Dcera zvrací, jak budou fungovat antibiotika?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivana 85
Závislačka 3086 příspěvků 27.11.18 17:38
Antibiotika a zvraceni

Ahoj, dcera bere atb a obe jsme chytly nejakou virozu a zvracime. Chtela jsem se zeptat, jak dlouho v sobe musi udrzet atb aby zacli fungovat a nemusela jsem ji davat dalsi davku. Dekuju za odpovedi

Přečtěte si článek: Víte, jak postupovat při zvracení u dětí?

Reakce:
luca241
Ukecaná baba ;) 1680 příspěvků 27.11.18 17:47

Zavolala bych o tuto informaci do nemocnice.Pokud tu není lékař,tak budou všichni max tipovat :nevim:

Uživatel je onlinetezi
Hvězda diskuse 50626 příspěvků 1 inzerát 27.11.18 17:58

@Ivana 85 záleží na doktorovi. Řešila jsem u syna, který zvracel při horečce, takže jsem to několikrát řešila. Naše doktorka mi říkala, že při zvracení do hodiny je potřeba podat znovu, podle zastupující dr. stačí půl hodina.

Hrabě Dooku
Kecalka 213 příspěvků 27.11.18 17:59
@Ivana 85 píše:
Ahoj, dcera bere atb a obe jsme chytly nejakou virozu a zvracime. Chtela jsem se zeptat, jak dlouho v sobe musi udrzet atb aby zacli fungovat a nemusela jsem ji davat dalsi davku. Dekuju za odpovedi

vyzvracet antibiotika to už je někakej moderní level, ne :P

Halamka
Závislačka 3695 příspěvků 27.11.18 18:15

@Hrabě Dooku co to meleš? Mě dcera taky zvracela při spálove angine a nakonec musela na injekce.
A pokud má dítko ATB a do toho chytí střevní virózu, tak jaký moderní level??

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1997 příspěvků 27.11.18 18:44

No nevím, dcera i syn měli nějakou střevní virozku před 14dny a blinkali co hodinu asi 10 hodin. Děs. Dcera od půl sedmý večer do tří do rána a syn od půlnoci do osmi do rána. To bylo bájo. TAkže pokud se do hodiny antibiotika nevstřebají, tak asi nechat až na tu další dávku.

Ivana 85
Závislačka 3086 příspěvků 27.11.18 19:44

Nase dr uz tam samozrejme neni a do nemocnice volat nechci,odtamtud nas ted pustili a urcite by mi rekli at jedem zpet.Kdyby zvracela jen dcera,tak jim to samozrejme reknu,ale tim ze to mam taky,tak to urcite neni z atb.A prave si nejsem jista jestli to je pul hodina nebo hodina,tak jsem myslela jestli nekdo nema info od doktorky.

Uživatel je onlinetezi
Hvězda diskuse 50626 příspěvků 1 inzerát 27.11.18 20:38

@Ivana 85 pokud je udrží přes půl hodiny, tak bych jí je znovu nedávala.

Ivana 85
Závislačka 3086 příspěvků 27.11.18 20:46

@tezi dekuju.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >