Teplota po císaři

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.11.21 17:13

Teplota po císaři

Dobrý den, jsem týden po císaři a dostala jsem teploty 37,5-38. Měla jste to taky tak některá? O mléko jsem přišla, beru Panadol a nemůžu fungovat. Je to normální nebo co by to mohlo být?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4462
25.11.21 17:19

Mohol by to byt zanet. Akespon by som zavolala do porodnice a pak tam dojela. A kojeni by som nevzdavala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
25.11.21 18:11

Mě rikali, ze kdyby náhodou, mám se to prvně snažit srazit praskama. Paralen, a ještě cosi.. Kdyby nepomohlo, jet se zkontrolovat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
25.11.21 18:16

Ahoj,
měla jsem to samé, teplota 38,5. Já jsem teda hned letěla na gyn. pohotovost a nic nenašli. Teplota pak za dva dny přešla s užívaným Ibalginem. Ale pokud se Ti cokoliv nezdá, raději se nech zkontrolovat. Přeji, ať to nic není. R.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
25.11.21 19:21

Ahoj, mela jsem taky teplotu 38, cast jizvy mi zacala hnisat. Mela jsem tu cast i vic zarudlou a to misto me vice bolelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.11.21 20:13
@Katchielka píše:
Ahoj, mela jsem taky teplotu 38, cast jizvy mi zacala hnisat. Mela jsem tu cast i vic zarudlou a to misto me vice bolelo.

Jela jste do nemocnice? Nechali si vás tam?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.11.21 22:10

Ahoj, mě teda při propouštění z porodnice řekli že kdyby se náhodou dostavila teplota mám hned letět na pohotovost, tak že bych neváhala a jela bych!😶

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
26.11.21 06:49

@Novakovaaneta jela jsem do porodnice. Nenechali si me tam. Jen mi to vycistili a pak jsem tam kazdy druhy den dojizdela na cisteni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat