Dvě skoro stejné masti na stejný problém?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AAAjirina
Stálice 64 příspěvků 27.11.18 10:11
Dvě skoro stejné mastě na stejný problém?

Ahoj holky, malej se léčí bohužel kortikoidy na atopák od 4.měsíců.. Vždy jsme používaly Locoid a teď mi v lékárně vydala skoro stejný Locoid Lipocream. Je to pořád to samé?
Viz.foto.

Přečtěte si článek: Atopický ekzém u kojenců: Kojení jako prevence

Reakce:
Miasofi
Kecalka 486 příspěvků 27.11.18 10:13
@AAAjirina píše:
Ahoj holky, malej se léčí bohužel kortikoidy na atopák od 4.měsíců.. Vždy jsme používaly Locoid a teď mi v lékárně vydala skoro stejný Locoid Lipocream. Je to pořád to samé?
Viz.foto.

Srovnej příbalové letáky :nevim:

AAAjirina
Stálice 64 příspěvků 27.11.18 10:17

@Miasofi Jsou stejné, akorád složení je trochu jiné.. Lékařka mluvila že jsou dva skoro totožné, ale každý je na trochu jiný problém.. říkala že napíše opakovací recept a že mám pokračovat ve stejném výrobku dále. Ale v lékarně mi vydali jiný :think:

Hoa Mai
Kelišová 5885 příspěvků 20 inzerátů 27.11.18 10:21

@AAAjirina účinné látky tam máš pořád stejné množství, Lipocream bude mastnější.

Dobrvava
Povídálka 16 příspěvků 27.11.18 10:35
@AAAjirina píše:
Dvě skoro stejné mastě na stejný problém?

Co jsou to mastě? Myslíš masti (mast podle vzoru kost)?

@AAAjirina píše:
Jsou stejné, akorád složení je trochu jiné..

Tak jsou stejné nebo trochu jiné? První část věty zcela popírá druhou část! To se pak špatně radí. Ale jak píše Hoa Mai, léčivá látka a její množství je obou mastích totožné.

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 3045 příspěvků 27.11.18 10:46

Oba mají stejnou léčivou látku, jen malou odchylku ve složení, oba jsem na ekzém od dětství používala a oba pomáhaly. :palec:

AAAjirina
Stálice 64 příspěvků 27.11.18 11:21

Volala jsem kamarádce a ta říkala, že jedna je na suchá místa a druhá na mokvající místa. Tak teď jsem z toho jelen.. :think: Malej to má suché jak pepř.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Česká klinika v kampani až příliš vyretušovala Bílou a Krainovou, je to ještě etické?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >