Teplota příkrmů – ohříváte přesnídávky a jogurty?

327
19.9.05 21:17

Teplota příkrmů

Ahojky ohříváte dětem krom obídku také přesnídávky a jogurty? Já si tedy osobně myslím, že by měly mít pokojovou teplotu a to stačí. Díky věrka :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1535
19.9.05 21:32

Ahojky, nám je 8 měsíců a začínáme s příkrmy. Zastávám stejný názor- ohřívání obídků a zbytek pokojová teplota.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
19.9.05 22:25

Ahoj, ja presnidavky a jogurty neohrivam davam je v pokojove teplote. Parkrat se mi stalo ze sme na posledni chvili rozhodli ze bude jogurt takze ho bastila primo z lednicky a vse v poho. Sany+mimi 7m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
19.9.05 23:38

Ahoj neohříváme. My jsme měli ze začátku trošku problém se studenou (v pokojové teplotě) kašovitou stravou, tak jsem i přesnídávku parkrát ohřála, ale to netrvalo déle než týden.
Ale jídlo z ledničky (ať je to co chce) rozhodně ohřívám (aspoň na tu pokojovou teplotu; nevím jak u miminek, ale vím, že kdybych dala kočce konzervu rovnou z ledničky, koleduju jí o angínu… Tak dávám radši pozor i na krmení pro lidské mláďátko :lol: ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
741
22.9.05 13:58

Teda s tou kočkou mě to rozesmálo. :D Příkrmy ohřívám normálně, ale co se týče ovocných přesnídávek, tak bych určitě nechala tu pokojovou teplotu.

Bibina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
22.9.05 17:02

Já jsem tady docela nedávno psala dotaz, jak to udělat, aby mi dítě jedlo i jídla pokojové teploty. Normálně jsem si malou rozmazlila a ona nechtěla jíst jídla chladnější než klasických 37 stupňů. Prostě jak ji to jenom trošku chladilo na jazejčku, už to bylo na bryndáku. Bojovaly jsme tak až do jejích prvních narozenin. Teda ne bojovaly, prostě jsem rezignovala a ohřívala. Až vlastně v těch letních parnech jí najednou chladnější jídlo přišlo vhod. Ale je pravda, že po teplém jídle je spokojenější. Takže přiznávám, že když sem tam dostane jogurt,tak ho ohřeju nebo míchám k pití s teplou vodou.To nezůstane ani kapka =o)))). Ohřívání opravdu nijak neškodí, ale je to děsně nepohodlné při cestování. Nám třeba nechtěli dát v čínské restauraci teplou vodu a holka prostě nejedla nic celý půlden. Ale věřte nebo ne, u dalšího dítka bych ohřívala taky. Nějak mám raději všechno teplejší. Mám problémy se žaludkem a studené mi nedělá dobře…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama