Porodnice Teplice 2022

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.1.22 15:49

Porodnice Teplice 2022

Ahoj, nějaká zkušenost porodnice Teplice v Čechách?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.1.22 16:54
@Anonymní píše:
Ahoj, nějaká zkušenost porodnice Teplice v Čechách?

Byla jsem tam pouze na gyn. zákroku a ujistil mě to v tom, že bych tam rodit nechtěla. Raději jsem uspisila stěhování, abych rodila v lepší porodnici. Kdybych se nestehovala, chtěla bych rodit v Kadani.

• Citovat
  • Nahlásit
201
21.1.22 18:45

Rodila jsem tam leden 2021, A nikdy už bych tam nerodila. Sestry a doktor u porodu byli super. Bohužel dětské JIP a oddělení šestinedělí katastrofální. Přístup k prvorodičkám a k matkám, které své děti nemohou mít na pokoji strašný. Každá sestra mlela něco jiného, každá směna jiné,,návyky" a pravidla. Jídlo, které podávaly ženám, které se mají rozkojit se nedalo žrát, plnodnota nula, takže bez vlastního jídla bys tam ještě asi umřela hlady. Na hajzlu byla taková zima, že hemeroidy po porodu se ti tam spíš zhorší - o kvalitě sprch se radši nebudu ani vyjadřovat. Pokud ti nevadí rodit na sále, kde to vypadá stejně jako před třiceti lety a zvládneš se o novorozeně plnohodnotně starat sama a nebudeš potřebovat rady či větší lékařskou pomoc a chceš prostě někde jen porodit, asi ok, ale jinak nedoporučuji. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
25.1.22 18:08

Ahoj :) jsem z Teplic, ale původně jsem chtěla také rodit v Kadani, nakonec skrz vzdálenost v zimě vyhrálo pohodlí a nejbližší porodnice :andel:.
V zásadě souhlasím s tím, co píše @xxprincesscz:palec: :pankac: Rodila jsem tam v prosinci 2020 a také jsem chytila skvělou doktorku i porodní asistentku :potlesk:. Sestry na šestinedělí mi také říkaly každá něco jiného, byly tedy příjemné, ale já spíš potřebovala poradit s kojením atd…a bylo to takové vše narychlo a šup pryč :roll:…a jídlo bylo fakt hnusný a to nejsem moc vybíravá :mrgreen:… Naštěstí jsem byla na nadstandardu, tak se ty tři dny dali vydržet v částečném soukromí. „Porodní kóje“ vypadá trochu jak v blázinci, ale mně to bylo celkem jedno, protože jsem byla ze všeho stejně dost mimo. :dance:
Každopádně pravděpodobně mě to čeká znovu v létě a znovu půjdu do Teplic :think:. Nebrala jsem to jako wellness, ale nutné zlo, kde musím přežít (jako všechny nemocnice) :lol: :palec:.
Přeji ať jsi s výběrem spokojená a hlavně zdraví :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
539
27.2.22 16:52

Ahoj holky, já nevím kdo vše je tady z Ústeckého kraje dělám sbírku na ukrajinské hranice, budu rada za jakékoliv sdílení a pomoc. Dekuji 🇺🇦 🙏🏼????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat