Teplota 35,5 u dítěte - je to normální?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 20:40
Teplota 35,5 u ditete

Dobrý den, syn 5 let, od včera rýma, dnes se přidal kašel a bolest uši. Na orl jsme byli, zatím zánět není, i když u jednoho ucha tekutina ve stredousi je. Nyní 4 hodiny spal a má teplotu 35,5 po odectu. Měřeno kvůli přesnosti v zadečku. Na ouška si opět stěžuje. Na měření vyzkoušený 2 teploměry, oba ukazuji stejně. Je možné a normalni, aby měl po probuzení tuto teplotu? Nic typu nurofen nedostal. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Helileli
Závislačka 3048 příspěvků 27.11.18 20:50

Já spíš přemýšlím, jestli je normální strkat pětiletému teploměr do zadku :nevim:

Strčila bych dítě do teplé vany a pak do peřin s termoforem. Nicméně můj osobní typ je, že mu to v noci vyletí do závratných výšin, takže bych se připravila na noční výjezd na pohotovost, zkontrolovala bych zásoby nurofenu atd. :?
Nízkou teplotu může mít z únavy a z vyčerpání, jak tělo bojuje s nemocí, když to takto nabírá sílu, tak je to pak většinou velký. :zed:

Denina01
Kecalka 449 příspěvků 27.11.18 20:54

Teplota 35.5 je u mě naprosto normální už od malička, však je to ještě v rozmezí normy tuším… :)

-Sára
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 27.11.18 20:54

Mě to přijde jako nenormální 5letemu měřit teplotu v zadku.ja mam infra teploměr a merim s tím.na to ucho ti napsala něco? Octobacit třeba?myslím že se mu rozjíždí v uchu zánět.

Ennny
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 27.11.18 20:57

Přijde mi ujeté teplotou měřit v 5 letech v konečníku :zed: ale k věci podle mě to do rána bude zánět jak Brno ,v noci hlavně hlídat a nemít pretopeno podle mě mu to vyletí…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 20:58

@Helileli @-Sára kde měřím teplotu je každému šumafuk, má psychiatrickou dg a nikde jinde ho nezměřím. Ale to nebylo předmětem diskuze. @-Sára dostal jen erdomed.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 20:59

@Ennny viz níže, má psychiatrickou dg., mě to též netěší a co mám dělat. On nezvládá spoustu věcí jako běžné pětileté děti…

-Sára
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 27.11.18 21:02
@Anonymní píše:
@Helileli @-Sára kde měřím teplotu je každému šumafuk, má psychiatrickou dg a nikde jinde ho nezměřím. Ale to nebylo předmětem diskuze. @-Sára dostal jen erdomed.

To je mi líto nemyslim to špatně já jen že ten infra meri do 1sekundy.merim s tím roční holčičku a to i v noci kdy chci mít jistotu že teplota nestoupa.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 21:05

@-Sára on se toho bojí. :/

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 27.11.18 21:10

Chlapovi se to taky stává. Napřed mu klesne teplota, dostane až zimnici (a chodí za mnou, jestli nemá teplotu, přitom je studenej jak led), nemůže se vůbec zahřát, přes noc mu pak teplota vyletí, zpotí se jak pes a ráno vyleze nějakej „bacil“.

-Sára
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 27.11.18 21:10
@Anonymní píše:
@-Sára on se toho bojí. :/
:( uvidíš co bude v noci.ten nurofen je i na bolest pokud si stěžuje na ouska tak bych mu ho dala.je i protizanetlivy. Ta teplota je normální tím teplomerem. Pokud by se to nezlepšilo do rána a stále by si stěžoval na bolest tak znovu k dr.preji at se mu to nerozjede a je mu líp :kytka:
Martanka92
Kecalka 301 příspěvků 27.11.18 21:11

@-Sára a můžu tip jaký teploměr máte? Jeden doma máme, ale ukazuje si spíš co se mu chce

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 21:14

@-Sára děkuji, měřím ho tím pokaždé a nikdy toto neukázal. Uvidíme. Spinká tady vedle mě. Bobek. on má právě i velmi silně posunutý práh bolesti, co jiného dost bolí, tak on o tom ani neví. Zánětů ucha měl už desítky /opravdu/. Už to vypadalo, že to nejhorší máme za sebou a asi bohužel. :(

catchthem
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 27.11.18 21:17
@Martanka92 píše:
@-Sára a můžu tip jaký teploměr máte? Jeden doma máme, ale ukazuje si spíš co se mu chce

Přidávám se, taky mě zajímá. Ten náš je taky dost nespolehlivy, tedy podle mě. Tři měření po sobě a často i stupeň rozdíl

-Sára
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 27.11.18 21:17

@Martanka92 mám smart cemio. Spokojenost :pankac: pri třech detech super věc.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >