se mi miminko osypalo.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Sifa 26.10.11 napsala :

Vzpomínám si, že jsem byla přijatá na vyvolání, dali mě na pokoj kde mě hrozně tlačila postel, matrace byla hrozně úzká a žebřiny mě tak tlačily, že jsem celou noc nespala. To bylo ale jediné mínus, pže po porodu, který vedl dr. Schmitz (super!!) mě dali na normální pokoj, kde už bylo vše pohodlné. Sestřičky super, hlavně taková starší s drdolem nahoru. Všechno vysvětlily a byly moc hodný. Jen dr. Procházka mi nebyl příjemný, měla jsem otázky ohledně kojení a byl dost zlej… Jinak super.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - kyslík 27.08.11 napsala :

Od příjmu až po šestinedělí bylo všechno perfektní, pracovníci jsou lidé na svém místě. Přijala mě usměvavá PA, která byla příjemná v průběhu celého hekání i porodu, doktorky při příjmu byly také velmi milé, při samotném porodu mi velmi pomohl doktor a všichni byli v pohodě. Na oddělení šestinedělí byly ochotné sestřičky, které nám pomáhaly se vším, s čím jsme potřebovaly, a odpověděli na všechno, na co jsme se zeptaly.
Shrnuto - všichni od začátku do konce byli hodní a trpěliví.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

A tatínka u porodu:-)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - alka80 25.06.11 napsala :

Dobrý večer,i já bych se chtěla ve zkratce podělit o svou kladnou zkušenost s Teplickou porodnicí.Než jsem tam šla rodit hodně lidí mě odrazovalo at jedu raději do Ustí,nedala jsem na ně a jsem za to velice ráda.Personál strašně ochotný,milý, vstřícný,opravdu nemám žádná negativa jenom samou chválu!!!!!!!Bohužel jména všech si nepamatuji,ale alespon jsem zapsala paní doktorku která mě rodila.Kluk se mi narodil v prosinci 2010,rodila jsem KP.Měla jsem hrozný strach a chtěla jsem pořád císaře,paní doktorka mě uklidnila,že to zvládneme normálně a zvládla jsem to!!!Za 4 hodinky byl na světě.Opravdu super!!!!Teplickou porodnici a i oddělení šestinedělí mohu jenom doporučit!!!

Personál: Mudr Štachirová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Maminky při porodu pozorně poslouchejte co vám říká lékař a nebo PA a dělejte vše jak vám radí a pak bude porod hračka:)))

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

vložky,spodní prádlo,ručníky…vše bude zapsáno v papírku,který obdržíte při se sepsání porodopisu

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Markymini 02.05.11 napsala :

Dobrý den,
jsem z Ústí nad Labem a bohužel jsem měla rodit v termínu, kdy byla ústecká porodnice zavřená kvůli rekonstrukci.Měla jsem na výběr z několika možností, ale protože jsem prvorodička, tak jsem si zvolila tu nejkratší cestu. Sice jsem slyšela různorodé názory na tuto porodnici, ale raději nic neřešila…
Přenášela jsem už osmý den(pondělí) a ve středu jsem měla jít na vyvolání.Porodila jsem 1.3.2011 (ve 12:11hod) holčičku, nejspíš strachy~:-D. Přestože jsme přijeli do porodnice v půl čtvrté ráno, tak musím říct, že sestra i paní doktorka byly velice příjemné. I následující směna byla skvělá. Dokonce i paní uklízečka byla moc příjemná.:-) Od samého začátku, přestože porodnice byla plná, se o mě všechny sestry staraly skvěle. Paní doktorky, včetně té, co byla u porodu, byly velice příjemné… Všem patří mé veliké DÍKY!Hlavně PA,která byla moc milá… A zvláštní poděkování patří sestřičkám z novorozeneckého!!!,za jejich starostlivost a hlavně trpělivost. Nebýt jich, tak dnes malou nekojím.(Bohužel nevím žádná jména). Jestli budu někdy v budoucnu rodit, tak jedině v teplické porodnici!

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

pleny, erární košile dávají na požádání a jsou pohodlné.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Anonymní 18.03.11 napsala :

Na porodnici v Teplicích si nemůžu stěžovat.Od milých usměvavých porodních asistentek až po doktory a dětské sestry i sestry na odd.šestinedělí,dokonce milý pomocný úklidový personál.Por.asistentky(škoda že nevím jména)poradily ,povzbudily.
Péče o mimnko je na prvním místě,díky radám stále a úspěšně kojíme :-)

Syn se narodil 16.ledna 2011 akutním císařem.Jsem vděčná ,že se zjistili potíže včas,syn je zdravý a já také.Všem bych chtěla moc poděkovat za starostlivost a trpělivost s námi rodičkami:-)

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

nebojte se na nic zeptat a myslete hlavně pořád na miminko,že už brzy budete držet nejcenější poklad v náruči,potom se vše snáší lépe :-)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

dostatek prádla

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Anonymní 15.03.11 napsala :

V porodnici v Teplicích jsem rodila v prosinci 2010 byla jsem moc spokojená!!!!!!U porodu Dr. Štofírová - super!:-) Doktoři, PA i sestřičky z novorozeňat moc milé, prostě opravdu velká spokojenost!!!

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Anonymní 27.02.11 napsala :

V Teplické porodnici jsem 19.2. porodila svého syna Adama a chtěla bych tímto poděkovat veškerému personálu, který byl jak při porodu (Dr. Štofirová, PA Lucka), tak na odd. šestinedělí. Bylo o nás perfektně postaráno, na pokoji čisto, personál ochotný, milý.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - tarantule 23.02.11 napsala :

Já rodila v Teplicích 2* s odstupem 16 let.Má první zkušenost byla přímo příšerná.Sestry byly hrozné,nadávaly,byly opravdu nepříjemné,a když už jsem cítila,že budu rodit,známe to všechny-silný tlak a pocit,že musíme tlačit,tak jsem si všimla,že sestra vedle měla kafíčko a cigaretu.Nepochopitelné?Ano.Opravdu to tak bylo.Tak jsem na ní zavolala,že budu asi rodit,a ona mi odpověděla,že mám držet hubu,a že ví,kdy budu rodit.A to nejsem národnostní menšiny,jen jsem byla mladá-bylo mi 19.let.Nechala jsem si vše líbit,a neohlásila to,chtěla jsem mít porod za sebou.Dlouho jsem pak nechtěla mít další děti po té strašné zkušenosti.Už jsem nevěřila,že se něco změní.K mému úžasu se ale změnilo,a musím říct,že hodně.Když jem pak o 16 let otěhotněla podruhé,a v Ústí nad Labem měli na dva roky obsazeno,a musela jít rodit opět do Teplic,personál byl úžasnej.Škoda jen,že si nepamatuji jméno sestřičky,která mi velmi pomáhala,byla příjemná,a porod díky ní proběhl velmi rychle a bez komplikací.Takže souhrnem,pokud tam bude personál,který je tam dnes,tak se maminky nemají čeho bát.Musím dodat,že se o mě a malého sestřička starala opravdu hezky.Jen mi chybělo to,že mi malého nedali hned po porodu do náruče.Jen mi ho ukázali.To jsem si ale vynahradila tím,že jsem si ho následujícího dne už nechala u sebe na pokoji napořád.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

plenky pro mimčo.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Sarinecka 03.01.11 napsala :

Já jsem v Teplické porodnici rodila 15.10.2009 a byla jsem velice spokojená narodila se mi zdravá a krásná holčička a co ještě více dodat je to,že mě odrodil i můj doktor ke kterému chodím a to Dr.David a byl super:o)))),u porodu jsem měla i přítele a vše probíhalo velice rychle během hodiny byla malá venku:o))).Na teplickou porodnici nedám dopustit.A to jsem byla vystresovaná prvorodička:o)))),ale vše proběhlo nadočekávání dobře:o)))).Celému personálu bych tímto chtěla poděkovat za péči jak o mě tak i o malou:o)))).

Personál: rodil Dr.David

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

ptát se na vše co Vás zajmá

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

porodnické vložky,a pilníček na nehty

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - wiera 22.12.10 napsala :

Zkušennost z porodu je výborná, nemůžu si na nic moc stěžovat. Jen na takové kosmetické maličkosti. Ale jinak personál super, miminka jsou u nich na prvním místě.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

pilníček na nehty

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Ullriska 21.12.10 napsala :

Rodila jsem zde 2× a to s desetiletym odstupem a nemuzu si na nic stezovat. Planovaneho tretiho potomka bych rovnez rada porodila v teto porodnici.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Zadny stres

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Veronika 1976 15.11.10 napsala :

Rodila jsem v teplické nemocnici letos v září císařským řezem. Narodila se mi krásná dvojčátka - holčičky 3010g a 3000g + 51cm a 50cm. Do poradny jsem chodila k dr. Štofirové, která je úžasná,trpělivá a na každou otázku vám mileráda odpoví. U samého porodu byla dr. Strupinská, které moc děkuji za to, že přivedla na svět mé holčičky a počínala si opravdu profesionálně a velice lidsky. I sestřičky na porodnici a na odd. šestinedělí byly příjemné a ochotné /moc děkuji sestřičce Jitce, Radce, p. Voháňkové a ostatním sestřičkám/. Byla jsem maximálně spokojená od začátku do konce a všem tuto porodnici doporučuji. Cítila jsem se tam opravdu moc dobře a budu v dobrém vzpomínat na ten nejkrásnější den v mém životě, kdy mi ukázali mé princezny. Ještě jednou mé velké díky vám všem!

Personál: Dr. Strupinská

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

ničeho se nebojte, hlavně se ptejte a nestyďte se !

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

dobrou náladu

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - loocy 04.10.10 napsala :

V Teplicích jsem před dvěma měsíci rodila své druhé dítě a musím říct, že spokojenost byla opravdu velká! Některá zařízení nejsou zrovna nejnovější, co ale na tom, hlavně že se tam člověk cítí dobře a příjemně. Personál velice milý a ochotný, nadstandard suprový, na jídle by teda nemocnice mohla trochu zapracovat a sestřičky a doktoři by se mohli začít umět pacientům představovat. Celkově hodnotím opravdu vysoko a když to porovnám s Ústí, kde jsem rodila před pěti lety, šla bych znovu do Teplic. Tady jsem se cítila tak nějak víc pohodově.

Personál: pí Miluška Ištvánová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

určitě se Teplic nebojte, panujou tu bohužel různé názory, ale já jsem se osobně přesvědčila, že to je úplně v pohodě

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

klasický seznam, co se píše všude, nic zvláštního navíc

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Anonymní 24.09.10 napsala :

Rodila jsem v porodnici Teplice v červenci 2010 a jelikož to byl můj první porod, vůbec jsem nevěděla co mě čeká. Musím podotknout že jsem docela náročná a tudíž jsem dopředu předpokládala že budeme s manželem spíše zklamáni chováním personálu, po přečtení některých názorů na teplickou porodnici jsem se i trošku bála. Manžel byl semnou celých sedm hodin při porodu a musím říct, že jsme byli tak mile překvapeni, že jsme to ani nečekali. Personál porodnice byl naprosto úžasný. U příjmu i porodu jsem měla takovou hezkou zrzavou pihovatou sestřičku (bohužel nevím jméno :-((), hned u příjmu když otevřela dveře a koukla na mě jak se svíjím v bolestech za dveřma, pořád se na mě usmívala a uklidňovala mě, ne takový ten pocit že otravujete, byla strašlivě hodná, všechno mi vysvětlila, měla se mnou trpělivost, pečovala i o manžela :-) ke konci porodu přišla paní doktorka Štofirová a to je naprostý anděl :-)
Kdyby ten porod nebyl taková hrůza tak si to jdu za rok zopakovat, protože byli všichni moc hodní :-)

Na novorozeneckém oddělení až na jednu sestřičku byly úžasní.
Pokud se ještě někdy rozhodnu rodit tak jedině v Teplicích, protože lépe už se chovat ani nemohli. Vřele doporučuju a nevěřte tomu co kdo píše negativního…

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Hlavně klid :-)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Manžela

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Kvetka1982 22.07.10 napsala :

Dobrý den v době těhotenství jsem pročitala různé recenze na téma Teplcké porodnice a vůbec jsem nemělqa radost s toho,že tam půjdu rodit po tom všem co jsem si přečetla.Ale opak byl pravdou.Můj první porod v roce 2007 proběhl v Českých Budějovicích a když průběh porodu srovnám s druhým porodem 8.7.2010 v Teplicích tak jasně vyhrává Teplicka porodnice.Prsonál mi vyšel vstříct ve všem a hlavně se o mne po celou dobu porodu skvěle starali.Zejmena sestricka drobnější postavy s blond vlasy(bohužel jméno nevím)ta byla opravdu úžasná.I po porodu byla péče o mne i malou Valerii na prosto v pořádku.Teplickou porodnici mohu doporučit.Hlavně si musí každá maminka uvědomit ,že porod je o bolestia tu nikdo neovlivni,ale opravdu jsou tam doktori ai sestricky,kteri si zaslouzi jen chvalu.Timto jim moc děkuji a preji jen same spokojene maminky a Vám co budete rodit v teto porodnici přeji take krásný porod bez komplikaci :-)

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Aby braly porod pozitivně a nvěřili všemu špatnému co si zde mohou přečíst.Pokud bude poslouchat rady doktorky nebo sestry tak bude urcite vse v poradku.Za tu bolest to preci stoji :-)

Nahlásit
neutrální
Porodnice Teplice - Pastelka 20.07.10 napsala :

S porodním oddělením jsem byla nesmírně spokojená, ale o přístupu na novorozeneckém se to rozhodně říct nedá. Sestry moc ochotné nebyly, ale to je možná jen můj subjektivní pocit. Nejvíc mě ale šokovalo, když jsem upozorňovala na to, že malý čůrá jen po kapkách a že má zduřelý penis. Byla jsem odbyta, že je to po porodu KP normální.To že je oranžový jako broskvička nikdo neřešil. žloutenku prý nemá a s tím jsme byli propuštěni domů. Skončili jsme s akutním selháním ledvin na urologické klinice v Praze. Operovali ho na poslední chvíli, podle slov lékařů by do druhého dne nepřežil :-( Takže závěrem…porodnici a péči na porodním moc chválím, ale na novorozenecké pozor!!!!!

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Lorika 09.05.10 napsala :

Na porod v teplické porodnici mám ty nejhezčí vzpomínky. Byla to dřina, to nepopírám, ale s personálem teplické porodnice se dal krásně a v klidu zvládnout. U porodu byl u mně Dr. Lojka, Dr. Štofirová a porodní asistentky Veronika a Andrea. Moc spokojená jsem byla i s novorozeneckými sestrami, to s jakou trpělivostí svou práci vykonávají je obdivuhodné. Všem patří poděkování. Porod je krásný zážitek a již nyní, jen pár týdnů po porodu přemýšlím, že bych šla klidně rodit znovu:-)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - Anonymní 02.05.10 napsala :

V Teplické porodnici jsem rodila dvakrát 8/2001 A 7/2009 pokaždé jsem byla velmi spolojená s přístupem sester i ochotou lékařů.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - pandora 23.01.10 napsala :

V Teplicích jsem rodila 13.1. 2010. Byla jsem velmi spokojená a docela nadšená přístupem který tam mají k rodičkám . Na šestinedělí úžasný přístup sestřiček , pomoc při kojeni ( a já nebyla lehký případ) ale kojím diky personálu teplické porodnice který mi nedovolil to vzdát.Tímto jim chci moc a moc poděkovat za trpělivost co se mnou měli a popřát jim hodně síly a trpělivosti do budoucna a hlavně jim vzkázat aby vydržely , protože dělají úžasnou práci a dělají jí opravdu profesionálně a hlavně LIDSKY. Všem vám moc děkuji. S pozdravem Denisa Bláhová

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Teplice - slunicko_aliki 31.12.09 napsala :

Byli tam na nás moc hodní. Jak jsem se toho bála rodit v Teplicích, tak jsem si nemohla stěžovat. Porod proběhl rychle bez komplikací.

Personál: rodil mě Dr. David Nahlásit

Fotky z porodnice

první focení s tátou

Takhle nám přišli vyfotit holčičku do novin den po porodu....

a ted uz nám jsou roky

Natalka hned ppo narozeni

Karolínka po převozu na pokoj.

Karolínka pár minut po porodu, ještě na porodním sále :-)

Díky příjemnému a vstřícnému personálu byl příchod Karolínky rychlý a bez...

vše mi bylo hrozně veliké

první přisátí ještě na porodním sále:))))

a už na oddělení šestinedělí

u maminky

tak a už to máme za sebou:))))

3.den
1 komentář

Naše zlatíčko

Miláček druhý den po narození

Přidejte Vaše fotky k porodnici Teplice.>

Děti z porodnice Teplice

Maminka Město Dítě Míry Narozeno
Děti, které se narodí v porodnici Teplice
Kateřina11111 Nevím neznámé 02.06.2019
Děti narozené v porodnici Teplice
Sona123povalecova Teplice Laura Magová
50 cm, 3450g 30.12.2018
nausikaa Duchcov Antonín neznámé 03.11.2018
Bellisek Teplice Jan Krška
50 cm, 3350g 15.10.2018
Zdeněk Nikolass Nikollas
50 cm, 2300g 04.10.2018
Martina 90 Honzík
50 cm, 3450g 03.10.2018
Daniela132 Duchcov Daneček
49 cm, 3400g 01.10.2018
mia12345 mia
50 cm, 3860g 15.09.2018
Ajda111 Kostomlaty Pod Milešovkou Valentina
48 cm, 3350g 06.09.2018
BarboraH97 Nevíme neznámé 25.08.2018
Natallg Matyášek
neznámé 21.08.2018
Pavla867 Ema
54 cm, 3600g 18.08.2018
Domca20 Teplice Eliška
49 cm, 3400g 05.07.2018
Wejuna11 Litoměřice Dominika
47 cm, 3150g 03.07.2018
KláruškaF Radim,Verunka neznámé 19.06.2018
Victorka1 Denísek 50 cm, 3400g 18.06.2018
LuCcieee Matyáš
52 cm, 3850g 12.06.2018
Miki1205 Tomáš
47 cm, 2650g 12.05.2018
Kacenka018 Kačenka
39 cm, 1900g 11.05.2018
Vladicek2018 Vladimír
47 cm, 2750g 16.03.2018
Natalie 2018 Natálie 41 cm, 2000g 10.03.2018

Rodily v porodnici Teplice

Chystají se rodit v porodnici Teplice

Diskuse o této porodnici

Rodila jste v porodnici Teplice?