Trojkolka v zimě

1535
19.9.05 19:44

Trojkolka v zimě

Ahoj holky, řeším nadcházející zimu a nový kočár.Malému je 8měsíců a já si chci koupit trojkolku.Nejsem náročná, no spíše chci jen nějakou levnější.Našla jsem jich dost,ale bez nánožníku.Jak to budete dělat vy s ročními dětmi v trojkolkách,vždyť když ho tam dám v pytli,bude mi klouzat dolů, nebo ne? Nemáte pro mě přímo nějakou konkrétní osvědčenou značku? Děkuji předem a přeji hezký večer.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

563
19.9.05 19:49

Ahojky,

my jsme minulou zimu odjezdili v pohodě s trojkolkou I´COO a měli jsme do ní originál fusak. Ten má díry na pásy, takže pásy držely jak dítě, tak fusak, aby neklouzal. Stejně malinko klouže, občas se musí popotáhnout nahoru, ale může to být i materiálem. Existují různé fusaky na sporťáky, celkem je jedno, jestli je to trojkolka nebo ne. Důležité je, aby ty díry na popruhy pasovaly na Váš kočár. My jsme vybrali ten originální, protože ostatní tam moc nepasovaly a taky se mi zdál ten náš takový pevnější a odolnější, nicméně jiné fusaky byly trochu levnější.

Ulrika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6954
19.9.05 19:57

Trojkolka

Ahojky Violet,
k trojkolce bez nánožníku máme univerzální nánožník, dá se bez problémů sehnat. Jinak fusak máme na míru šitý (malá už je velká:-)), trochu klouže, ale není to nijak drastické. Akorát nevím, jakou máme značku kočárku, mám ho v autě, tak se mrknu zítra. Drahý nebyl, já jsem zase spíš řešila, aby se tam Kája vešla a mělo to nosnost, protože je už běžným kočárkům odrostlá a kočár pro postižené který máme je hodně těžký a neskládá se. Ale jinak musím jen chválit - dobře se s ním jezdí i ve sněhu, má pěkná velká kola. Značku dodám zítra. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
19.9.05 20:51

Díky holky, na tvou odpověď Sajso budu čekat:-) Pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
830
19.9.05 22:37

Ahoj Violet,

už tu je jedna podobná, ale schovaná diskuze, mrkni tam http://emimino.cz/modules.php?… .
Ty fusaky se dají různě přichytit, některé mají různá očka, některé dírky k prostřižení na provlečení pásů, já jsem si vršek fusaku sešila a udělala takový záhyb a ten jsem pak navlíkla na vršek opěrky zad.

Ale asi je fakt nejlepší omrknout fusak, aby pasoval i do kočáru, ale to myslím nebude problém.

Smokie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
563
20.9.05 10:47

Ještě jsem zapomněla napsat, že se sice dá sehnat univerzální nánožník (myslím od Emitexu), ale to stejně není náhrada fusaku. To je spíš proti větru než proti zimě.

Ulrika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
20.9.05 10:53

Taky jsme meli na Quinny trojkolku univerzalni nanoznik od Emitexu, protoze Quinny original nanozniky nevyrabeji. A fusak mi pro vetsi chodici dite prijde uz zbytecny a neprakticky (pokud to neni ten, u ktereho se da odepnout cast na nohy, aby se pri kazdem vlezeni do kocarku nemuseli sundavat boticky)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6954
20.9.05 16:40

Trojkolka

Ahojky,
tak jsem dneska prozkoumala kočár a našla jsem tam jediný nápis - Ossan. Ale máma kočáry prodává, takže se jí zeptám jestli si ještě pamatuje od jaké to bylo firmy. Dneska jsem u ní v krámu koukala na tříkolku od X-landera, také je pěkná a stojí asi 6700,–, nánožník má. Ten náš nánožník je navrch z takové husté, jakoby impregnované látky, vevnitř má vatelín a zespodu pogumovanou látku, takže se neušpiní od botiček. Také se zkusím zeptat na firmu. Na podzim pod něj dávám deku a malá je krásně teploučká. V zimě máme fusak, ale kdybys pod nánožník dala deky 2 asi by to stačilo. Taky záleží na tom, jaké u vás vládne v zimě počasí, u nás je sibiř. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6954
20.9.05 20:39

Trojkolka

Ahojky Violet,
tak kočár má skutečně značku Ossan a prodává ho tady prý Baby direkt. Nánožník je od Emitexu. Kočár stál něco kolem 6 tisíc. Jsem s ním spokojená, ale musím říci, že na menší dítě by se mi moc líbil ten X-lander, určitě bys ho našla i na netu. nevím jaké jsou ceny u vás, nebo na netu, tady trojkolka XT 6.700,–. Tak doufám, že jsem ti pomohla a přeji šťastnou volbu. Třeba dej vědět, jak jsi se rozhodla a jak jsi spokojená. Papa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
20.9.05 21:03

Sajso děkuji Ti moc, zítra nás i s taťkou čeká „lítací“ den po kočárech, tak dám vědět- ten X-lander jsem už asi viděla jezdit a byl hezký, tak ho někde okouknu zblízka.. mějte se krásně!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
879
20.9.05 22:13

Ahoj!
Já jsem si před týdnem objednávala u Emitexu nánožník, vyrábí přímo na trojkolku.Dá se na ni „nastražit“.Stál 400,– plus poštovné.A do tří dnů mi ho dovezli až domů.Taky jsem se dívala, že vyrábí i spoustu různých zimních pytlů.Mají stránky, ale bez cen.Musíte si zavolat.
Jinak mám půlroční mimčo v trojkolce, leží narovno.Do hlubokého se mi už s dekama a zimním pytlem prostě nevleze, je obřík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama